דרוש מידע גנבה בבית חולים - יש מה לעשות?

ניחוחות

משתמש מקצוען
שבוע שעבר היינו מאושפזים עם הבן שלי בבית חולים,
במהלך האישפוז הנחתי כרטיס אשראי על השידה ואחרי כמה זמן אני מגלה שהכרטיס איננו,
לאחר חיפוש בכל החדר ביטלתי את הכרטיס מתוך הסבר לעצמי שאסור להשאיר שניה כסף במקום ציבורי,
מספר שעות לאחר מכן הגיעה לבקר אותנו אורחת ,
והיא נכנסה איתי לחדר האמבטיה שבתוך החדר לרחוץ את הילד,
והשאירה את התיק שלה בחדר
כשיצאנו היא הרגישה שהתיק שלה קל היא פותחת ולתהדמתה הארנק איננו,
יש לציין שגם שנכנסו וגם שיצאנו הרוכסן של התיק היה סגור,
יש לנו חשד עמוק שהשכן בחדר ידו במעל הוא היחיד שהיה באזור באותו הזמן,
השאלה מה יש לעשות בנידון?
מבחינת בית החולים דיברנו עם הקצין ביטחון שטען שאין מצלמות בחדרים ואין מה לעשות,
הארנק מאד חשוב לבעליו פחות המזומנים כמו התעודת זהות כרטיסים חשובים וחמר יקר שהיה בתוכו

Yes it's me

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בתור התחלה אל תכניסו חפצים יקרי ערך לאזור ה"חם"
תביאו אתכם קצת מזומן וכאלה אבל כרטיסים תשאירו בבית
ותפתחו עיניים מסביבכם -כבדהו וחשדהו על כל אחד

יאנקאלע

משתמש מקצוען
אני פעם הבאתי שמפו יקר לבית חולים
ופתאום אני מוצא אותו על העגלה של המנקה
כמובן רדפתי אחריו והוצאתי את זה משם
והוא (בן דוד) התנהג בדיוק כמו גנב שנתפס
ואמר לי זה לא אני מישהוא שם לי את זה פה וכד'
למעשה חזרתי לחדר ומצאתי שם את השמפו שלי:(
לך תדע מי היה הקרבן השני שלו???

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
לאחר חיפוש בכל החדר ביטלתי את הכרטיס מתוך הסבר לעצמי שאסור להשאיר שניה כסף במקום ציבורי,
והשאירה את התיק שלה בחדר
הארנק מאד חשוב לבעליו פחות המזומנים כמו התעודת זהות כרטיסים חשובים וחמר יקר שהיה בתוכו
אין מצלמות בפרוזדורים?
תבקשו לראות מי נכנס לחדר בשעות המדוברות
אם אף אחד
אז אתם יודעים מי היה שם...

חלון בלון

משתמש צעיר
תעשו בלאגן, מה זה הדברים האלה? אם תהיו שאננים תתחרטו בסוף לפני שההוא יברח, תרימו את הקול תצעקו בקול תסתובבו בכל האזור, תשאלו בקולי קולות מי היה כאן מי ראה מישהו יוצא, תשגעו את הביטחון את האחיות את האורחים את השכן לחדר, רק ככה אנשים מתחילים לפחד

ניחוחות

משתמש מקצוען
בתור התחלה אל תכניסו חפצים יקרי ערך לאזור ה"חם"
תביאו אתכם קצת מזומן וכאלה אבל כרטיסים תשאירו בבית
ותפתחו עיניים מסביבכם -כבדהו וחשדהו על כל אחד
עדיף גניבה של כרטיס שאפשר לבטל ממזומן שאין דרך להחזיר,
והאמת שתמיד אנחנו צמודים לתיקים,
במקרה הזה הילד הקיא והיינו צריכים לטפל בו ובכל הליכלוך ולא דמיינו שגם לאמבטיה צריך לקחת את התיק

ניחוחות

משתמש מקצוען
אין מצלמות בפרוזדורים?
תבקשו לראות מי נכנס לחדר בשעות המדוברות
אם אף אחד
אז אתם יודעים מי היה
ביקשנו מהקצין ביטחון אבל הוא אמר שרק האחראים על המצלמות יכולים לראות,
אבל בגלל שהיה לנו טווח שעות מצומצם אמר שיותר קל לבדוק,
אבל בכל מקרה הסביר לנו שגם אם מוצאים את הגנב המשטרה בימנו לא עושה כלום חוץ מצו הרחקה

ניחוחות

משתמש מקצוען
תעשו בלאגן, מה זה הדברים האלה? אם תהיו שאננים תתחרטו בסוף לפני שההוא יברח
אמת שדי פחדתי להראות לו שאנחנו חושדים בו כי הייתי אמורה לישון איתי באותו חדר בלילה,
גם ככה היינו באשפוז מדאיג ומבהיל גם כשבתוך הבלגן לא היה ראש לדאוג לגניבה,
זה הדבר הכי נורא לשדוד אנשים בבית חולים שגם ככה הם חסרי אונים

משה שולמן

משתמש מקצוען
והשאירה את התיק שלה בחדר
כיום יש כמעת בכל חדר אשפוז מצלמת אבטחה אתם יכולים לפנות רק לביטחון/ לפתוח תלונה במשטרה
אך אם לטענת הקין הביטחון אין מצלמות הבטחה (אם המקרה היה בבית החוילם שערי צדק תצרו איתי קשר במייל 6343118 וכו'

LITK

משתמש פעיל
אם ינקוט בכאלה צעדים זאת הוכחה ואז יש מה לערב צוות בית חולים משטרה וכו..

מצפה למשיח

משתמש מקצוען
מצד אחד לא למהר לחשוד בכשרים. היה לי פעם שנאבד שעון זהב וחשדתי במנקה ובסוף מצאתי אותו במקום אחר בבית. מצד שני אם רואים שהיא לוקחת - תפסתי פעם על חם מנקה אחרת (יהודיה) שהוציאה כסף מהארנק שלי, ולא רציתי לפגוע בה אז לא אמרתי זאת בפירוש אלא רק אמרתי שאני לא צריכה יותר את עזרתה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה