תח"צ גם אתם מרגישים כעבדים בנסיעה באוטובוס?

נסעתי בקו ...לכיוון ...בבית שמש עליתי בשעה 08:28 בערך בתחנה... בתחילת רחוב ... האוטובוס נתקע וחסם את המעבר בכביש דיברנו אם הנהג והוא אמר שפתאום נגמר הדלק ירדנו מהאוטובוס והלכתי לכיוון התחנה הקודמת כשהגעתי לתחנה אני רואה שקו ...יצא בדיוק מהתחנה והוא רואה שהכביש חסום ולכן הוא הולך לנסוע דרך עוקפת אמרתי לנהג שהאוטובוס שלי נתקע אם הוא יכול להעלות אותי וסירב בטענה שכאן זה לא תחנה ואסור לו לעלות רצתי מהר כדי לנסות להספיק אותו בתחנה ... אך להפתעתי כשהגעתי לתחנה אני רואה שהוא בכלל לא עבר שם אלא דילג בעיקופו גם על תחנה זו
שאלתי היא למה לשנות מסלול כשיש חסימה מותר לו אבל לעלות את הנוסעים שהאוטובוס שלהם נתקע אסור אלא מה רואים מכאן שכח האכיפה הוא רק לרעת הנוסע ולא בגלל בטיחות. עובדה אם האוטובוס נקע הוא יוריד את הנוסע באמצע הכביש, הוא ייסע במסלול אחר שאין עליו ביטוח ,כל מה מטוב לו הוא יעשה, כי אף אחד לא יקנוס אותו על זה ,כי הוא היה תקוע. אבל להתחשב בנוסעים .חליליה ! זה לו, כי אף אחד לא יכול חייב אותי לעלות ,צריך לסדר בחוק הכל! אי אפשר לטייח פינות,
בתקווה גדולה בלי הרבה ציפייה שהדבר באמת ירגש אתכם פקידים יקרים שנוסעים ברכב פרטי וכרגע יושבים במשרד ממוזג וכבר הרבה זמן לא נתקעתם באוטובוס שתוכלו לרדת לרגשותיי ולרגשות כל נוסעי התחבורה
הכותב בתסכול מאטימות נציגי החברה (...)שאמרו לי מי אמר לך לרדת תישאר באוטובוס עד שהנהג יגיד לך לרדת זה בחירה שלך לא להיחנק באוטובוס תקוע בלי מזגן או לעמוד לשווא בחום בחוץ ללא מטרה אבל ללכת לחפש אוטובוס אחר מה פתאום אתה צריך הוראה מפורשת לעשות זאת !

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
נסעתי בקו ...לכיוון ...בבית שמש עליתי בשעה 08:28 בערך בתחנה... בתחילת רחוב ... האוטובוס נתקע וחסם את המעבר בכביש דיברנו אם הנהג והוא אמר שפתאום נגמר הדלק ירדנו מהאוטובוס והלכתי לכיוון התחנה הקודמת כשהגעתי לתחנה אני רואה שקו ...יצא בדיוק מהתחנה והוא רואה שהכביש חסום ולכן הוא הולך לנסוע דרך עוקפת אמרתי לנהג שהאוטובוס שלי נתקע אם הוא יכול להעלות אותי וסירב בטענה שכאן זה לא תחנה ואסור לו לעלות רצתי מהר כדי לנסות להספיק אותו בתחנה ... אך להפתעתי כשהגעתי לתחנה אני רואה שהוא בכלל לא עבר שם אלא דילג בעיקופו גם על תחנה זו
שאלתי היא למה לשנות מסלול כשיש חסימה מותר לו אבל לעלות את הנוסעים שהאוטובוס שלהם נתקע אסור אלא מה רואים מכאן שכח האכיפה הוא רק לרעת הנוסע ולא בגלל בטיחות. עובדה אם האוטובוס נקע הוא יוריד את הנוסע באמצע הכביש, הוא ייסע במסלול אחר שאין עליו ביטוח ,כל מה מטוב לו הוא יעשה, כי אף אחד לא יקנוס אותו על זה ,כי הוא היה תקוע. אבל להתחשב בנוסעים .חליליה ! זה לו, כי אף אחד לא יכול חייב אותי לעלות ,צריך לסדר בחוק הכל! אי אפשר לטייח פינות,
בתקווה גדולה בלי הרבה ציפייה שהדבר באמת ירגש אתכם פקידים יקרים שנוסעים ברכב פרטי וכרגע יושבים במשרד ממוזג וכבר הרבה זמן לא נתקעתם באוטובוס שתוכלו לרדת לרגשותיי ולרגשות כל נוסעי התחבורה
הכותב בתסכול מאטימות נציגי החברה (...)שאמרו לי מי אמר לך לרדת תישאר באוטובוס עד שהנהג יגיד לך לרדת זה בחירה שלך לא להיחנק באוטובוס תקוע בלי מזגן או לעמוד לשווא בחום בחוץ ללא מטרה אבל ללכת לחפש אוטובוס אחר מה פתאום אתה צריך הוראה מפורשת לעשות זאת !
בדרך כלל כשאוטובוס נתקע באמצע שומקום, כן דואגים לאוטובוס אחר שעוצר באמצע ומעלה נוסעים, אפילו שזה לא תחנה. לפעמים אולי הוא צריך אישור.

שריתאליז

משתמש מקצוען
האוטובוס שלנו נתקע פעם בין ירוחם לירושלים באמצע מדבר
ואמרו לי שעוד שעה ורבע יוצא אוטובוס ושנחכה

אמרתי שחם מאוד ואין מזגן ולא כלא מים וילדים קטנים.. לא עניין אותם כלום
פתאום ראיתי אוטובוס של מטרופולין נוסע לירושלים של קו אחר
דחפתי את הנהג שלנו (בעוונותי) ואמרתי לו: תעצור אותו רגע
הנהג סימן לו שיעצור רגע וברגע שהוא פתח דלת שמתי רגל על המדרגה של האוטובוס וקראתי לבעלי ולילדים
הנהג התעצבן ואמר לי: מה את נדחפת, פתחתי לנהג שלכם כי אני מכיר אותו
אמרתי: מצוין. אני לא זזה עד שבעלי והילדים עולים
עלינו. התיישבנו ונסענו

אנטוריום

משתמש מקצוען

דג תמנון

משתמש צעיר
לכל הסיפורים האלו קוראים: אלימות הנהגים! נקודה!
רבות-רבות דובר על האלימות - מילולית ושאינה - המופנית לנהגי האוטובוסים מנוסעים, אך כמעט ולא מדובר על אלימות יומיומית שמופנית מצד נהגים (לא כולם!) לנוסעיהם. זה נושא שצריך להציף. @איצ'ה קו המידע עסק בזה בעבר, אולי הוא ירים את הכפפה שוב. יש לי הרבה מאד מה להוסיף בעניין ועוד חזון למועד. גוט שאבעס.

לדעתי הביעה תמונה בשורש אין ספק לו משרד התחבורה וחברות האוטובוסים היה לוקחים את העניין לידיים בכל נושא התחבורה מאיחורים ועד התעללות הדבר היה יותר טוב ככל שיסיפו כאן עוד סיפורים נוכל להעביר אותם לגרומים הרלוונטים לא שאני בונה על זה אבל השתדלות צריך לעשות

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
האוטובוס שלנו נתקע פעם בין ירוחם לירושלים באמצע מדבר
ואמרו לי שעוד שעה ורבע יוצא אוטובוס ושנחכה
הנוהל מחייב אותם להוציא אוטובוס בתוך חצי שעה

נוהל אוטובוסים תקולים

1721581331957.png

שריתאליז

משתמש מקצוען
הנוהל מחייב אותם להוציא אוטובוס בתוך חצי שעה

נוהל אוטובוסים תקולים

צפה בקובץ המצורף 1714517
לא עניין אותם כלום.
כן..
אני מבינה.. מה את אומרת..
כן...
אז יוצא אוטובוס בשתיים ורבע ואני מודיעה לו שיאסוף אתכם..
כן.. אני מבינה שזה הרבה זמן.. אין לי מה לעשות.. אין אוטובוסים
טוב
נראה מה אני יכולה לעשות..
חכי על הקו

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
לא עניין אותם כלום.
כן..
אני מבינה.. מה את אומרת..
כן...
אז יוצא אוטובוס בשתיים ורבע ואני מודיעה לו שיאסוף אתכם..
כן.. אני מבינה שזה הרבה זמן.. אין לי מה לעשות.. אין אוטובוסים
טוב
נראה מה אני יכולה לעשות..
חכי על הקו
למעשה במקרה שלכם לא נגרם נזק מכיוון שעליתם על אוטובוס אחר (אין צורך לתקף שוב!)
למידע על הגשת תביעה במקרה של נזק מומלץ להיכנס לאשכול הזה -

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה