דרוש מידע גמילת ילדה 2.5 משינה במיטת ההורים

I) AM)

משתמש מקצוען
בעיני הבסיס זה שברור להורים שזה מה שהם רוצים לעשות ללא שום ספיקות
איך לעשות-יש כל מיני דרכים
מנסיון, חשוב לעשות את זה מדורג מבחינה רגשית, כמו שאמרו לפני להסביר לילד(גם אם הוא בן שנה ולא רגיל לישון במיטה אלא רק להירדם בידיים..) ,לא להשאיר אותו צורח אלא לגשת מדי פעם, להציע חלופות, להתגמש קצת, לשדר רוגע וסמכות, והכי חשוב סבלנות..

הנדימן

משתמש פעיל
אופס...
גם אני בנטפרי ורק עכשיו רואה שנחסם... תודה על התיוג!
אבל... לא זכור לי שכתבתי משהו גס ;) ובנימה רצינית, חבל כנראה הרובוט לא נח צהריים אז הוא קצת מבולבל...

תכלס', אשמח אם משהו שיש לו סינון אחר ולא נטפרי, שיעשה צילום מסך למה שכתבתי (אני לא יכול כאמור...) ויעלה כתמונה (כדי שלפחות לא טרחתי לריק...) תודה מראש.

אבקת אפיה

משתמש מקצוען
לתת לאבא לטפל מספר ימים ולהמנע ממגע עם התינוק, כואב מאוד אבל לדעתי זאת הברירה היחידה.
גרוע מאד!!!!!! על גבול ההתעללות
יש דרכים ידידותיות יותר לגמול
לדוג': מנה הנקה - מנה תמ"ל אח"כ 2 מנות תמ"ל וכו'
אסור להתאכזר לילד!!!

שירה עבאדי

משתמש פעיל
בעיני הבסיס זה שברור להורים שזה מה שהם רוצים לעשות ללא שום ספיקות
איך לעשות-יש כל מיני דרכים
מנסיון, חשוב לעשות את זה מדורג מבחינה רגשית, כמו שאמרו לפני להסביר לילד(גם אם הוא בן שנה ולא רגיל לישון במיטה אלא רק להירדם בידיים..) ,לא להשאיר אותו צורח אלא לגשת מדי פעם, להציע חלופות, להתגמש קצת, לשדר רוגע וסמכות, והכי חשוב סבלנות..
גישה מעולה!
מעיד על בריאות נפש.

רבקהא

משתמש מקצוען
גרוע מאד!!!!!! על גבול ההתעללות
יש דרכים ידידותיות יותר לגמול
לדוג': מנה הנקה - מנה תמ"ל אח"כ 2 מנות תמ"ל וכו'
אסור להתאכזר לילד!!!
כאמא שגמלה 4 ילדים בגילאי 1.7-1.8 ראיתי שהדרך הטובה ביותר היא התנתקות.
כמובן שהפסקת ההנקה נעשית לאחר שהילד לא מבוסס בתזונה רק על ההנקה וההנקה היא חלקית עד רמה של 1-3 הנקות ביום,
יצאתי ליומיים מהבית ואח"כ כשחזרתי הפסקתי עם ההנקה. (למעט פעם אחת, שיצאתי ליום וחצי וכשחזרתי התינוקת ממש רצתה ולא עמדתי בזה, אז דחיתי את הגמילה בעוד חודשיים כדי שגם אני אהיה בשלה...)

ספיקינג

משתמש חדש
בנוגע לגמילה משינה במיטת ההורים
נראה לי שבתקופת המעבר והגמילה מטיטול בלילה,
כשהאמא תקום למיטה רטובה העניין יפסק.
אין לי מושג באיזה אופן אבל הילדה כבר לא תישן יותר במיטתה...

אין עוד מלבדו"

משתמש פעיל
היא מתעוררת בלילה ומתחילה לבכות ולא נרגעת עד שלוקחים אותך
זה היה הבעיה שלי שנכנעתי.. אם ככה אין סיבה שתתרגל שלא
אם תשבו לידה כמה זמן היא תבכה? שעה ואז תרדם
יום אחר כך חצי שעה יומיים אחר כך כלום

בירג

משתמש רשום
זה היה הבעיה שלי שנכנעתי.. אם ככה אין סיבה שתתרגל שלא
אם תשבו לידה כמה זמן היא תבכה? שעה ואז תרדם
יום אחר כך חצי שעה יומיים אחר כך כלום
הלוואי כלום,
אני עם אותו בעיה, ילדה בת 3 שקמה כל הזמן בלילה בצרחות, רוצה לבוא למיטה של ההורים,
כמובן נסינו לשבת לידה, זה עוזר בהחלט, אבל אין לילות!!!! אפשר גם לשבת לידה שעה +
ולא רואה שיפור מיום ליום!
גם שהולכת לישון, חייבת שיישבו לידה עד שתרדם!!
כל הקטע של השינה איתה, נהיה קשוח ממש!
אשמח לכל עצה מבעלות נסיון, מה עושים??.
זה מקשה מאד, במיוחד שיש עוד תינוק בבית שגם קם בלילה...
יוצא שההורים יכולים פשוט לא לישון כמעט:((

ילילי

משתמש מקצוען
הלוואי כלום,
אני עם אותו בעיה, ילדה בת 3 שקמה כל הזמן בלילה בצרחות, רוצה לבוא למיטה של ההורים,
כמובן נסינו לשבת לידה, זה עוזר בהחלט, אבל אין לילות!!!! אפשר גם לשבת לידה שעה +
ולא רואה שיפור מיום ליום!
גם שהולכת לישון, חייבת שיישבו לידה עד שתרדם!!
כל הקטע של השינה איתה, נהיה קשוח ממש!
אשמח לכל עצה מבעלות נסיון, מה עושים??.
זה מקשה מאד, במיוחד שיש עוד תינוק בבית שגם קם בלילה...
יוצא שההורים יכולים פשוט לא לישון כמעט:((
שאלת אותה למה היא קמה?
יש לה אולי סיוטים? חלומות מפחידים?

תנסו אולי לברר אם עובר עליה משהו בגן.

בירג

משתמש רשום
שאלת אותה למה היא קמה?
יש לה אולי סיוטים? חלומות מפחידים?

תנסו אולי לברר אם עובר עליה משהו בגן.
אומרת שמפחדת:((
ניסינו לקנות לה מנורת לילה חמודה, דובים בחדר, שירים שהיא נרדמת,
עדיין לא עוזר:(
לא נראה שעובר עליה משהו בגן, חוזרת מאושרת!
הסברנו לה שילדים גדולים ישנים במיטה של גדולים!
קנינו לה מיטת מעבר, שיהיה לך כיף ונוח..
מבצעיפ, פרסים...ועדיין כלום, לילות לבנים!!

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אומרת שמפחדת:((
ניסינו לקנות לה מנורת לילה חמודה, דובים בחדר, שירים שהיא נרדמת,
עדיין לא עוזר:(
לא נראה שעובר עליה משהו בגן, חוזרת מאושרת!
הסברנו לה שילדים גדולים ישנים במיטה של גדולים!
קנינו לה מיטת מעבר, שיהיה לך כיף ונוח..
מבצעיפ, פרסים...ועדיין כלום, לילות לבנים!!
אז נכנסת פה גם השאלה למה לוקח לה כל כך הרבה זמן להרדם, אם היא היתה נרדמת תוך כמה דקות לא היה לכם כל כך מתיש. אולי כדאי לנסות לעבוד על העניין הזה.
ולגבי ההשכבה בערב - אפשר לבוא ולהגיד לה מראש - אמא יושבת לידך 5 דקות, אחכ אמא תלך למטבח. ללכת. אחרי כמה דקות לחזור. גם אם היא קצת בוכה, כל פעם להשאיר קצת. אבל - חייבים להיות נחושים ובטוחים לגמרי שזה מה שעושים, לא להתלבט לידה.

וידאומקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אופס...
גם אני בנטפרי ורק עכשיו רואה שנחסם... תודה על התיוג!
אבל... לא זכור לי שכתבתי משהו גס ;) ובנימה רצינית, חבל כנראה הרובוט לא נח צהריים אז הוא קצת מבולבל...

תכלס', אשמח אם משהו שיש לו סינון אחר ולא נטפרי, שיעשה צילום מסך למה שכתבתי (אני לא יכול כאמור...) ויעלה כתמונה (כדי שלפחות לא טרחתי לריק...) תודה מראש.
1727344274313.png

אסתי ח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ממליצה על הספר שש בלילה ישנים
של דורית קרייזר
חושבת שעושה הרבה סדר בהבנה כמה השנה חשובה לילד .
ואיך נכון ללמד אותו לישון במיטה שלו

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני חושבת שהטיפול לזה הוא להרגיל מגיל 0 לישון במיטה עצמאית
ולגבי הנקה חס וחלילה בבת אחת, רק בהדרגה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה