גלריית בסגנונות בוורד

משתדל1

משתמש רשום
עריכה תורנית
אני עורך ובכללי העריכה יש שבאותה שורה וקטע אני צריך להחליף כל הזמן מסגנון כתיבה א לסגנון ב גם באותו קטע וגם האותה שורה.
הוספתי לגלריית הסגנונות את 2 הסגנונות שאני אמור לכתוב בהם.
הבעיה שכשאני לוחץ על סגנון ב אחרי שהדגשתי חלק מהשורה / הקטע אז כל הקטע נהפך לסגנון ב למרות שכתבתי את החלק הקודם בסגנון א
מקווה שהסברתי את עצמי
תודה רבה

shemesh

משתמש צעיר
עריכה תורנית
תגדיר את הסגנונות הללו כסגנונות תו ולא כסגנונות פיסקה ואז תחיל אותם על הטקסט הנבחר

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אפשרות נוספת - תראה מה יותר קל לך:
פשוט 'לתפוס' כמה מילים ולסמן באמצעות המקש השמאלי בעכבר, וכשהן מסומנות הקש על הסגנון המבוקש, והכל על מקומו יבוא בשלום.

איתן_ל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
פשוט 'לתפוס' כמה מילים ולסמן באמצעות המקש השמאלי בעכבר, וכשהן מסומנות הקש על הסגנון המבוקש, והכל על מקומו יבוא בשלום.
יותר פשוט ולא מסובך...

shemesh

משתמש צעיר
עריכה תורנית
השואל הנכבד כבר ציין שהוא ניסה כך וזה לא הצליח (זה לא אמור להצליח)
כשאני לוחץ על סגנון ב אחרי שהדגשתי חלק מהשורה / הקטע אז כל הקטע נהפך לסגנון ב למרות שכתבתי את החלק הקודם בסגנון א

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה