חלבי גלידה משני מוצרים? מה חסר?

שוקלד בלונדי

משתמש פעיל
אני רוצה להכין גלידה על מקל יש לי תבניות סיליקון של גלידה על מקל
ויש לי תותים ושמנת מתוקה ושייקר/בלנדר
איך ממשיכים מפה?

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
חלב מרוכז.

היחס הוא פחית חלב מרוכז (נדמה לי שזה 200 גר') ואחד שמנת מתוקה (250 מ"ל)
מקציפים יחד
ומוסיפים טעם - איזה שרוצים.

blue eagle

משתמש מקצוען
אנחנו שמים 2 מיכלים של שמנת להקצפה (נדמה לי 500 מ"ל) מיכל חלב מרוכז!

להקציף את השמנת
ואז לאט לאט להוסיף את החלב המרוכז ולערבב בקיפולים...
אפשר תמיד להוסיף חתיכות של פירות וכל העולה על הדימיון
השראה מפה

ששג

משתמש רשום
אבל אם אין לך חלב מרוכז בבית, אפשר גם רק שמנת מתוקה עם סוכר ואח’’כ להוסיף את התותים.
פחות משובח אבל גם מצוין.

הכי בעולם

משתמש מקצוען
אפשר להקציף 2 שמנות עם רבע עד חצי כוס חלב, כמה כפות אינסטנט פודניג. ליציבות, להוסיף תותים ולהקפיא.
יוצא מצוין, אולי נמס יותר מהר מחלב מרוכז.
חלב מרוכז לא ניסיתי.
בהצלחה

אבן טובה

משתמש פעיל
אפשר תותים, בננה וריצ' אז יהיה פרווה.
אפשר גם בלי ריצ' אם את רוצה דיאטטי.

שוקלד בלונדי

משתמש פעיל
בסוף הכנתי את המתכון הזה רק בלי הצבע מאכל
יצא מושלם

קבצים מצורפים

• IMG_0812.JPG
    5.6 MB · צפיות: 19

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
בסוף הכנתי את המתכון הזה רק בלי הצבע מאכל
יצא מושלם
זה בדיוק אותו מתכון כמו שכתבתי לך...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה