כללי גלוית מתנה לרוכשי תוליק ועץ התפוחים | מה דעתכם?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
הגלויה תהיה עם UV מובלט, באדיבות "דפוס איכות" וסטודיו יצירה.
ההבלטה תהיה רק על תוליק עצמו.

מה דעתכם?

יש מה לשפר או שלשלוח את זה ככה?

קבצים מצורפים

• גלויה-page-001.png
    KB 625.9 · צפיות: 13

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הדיבור של תוליק קצת צפוף ועמוס, גם מבחינה עיצובית וגם בכמות הטקסט.
לדעתי לפרק לחלוקת שורות יפה, וגם לדלל את המלל. (אפשר גם לשפץ שם ניסוחים).

קרייזי גרף

משתמש מקצוען
נכתב ע"י עפרה;882456:
הדיבור של תוליק קצת צפוף ועמוס, גם מבחינה עיצובית וגם בכמות הטקסט.
לדעתי לפרק לחלוקת שורות יפה, וגם לדלל את המלל. (אפשר גם לשפץ שם ניסוחים).
וגם למלא את בועת הדיבור שלו בצבע שונה ומובדל מהברכות.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י קרייזי גרף;882490:
וגם למלא את בועת הדיבור שלו בצבע שונה ומובדל מהברכות.

בועת הדיבור תהיה מובלטת בUV

דאבל אימפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
רעיון מקסים!!
לענ"ד הייתי מציעה פירות מאויירים במשקל של תולי (ולא תמונות) בשביל יותר זרימה בעין. כמו"כ הייתי מפרידה את תולי מהברכה, שיהיה צמוד לבלון בצד ימין ושתי הברכות במסגרות סמוכות.
נפלתי עליכם? ;)

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י מוריה שפר;882513:
רעיון מקסים!!
לענ"ד הייתי מציעה פירות מאויירים במשקל של תולי (ולא תמונות) בשביל יותר זרימה בעין. כמו"כ הייתי מפרידה את תולי מהברכה, שיהיה צמוד לבלון בצד ימין ושתי הברכות במסגרות סמוכות.
נפלתי עליכם? ;)

א. תודה על כל חוות דעת
ב. הפירות כפי שמופיעים כאן לקוחים מהפורזץ של הספר, שם יש מתכונים לכל מיני שייקים של פירות
ג. הבעיה היא שלמיטב הבנתי אי אפשר או לא כדאי לעשות את הUV צמוד לקצה כי זה יתקלף

blueberry

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חמוד!
כבד מידי,והפרות לא כ"כ קשורים

save as

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לתת יישור בלוק לטקסט הברכות

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לא כותבים בברכה בשם ה', "אדנות".
או לכתוב שם ה-ו-י-ה, או שני יודים כמקובל.

כדאי גם לציין איזה נוסח זה, ואולי להדפיס מראש בשני צורות אשכנזי וע"מ, וכל קונה יבחר את המתאים לו.
ובכלל לעבור שוב על הנוסח שאין שום טעויות, כדי שלא יטעה ח"ו את הילדים.

כמו"כ בסוף ברכת מעין שלש לשים נקודתיים, כמו בסוף ברכת בורא נפשות.
כדאי גם לחשוב להכניס את ההזכרות לשבת ויו"ט.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
את ההערות העיצוביות כבר העירו...
מהפן האיורי - הייתי מחפשת איור של תולי עם עיניים פקוחות, זה יותר מדבר ללב ומושך את העין.

מאיר14

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י tkh;882939:

כדאי גם לציין איזה נוסח זה,

נכון מאד

נכתב ע"י tkh;882939:
ואולי להדפיס מראש בשני צורות אשכנזי וע"מ, וכל קונה יבחר את המתאים לו.

זה כבר נתון לשיקול דעתו של המשווק

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י tkh;882939:

כדאי גם לציין איזה נוסח זה, ואולי להדפיס מראש בשני צורות אשכנזי וע"מ, וכל קונה יבחר את המתאים לו.

דווקא בגלל שזה מיועד לילדים קטנים שרק מתחילים לקרוא, העדפנו לכתוב אדנות כקריאתו, כדי לא לבלבל אותם.

נחליאלי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני מאוד מאוד אהבתי את העיצוב,
רק לדעתי כדאי קצת להקטין את האותיות וכך להוסיף מעט רווח בין השורות.
בהצלחה!

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נכתב ע"י אברהם;883050:
דווקא בגלל שזה מיועד לילדים קטנים שרק מתחילים לקרוא, העדפנו לכתוב אדנות כקריאתו, כדי לא לבלבל אותם.

זה פשוט טעות. שם אדנות הוא שם אחר מה-ו-י-ה, ואיך לך שום היתר לשנות את הנוסח של הברכה. אני מציע שתשאל רב לפני שאת משנה, מכיון שזה משמעותי מאוד!
וזה גם לא מקל כלום על הילדים, מכיון שאדרבא עליהם להתרגל שכשכתוב יקוק עליהם לקרוא א"ז אדנות ולא ח"ו ככתיבתו (שלא הותר אלא בביהמ"ק).
כמו"כ אני בטוח שרבים פשוט יכעסו על הטעות. (אם אני הייתי מקבל כזה דבר פשוט הייתי גונז אותו).

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
חמוד מאד מאד!
אבל... העיצוב והכל מאד עמוס מאד, מאד..

ונראה לי שרקע כהה (בורדו- בצבע של הכובע של תוליק) יקפיץ את כל העסק וימשוך הרבה יותר!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה