דרוש מידע גנרטור-יש פתרון?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ממלמלת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם
נניח יש לי תקציב בלתי מוגבל. נניח יש לי הסכמה מכל מי שצריך.
יש אפשרות להפוך את הגנרטורים למשהו בטיחותי ולא פיראטי?
אשמח מאוד לכל מידע בעניין!!

א. נוסבוים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בהחלט! סטנדרט של חברת חשמל, ללא עמודי עץ וחוטי פשתן.... כולל פיקוח על כל הבוררים בבתי ישראל.
יש בכל בית חולים גנרטור חירום, והוא חוקי לכל דבר.
אך סקרנותי הרבה היא, כיון שאין לך תקציב בלתי מוגבל [אם יש, אני צריך דחוף 760,000], אז מה העניין?

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
לענ"ד עדיף לפנות ליועצים בתחום ולא למאכערים שישתלטו לכם על העניין כמיטב המסורת.

תורת עולם

משתמש פעיל
מי אמר שהגנרטורים בשכונה פיראטים - בדרך כלל זה בנוי לפי כללי תקן עם מהנדס ואישורים (אחרת העירייה וחברת החשמל לא נתנו להפקרות הזאת להשתולל) כמובן שזה לא כלל אצל כולם, חבר שלי מחזיק בכ 10 גנרטורים ואני יודע ממנו שהכל באישורים

big smile

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש אפשרות להפוך את הגנרטורים למשהו בטיחותי ולא פיראטי

בדרך כלל מבקשים את אישור העייריה ועומדים בדרישותיה היכן להניח את החוטים פעמים מתחת לאדמה ופעמים מעל גבי עמודים ( בפתח תקוה בהוראת ר' חיים קנייבסקי עכבו את התקנת הגנרטור למשך תקופה בשביל לקבל את אישור העייריה ולעמוד בדרישות הבטיחות שלהם)

אני וביתי

משתמש מקצוען
נניח יש לי תקציב בלתי מוגבל. נניח יש לי הסכמה מכל מי שצריך.
יש אפשרות להפוך את הגנרטורים למשהו בטיחותי ולא פיראטי?
אשמח מאוד לכל מידע בעניין!!
אם יש את כל ההנחות האלו אפשר הסכמה אפשר לגייס כסף רק לשים כמה מיליונים בשביל ההתחלה.:)
מה זה נקרא פיראטי? אם הכל עם חשמלאי ועשוי בצורה טובה מה הבעיה?
שזה תלוי מבנין לבנין ?דבר ראשון זה לא בעיה בטיחותית אלא יופי דבר שני שמי שמונע להכין תשתיות באדמה בשכונות חדשות זה חברת חשמל והעירייה. איזה עוד בעיות יש מבחינת רעש? זה תלוי בכל מקום.

סוניה

משתמש מקצוען
אני רק יודעת על סעודת שבת שנקטעה בשל התלקחות גנרטור(לרחוב השכן) שהתפוצץ מעל הסלון שלנו....

גלינג

משתמש סופר מקצוען
אני רק יודעת על סעודת שבת שנקטעה בשל התלקחות גנרטור(לרחוב השכן) שהתפוצץ מעל הסלון שלנו....
אני מכיר רבע עיר שהייתה בלי חשמל כי לחברת חשמל נשרף טרנספומטור.
יש מאות גנרטורים. כמעט כולם מאושרים ע"י מהנדסי חשמל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה