DALL-E 3 גם בנטפרי!

שרה X

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אומנם שימוש מוגבל, אבל קיים.
תוצאה שיצא לי על בסיס הפרומפט הבא
a teenaged boy wearing short cropped hair, a black hat, a solid-black small kippa, white button-down shirt, navy blue suit, navy blue long pants, black shiny shoes, with an emotional expression, flushed cheeks, dimples, freckles, shy, with folded arms, watercolor, realistic, high resolution, full body photo
קרדיט לפרומפט: @יופלה אפרסק
:
1723586493972.png
אז איך עושים את זה?
נרשמים לאתר https://app.anakin.ai/artist
בתפריט הצדדי בוחרים artist
לאחר מכן בוחרים מודל
1723586760633.png

שימו לב, כל מודל לוקח מספר קרדיטים שונה,יש גם חינמיים, מאחר וגיליתי אותו רק עכשיו, לא ברור לי איך בדיוק הקרדיטים עובדים...
וזהו... כותבים את ההוראה הרצויה, ומחכים לתוצאות... בהצלחה!

קבצים מצורפים

• 1723586536917.png
    1723586536917.png
    1.7 MB · צפיות: 15

משפחת ש

משתמש פעיל
יוצרי ai
יש אותו גם בנייטקפה מספר מוגבל של פעמים, וגם בchatGPT פעמיים ביממה.

שרה X

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אומנם שימוש מוגבל, אבל קיים.
תוצאה שיצא לי על בסיס הפרומפט הבא
a teenaged boy wearing short cropped hair, a black hat, a solid-black small kippa, white button-down shirt, navy blue suit, navy blue long pants, black shiny shoes, with an emotional expression, flushed cheeks, dimples, freckles, shy, with folded arms, watercolor, realistic, high resolution, full body photo
קרדיט לפרומפט: @יופלה אפרסק
:
צפה בקובץ המצורף 1740127אז איך עושים את זה?
נרשמים לאתר https://app.anakin.ai/artist
בתפריט הצדדי בוחרים artist
לאחר מכן בוחרים מודל צפה בקובץ המצורף 1740139
שימו לב, כל מודל לוקח מספר קרדיטים שונה,יש גם חינמיים, מאחר וגיליתי אותו רק עכשיו, לא ברור לי איך בדיוק הקרדיטים עובדים...
וזהו... כותבים את ההוראה הרצויה, ומחכים לתוצאות... בהצלחה!
ואם אתם יכולים להרשם מכאן, אני אודה לכם (גילוי נאות, מקבלת קרדיטים, אבל לפי מה שאני מבינה, גם אתם...)
Anakin.ai —— Your One-Stop AI App Platform. Explore over 1000 AI apps including ChatGPT, Claude, Stable Diffusion, and DALL·E for content creation, image generation, and more. Customize your own AI
app. Register now to claim 300 credits for free:

או להזין את הקוד: 2gsQNPGR

y.y.i.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יוצרי ai
התמונות נשלחות לנטפרי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה