ביקורת גרבי לוונטה-נשים לכאן!!!!

מס

לצרכי מס בארה"ב
מנוי פרימיום
הייתי שנים עם לוונטה והייתי קונה מארז של 5 פעם בחודש... ומאז שעברתי לMELAS התחלתי לנשום. מחזיקות ממש יפה, נעימות, צבע לא יורד ולא נקרע בקלות.
1655020150336.png

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
ואני ממליצה על קולנטה (ממשנת יוסף)
מדהימות!
כבר עם אותן גרביונים בשימוש יומיומי עונה שניה וכמו חדשות ויפווות! (50 דנ')

רפ

משתמש סופר מקצוען
מדהימות!
גם אני ממליצה מאוד. משתמשת ב60.
מוכרים אותם גם במקומות נוספים.
גזרה נוראית. אולי לרזות היא טובה.

אבן יקרה

משתמש רשום
הגרביונים משתי האריזות זה אותו גרביון בדיוק, היצור של האריזה בעיצוב חדש יחסית, כבר מתקופת החגים... יכול להיות שגם האיכות השתנתה באותו יצור,
תפנו לחברה להתלונן, רק תלונות בחברה יכולות להביא שינוי,
מספר הטלפון של החברה 03-5583111
בקשר לחברות האחרות
קולנטה מצוינות, הרבה פחות דוהות ויותר חזקות, כיום ניתן להשיג אותם כמעט בכל חנויות הגרביים וממש לא רק במשנת יוסף,
מלאס חברה מעולה והגרביון שלה כמעט ולא נקרע אך הוא קיים רק באטום.

נחמי מן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מדהימות!
הגרביים של קולנטה משום מה בכביסות נהיה פס שקוף יותר מהגרב..
יש עוד משהי שזה קרה לה?

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
הגרביים של קולנטה משום מה בכביסות נהיה פס שקוף יותר מהגרב..
יש עוד משהי שזה קרה לה?
באופן כללי המלצה של כולם זה לא לכבס במכונה רגילה.
אני מכבסת את כולן יחד (בלבד) במכונה של 15 דקות על 0 מעלות (קר)
ומייבשת בבית (לא בשמש/במייבש)
נשמרות חדשות!

think about it

משתמש מקצוען
איך הצבעים של קולנטה בהשוואה ללוונטה?
דומים? מחזיקים מעמד בכביסה רגילה?

סתםםם

משתמש פעיל
הי גם אני קניתי וזה פשוט
חד פעמי!!!!!!!!!!!!!
לפחות לא קניתי הרבה@

עמליה 098

משתמש מקצוען
אני משתמשת בגרביונים לבנטה סילבר- הסוג היותר יקר 40 דניר.
אין ספק שהם שינו את הגרביונים.
יש פס צבעוני בצבע שונה לכל מידה.
תמיד מידה 4 היה שחור
כעת, בחדשים, למרות שהאריזה לא השתנתה הגרביונון לא מה שהיה.
החדשים עם הפס הירוק הרבה יותר קטנים.- משמעותית.
שמעתי מעוד כמה.
כנראה עשו שם איזה שהוא תהליך שינוי במפעל.
ממש מעצבן.

אלישבע וי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אמר, אמר...
לצערינו לא כל בני האדם על היקום אמינים מספיק
והיצרנים מנסים רק לחשוב איך ליעל את המכירות שלהם....
אני עובדת בחנות שמוכרים בה את הגרביים האלה והיצרן אמר שאלו אותן גרביים בדיוק רק עם עטיפה שונה, זה מה שידוע לי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה