כללי גננות!!2

ט תהילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
שלום גננות!
אני גרפיקאית, והציעו לי לעבוד על פרויקט כלשהוא באופן עצמאי:
להכין פלקט תוכן מתאים לגן, על מגוון נושאים במהלך השנה.
לשם כך אני צריכה לעבוד על הפלקטים, להדפיס כמות נכבדת,
לקנות איורים מתאימים לפרסם וכו וכו.
מכיון שאני מוכרת באופן עצמאי ללא חנות, אין לי אפשרות להתעסק
עם קניה של פלקט בודד אחד, תכננתי לערוך לדוג' 3 אפשרויות:
אפשרות ראשונה, חבילה של 10 פלקטים, חבילה נוספת של 15 פלקטים וחבילה של 20 פלקטים.
הענין כמעט יצא לפועל כשפתאום נעצרתי.
אמנם גננת קונה כל פעם פלקט בכמה עשרות שקלים, ואומנם המחיר אצלי נמוך מבחנויות,
אבל האם גננות לא ירתעו מלקנות חבילת פלקטים גדולה??
למשל, גננת שרוצה חבילה של 15 פלקטים רואה שהמחיר שלה הוא בערך 270 ש"ח ואפילו יותר, האם היא לא תעצר? האם היא לא תגיד - סליחה, להוציא מאות שקלים על פלקט תוכן?
מבלי לשים לב שהמחיר הוא כן זול?
מה אתן אומרות? האם זה מקובל לקנות חבילות כוללות במאות שקלים או לא??
אשמח לתגובות, ותודה מראש!!

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תשאלי קודם כמה גננות לראות האם אכן
גננות אלופות בלמחזר וליצור יש מאין ולא מכירות את המושג גרפיקה מושקעת

ט תהילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
א. עבודות זה נכון, אבל לא פלקט תוכן לקיר. אין לך מושג כמה קרובות משפחה שלי גננות בקשו ממני במהלך השנה להכין להן פלקט מושקע כי הן לא מצאו משהו מוצלח, פשוט לא היה שווה לי לעבוד בשביל גן אחד.
ב. להכין פלקט תוכן זה המון זמן, אבל המון! (כונתי - בידיים) לא חושבת שיש מישהי שעושה בעצמה

כלבבי

משתמש רשום
הפלקטים הטובים עולים באמת עשרות שקלים, ומדובר בהוצאה של 150 ש"ח לחודש אם הגננת משקיעה וזה אף פעם לא מספק, תמיד הגננת צריכה להוסיף כותרות, נושאים, תמונות ועוד. תלוי בגיל הילדים, בגודל הקיר, בנושאים הנלמדים, במגזר והמגדר (חרדי, דתי, חילוני, בנים, בנות, בנים ובנות ביחד..)
מצד שני - זו הוצאה של השנה הראשונה ואח"כ יש פה ושם תוספות זולות של שקלים עד עשרות שקלים בחודש.
אני לא חושבת שיש גננת שתרצה לקנות חבילת פלקטים לכל השנה, נכון ש-270 ש"ח זה מחיר מצחיק וזול מאד, אבל לכל אחת יש את האוספים שלה משנים עברו, או מהשנה שבה היתה סמינריסטית משקיענית, או שעכשיו זו שנה ראשונה שלה והיא כולה ממלאת מקום ולא זקוקה לחומר לכל השנה, אלא כל שבוע היא תסתדר לפי הענין.
אולי תנסי ליצור קטלוג ולעניין חנויות רלוונטיות, או לארגן מכירה כמו שהיוצרות הגדולות עושות: רחל אבוחצירא, ביזי קידס, ועוד - פעם בשנה הן עושות מכירה לכל חודשי השנה, והגננות קונות, בענק!
בהצלחה

ט תהילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
נכתב ע"י לב הענין;2113185:
אולי תנסי ליצור קטלוג ולעניין חנויות רלוונטיות, או לארגן מכירה כמו שהיוצרות הגדולות עושות: רחל אבוחצירא, ביזי קידס, ועוד - פעם בשנה הן עושות מכירה לכל חודשי השנה, והגננות קונות, בענק!
בהצלחה

תודה.
על זה בדיוק אני מדברת!!!
לערוך קטלוג ולמכור פעם בשנה לכל חודשי השנה!
וגם, שכחתי לציין, יהיה קטלוג של 20 פלקטים וכל גננת תרכיב בעצמה את החבילה שלה, למשל היא רוצה חבילה של 10 יח', היא תקנה בדיוק את ה10 שהיא מעונינת, היא מחליטה!

כלבבי

משתמש רשום
נכתב ע"י ט תהילה;2113190:
תודה.
על זה בדיוק אני מדברת!!!
לערוך קטלוג ולמכור פעם בשנה לכל חודשי השנה!
וגם, שכחתי לציין, יהיה קטלוג של 20 פלקטים וכל גננת תרכיב בעצמה את החבילה שלה, למשל היא רוצה חבילה של 10 יח', היא תקנה בדיוק את ה10 שהיא מעונינת, היא מחליטה!

1. להרבה גננות אין אפשרות לבחור פלקטים דרך אתרים, או אפילו דרך דיסק ממוחשב.
להדפיס קטלוג ולחלק בהשתלמויות, יכול להיות פתרון לזה.
2. הגננות אמורות לשבת על כל ים הקירות שלהן ולבדוק מה חסר להן, ולפי זה להרכיב חבילת פלקטים? מורכב מידי.
3. אולי תקחי על כל פלקט 30-40 ש"ח, שזה לא יקר מידי ותחליטי שמינימום הזמנה יהיה כך וכך..
את יכולה ליצור איזה גריד סביב כל השנה, להוסיף גם דפי קשר מתאימים לגריד הזה, תיקיות קשר, כתרים לימי הולדת ועוד...

ט תהילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
חמודה ותודה,
גננת יודעת בדיוק מה חסר לה! היא חיה את הקירות ולא רואה בהם ים אינסופי..

ניצן

משתמש פעיל
את טועה,
אני גננת כבר 5 שנים ועד שאני לא פותחת את השקית לנושא אני לא תמיד זוכרת מה היא מכילה

וחוץ מזה, היום המגמה היא לעשות קירות תוכן פעילים,חוץ מקיר הנושא המרכזי,
לדוג'-קיר חשבון- התאמה של כמות למספר, כרטיסי מספרים וכרטיסים עם לדוג' מוצרי חלב בכמויות שונות ועוד,

פלקטים שלמים פחות הולכים

swsshira770

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ב״ה

פלקטים שלמים - אל תתעסקי כלל, מניסיון.
עיצובים קטנים למילוי קירות, לכי על זה! זה עסק פורח.. בהצלחה וגוט שאבעס!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה