סינונים גמ"ח נקודות בנטפרי

לייזר גולדשטיין

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
אם אפשר לשלוח לבדיקה אשמח מאוד, כולם קישורים לפלאגינים לתוכנות אודיו.
תודה רבה!!!
בנוסף, גם שני אלו:
תודה רבה!

כבשה תמימה

משתמש רשום
ישנו אתר של שיעורי דף היומי קצרים, בצורה מסכמת עם תרשים.
משהו מדהים!! שונה ומיוחד.
באתר סיני מהרב אורי בריליאנט
את השמע אפשר לשמוע בקול הלשון.
האתר פתוח בחלק של השמע, אבל את הסרטון משום מה חוסמים.
לתועלת לומדי הדף היומי, מי שיכול להעלות את השיעורים.
זה האתר, ומי שיכול לפתוח את השיעור החדש.
היום אני כבר שלחתי לבדיקה את דף צב.
וכמובן מי ששולח לבדיקה שיכתוב, כדי שלא יישלחו פעמיים.
תודה

SHLNX

משתמש חדש
אם מישהו יכול לשלוח, זה ממש יעזור לי, תודה! (הקפצה)

כולם סרטונים בנושא עריכת סאונד, תודה מראש!

חניוק

משתמש מקצוען

חניוק

משתמש מקצוען
לציין בפנייה - נא לפתוח קישור ספציפי!

תורה וכלכלה

משתמש רשום
שלחתי

תורה וכלכלה

משתמש רשום
לציין בפנייה - נא לפתוח קישור ספציפי!
שלחתי

תורה וכלכלה

משתמש רשום
נפתח

אני רוצה לשלוח דבר מסויים לבדיקה ואני רוצה להסביר להם עליו (זה סוג של אתר בבנייה) אשמח עם מישהו ייצור איתי קשר באישי
אני לא יודע עם אפשר עם לא המייל שלי זה lesehper ואז שטרודל וכו׳

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נפתח בתקופה האחרונה אתר חדשות חרדי חדש בשם ’הגיזרה’.
האתר הזה טוב ונקי מאוד.
והפלוס העיקרי בו על פני האחרים, זה שהוא מתעדכן מהר.
מכיוון שהוא חדש הוא עוד לא נפתח בנטפרי.
אני אשמח ממי שיכול לפתוח את הקישור הזה.
תודה רבה!

חד וקולע

משתמש רשום
נפתח בתקופה האחרונה אתר חדשות חרדי חדש בשם ’הגיזרה’.
האתר הזה טוב ונקי מאוד.
והפלוס העיקרי בו על פני האחרים, זה שהוא מתעדכן מהר.
מכיוון שהוא חדש הוא עוד לא נפתח בנטפרי.
אני אשמח ממי שיכול לפתוח את הקישור הזה.
תודה רבה!
האתר חסום בנטפרי

יניב 2024

משתמש רשום
אם אפשר לשלוח לבדיקה
אפילו חלק
תודה רבה מראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה