גמולי השתלמות בכניסה לעוז לתמורה

אשמח למידע ומקור אם יש..
יש לי 17 גמולי השתלמות שעשיתי בכל מיני סמינרים כשעבדתי בעולם הישן

עבדתי באופק חדש ובכניסתי לאופק חדש כן חישבו לי את כל הגמולים בהמרה לדרגה

אם אני רוצה לעבוד בעוז לתמורה האם יחושבו לי הגמולים?
ממה שהבנתי הגמולים לא נחשבים כמוכרים לעוז
אך האם ישנו הבדל בין גמולים שמוכרים בכניסה לעוז לבין גמולים שמוכרים שנמצאים כבר בעוז..

(אחרת.. כל עמלי היה לריק..)

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
כל הגמולים שעשית בעולם הישן לפני שנכנסת לעוז לתמורה נחשבים לך. מרגע שנכנסת תוכלי לעשות רק גמולים לפי עוז לתמורה.
אין לי מקור (אם כי אני מניחה שאפשר למצוא) אבל ככה זה היה אצלי

תמרהלה

משתמש פעיל
כל הגמולים שעשית בעולם הישן לפני שנכנסת לעוז לתמורה נחשבים לך. מרגע שנכנסת תוכלי לעשות רק גמולים לפי עוז לתמורה.
עשית רק 16 וזה מה שהחשיבו לך או שעשית יותר ?

השאלה היא על יותר מ16 אם זה נחשב או שאפשר לעשות אותם רק אחרי הכניסה לעוז

תודה רבה! מקווה שכך גם יהיה אצלי..

קובץ מפורטל עובדי הוראה על גמולי ההשתלמות בעוז לתמורה.

עובד הוראה אשר עם הכניסה לרפורמה יש לו יתרות גמולים מעבר ל - 16 יחידות גמול, תוכר
לו לתשלום יחידת גמול נוספת )הגמול ה - 17

(והגמולים ה 18 ו ה 19 שזה קורסים שילמדו אחרי ההצטרפות לעוז..- ממה שכתוב שם)

אם מישהו גם צריך מידע על השאלה ששאלתי
מצאתי מאמר מאת גלעד פורת ששם הוא כותב:

"מה אפשר ללמוד לצורך גמולי-השתלמות? כל השתלמות שמוכרת לעוז-לתמורה. מורים שהגיעו מאופק-חדש או מעולם-ישן, יכירו להם גם בהשתלמויות אחרות שעשו בזמן שהיו באופק-חדש / עולם-ישן."

מצרפת קישורים של הסברים שהוא כתב אם זה יתרום למישהו..

לעוז לתמורה: https://kesefmorim.com/הבלוג-למורה-חדש/גמולים-בעוז-לתמורה/

לאופק חדש:https://kesefmorim.com/הבלוג-למורה-חדש/השתלמויות-אופק-חדש/

יועץ ארגוני פדגוגי

מהמשתמשים המובילים!
בטרום רפורמה מכירים עד 16 גמולים בלבד
בכניסה לעוז מכירים עד 17 גמולים גם אם יש לך יותר
גמול 18-19 רק מהכניסה לעוז ולפי כללי עוז לתמורה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה