התייעצות גמ"ח למוצרי שבת

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

יוסי ויצמן

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
תלוי מה,
חולת למשל אם יחזירו לי חלות זה לא יעזור לי לשבת הבאה...
יש מוצרים שישלמו מחיר הקרן ויש מוצרים שיחזירו מוצר

וחי בהם!!!!

כל זמן מלעבט זאל זיין גלעבט!!!!
מנוי פרימיום
אני מכיר גמ"ח של ביצים מבושלות לשבת
נוהגים בהרבה קהילות הקודש לאכול ביצים קשים עם בצל ויכול לקרות במשפחות הכי טובות פה בארץ ששכחו לבשל ביצים אז יש גמ"ח שהם מבשלים כל שבוע כמות של ביצים ומי ששוכח יכול לבוא ולבקש ביצים ואחרי שבת הוא מחזיר את כמות הביצים שלקח, ואם אף אחד לא צריך את הבצים אז הם אוכלים את זה במשך השבוע, אך כמעט כל שבת לא נשאר להם הרבה ביצים כי הרבה שוכחים

וחי בהם!!!!

מנוי פרימיום
אני מעוניין לפתוח גמ"ח באיזור מגורי לצרכי שבת בסיסים שאנשים יכולים להיתקע בהם,
הגמ"ח יהיה פעיל בליל שבת משעה לפני הדלה"נ ועד שבת בצהריים, ויהיה בו חלות, מיץ ענבים, יין, ח"פ,
שאלתי האם יש דברים שאנשים נתקעים בהם?
האירו את עיני
תודה
איפה אתה גר?
אני רוצה לגור לידך וכך אהיה יותר רגוע...........:)

יוסי ויצמן

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אני מכיר גמ"ח של ביצים מבושלות לשבת
נוהגים בהרבה קהילות הקודש לאכול ביצים קשים עם בצל ויכול לקרות במשפחות הכי טובות פה בארץ ששכחו לבשל ביצים אז יש גמ"ח שהם מבשלים כל שבוע כמות של ביצים ומי ששוכח יכול לבוא ולבקש ביצים ואחרי שבת הוא מחזיר את כמות הביצים שלקח, ואם אף אחד לא צריך את הבצים אז הם אוכלים את זה במשך השבוע, אך כמעט כל שבת לא נשאר להם הרבה ביצים כי הרבה שוכחים
אם אני יתחיל עם זה אני בסוף יצטרך לבשל גם צ'ולנט לשכנים שאולי יתקעו.....

וחי בהם!!!!

מנוי פרימיום
אם אני יתחיל עם זה אני בסוף יצטרך לבשל גם צ'ולנט לשכנים שאולי יתקעו.....
הצולנט לא שוכחים לעשות אך הביצים שזה לא כזה עסק לעשות את זה הרבה שוכחים
אתה לא שכחת אף פעם לבשל ביצים?
תעשה פה סקר על זה ותראה שהרבה שוכחים לבשל ובמקרה הטוב נזכרים כמעט בדקה האחרונה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה