גלאט ג'ובס

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

פרספכתיבה

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
נכתב ע"י שריתיש;2363718:
הם אכן הרבה פעמים שולפים מודעות מרחבי הנט
אבל מתקשרים למעסיק לבדוק פרטים / רלוונטיות / ולקבל אישור.

מנסיון של כמה וכמה פעמים בחצי שנה אחרונה: ממש לא נכון.
לא מתקשרים,לא שואלים
ישר חוטפים את המודעה אליהם גם אם כתבו שם במפורש לא לפרסם בשום מקום אחר...
ומאז בעל המודעה המסכן הופך לאחד מרשימת התפוצה האינסופית שלהם וזוכה לאינספור מיילים מטרטרים וקו"ח שממש ממש ממש לא רצה לקבל דרכם. זה הזוי!!!!

מאירה 1

משתמש רשום
בתור עובדת במשרד שמפרסם מידי פעם בקשות דרושים בעיתונות החרדית (יתד נאמן המודיע או סתם מקומונים) אני מוכרחה להגיד שהם פשוט נודניקים!!!!
כל פרסום בעיתון את מקבלת הודעות מייל על גלאט ג'ובס והפרסום באתר - מי ביקש ממכם לפרסם באתר שלכם?
לא עזר שלחצתי על ביטול קבלת ההודעות - הם חזרו.
מההתרשמות שלי הם פשוט מאגדים לאתר את כל המודעות שמתפרסמות ממילא בעיתון כך שלא שווה לשלם להם על זה.
אגב גיסתי היתה מנויה כמה חודשים ואפילו לא פעם אחת חזרו אליה לראיון עם קו"ח ששלחה ע"י גלאט ג'ובס...

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י אסתר10;2362773:
מחפש עבודה בתחום החשמל אחזקה ניסיון למעלה מעשרים שנות ניסיון 0587230550

הקפצה
מוקפצים
הוקפצו
יוקפצו
קפיצים
קפצו
הוקצפו
יקציפו
יצא קצפו
צנח קצפו
קצפת פרווה

---
ברצינות- שמת לב שההודעה האחרונה הייתה ב.. 2012?!.....
זה משעשע:)

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
אני הייתי רשומה ודוקא יש הרבה משרות. מי שיש לה נסיון או תעודה למקצוע מסוים נראה לי יכולה למצא. מה שמוזר לי בפרסום שלהם בעיתונים יש עבודה למשל עבודה משרדית מהבית 4 שעות 6000 ש"ח. חלומה של כל אישה איך זה מתפרסם כ"כ הרבה זמן ולא נתפס

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
נכתב ע"י רי;2364701:
אני הייתי רשומה ודוקא יש הרבה משרות. מי שיש לה נסיון או תעודה למקצוע מסוים נראה לי יכולה למצא. מה שמוזר לי בפרסום שלהם בעיתונים יש עבודה למשל עבודה משרדית מהבית 4 שעות 6000 ש"ח. חלומה של כל אישה איך זה מתפרסם כ"כ הרבה זמן ולא נתפס

:D:D
את חמודה.

עפה ברוח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
חברה שלי הייתה מנויה אצלם והגיע למייל שלי ואני שלחתי קורות חיים כי לה אין מייל.
כל המשרות - אבל כולם ללא יוצא מן הכלל - ראיתי או בפרוג בעיתון יתד של יום שלישי!
כמו כן, בתור אחת שמפרסמת הרבה שצריכה עובדות - כל פעם אני מקבלת התנפלות של קורות חיים מהם - אפילו שאני כותבת נא לא לפרסם!
לדעתי, בזבוז כסף לשלם להם!

אספרה

כל מה שצריך כדי שמילים שהשמעתם יגיעו אל הדף
מנוי פרימיום
נכתב ע"י רי;2364701:

זה לא הם, זה קריירה.
מכך ששיטת הפרסום הנלוזה הזאת לא משתנה כבר כמה חודשים, אני מבינה שעוד נותרו תמימים בעולם.

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י שושן צחור;2364793:
זה לא הם, זה קריירה.
מכך ששיטת הפרסום הנלוזה הזאת לא משתנה כבר כמה חודשים, אני מבינה שעוד נותרו תמימים בעולם.

נכון, את צודקת, קריירה

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כמה דברים מעניינים מההתנהלות של גלאט ג'ובס:

1. פרסמתי מודעת דרושים במקומון מסויים פעם אחת בלבד
גלאט ג'ובס לקחו את המודעה בלי לשאול אותי ובלי לבקש רשות ופרסמו אצלם באתר
לאחר שקיבלתי פניות לא רלוונטיות והבנתי שזה הגיע דרכם ביקשתי להסיר את המודעה
המודעה לא הוסרה למרות בקשותי, והטרטורים המשיכו עד שביקשתי שוב ושוב והם נאלצו להוריד.

2. לאחר מספר חודשים רציתי לפרסם דרכם מודעת דרושים אחרת, שהיתה צריכה חשיפה רחבה יותר
כשפניתי אליהם הם טענו שהפרסום באתר שלהם עולה כסף ולא הסכימו בשום אופן לפרסם בחינם...

3. גיסתי עשתה מנוי לקריירה, ואני שלחתי את הקורות חיים שלה מכתובת מייל חדשה ששימשה רק לצורך זה.
כעבור מספר ימים מתקבל בכתובת הזו מייל מגלאט ג'ובס עם הצעה למנוי של חודש חינם באתר שלהם.
(הם פרסמו מודעה מזויפת בקריירה, והמנויים של קריירה ששלחו לשם קו''ח קיבלו את ההצעה מגלאט ג'ובס כדי שיעברו אליהם...)

דפני

משתמש חדש
1. אגלה לכם סוד קטן:

כשהנהלת פרוג מחפשת עובדים - הם מפרסמים ב... גלאט ג'ובס...

כמובן בצורה דיסקרטית ובלי שאף אחד ידע.. כי הם יודעים שאצלנו אפשר למצוא עובדים טובים ...

2. חברת גלאט ג'ובס השקיעה ומשקיעה הון עתק בשביל ליצור מוצר טוב ואיכותי. אך כמה שלא נשתדל -
תמיד יהיו אנשים מאוכזבים. אי אפשר אחרת כשאתה מתמודד עם עשרות אלפי גולשים.
בקרוב אגב, תעלה גירסה עוד יותר מתקדמת ומשוכללת שתתאים גם למובייל.

3. אנשים כאן מתלוננים שהם שלחו קו"ח ואף אחד לא חזר אליהם. הם רק שוכחים דבר אחד קטן:
מי אמר שקורות החיים שלהם היו הכי טובים ? אולי היו מועמדים/ות קצת יותר טובים מהם?
על כל משרה מתמודדים כמה עשרות (אם לא כמה מאות) מועמדים, ומנסיוננו - רוב מחפשי העבודה - לא יודעים לכתוב קורות חיים כמו שצריך או שהנסיון שלהם כ"כ דליל, שאין שום סיבה שמישהו יתקשר אליהם בדרך הטבע. זה הכי קל לבוא בטענות לגלאט ג'ובס כשרק עכשיו סיימת קורס בפרוג ומשום מה אף אחד לא חוזר אליך.. וגם אם יש איזשהו נסיון - המעסיק תמיד יעדיף להתקשר למועמדים/ות הכי טובים.

4. התלונות כאן הן משנת 2012, קצתן מ-2016 וחלקן בכלל על חברת קריירה...

5. לגבי התלונה מהעבר שמודעות דרושים לא מוסרות: כיום, מודעות מוסרות באופן מיידי, בד"כ תוך כמה דקות ברגע שמעסיק לוחץ על הקישור להסרת המודעה שלו, ומי שמבקש - מוסר לצמיתות.

6. למרות כל האמור באשכול נוטף לשון הרע הזה, אנו יכולים להתגאות בכך שלמעלה מ-100 אנשים ונשים מכל רחבי הארץ מוצאים דרכנו עבודה מדי חודש !! כן ! יותר מ-1200 אנשים בשנה !! מי שלא מאמין - מוזמן להגיע למשרדנו ונוכיח לו את זה. כך שגלאט ג'ובס, למרות הכל, זה המקום הכי טוב למציאת עבודה לרוב העובדים מהמגזר החרדי והדתי. מה לעשות, שיש עוד כ- 200 סוגי תפקידים שונים חוץ מגרפיקה שצריכים עזרה במציאת עבודה ? להם אין אתר כמו פרוג שדואג רק לגרפיקאים. בשביל זה יש את גלאט ג'ובס - לעזור לכמה שיותר שומרי תורה ומצוות למצוא עבודה.
אתם מוזמנים להכנס לדף ההמלצות שלנו ולראות כמה אנשים מרוצים מאיתנו. אין שם אפילו המלצה אחת מפוברקת. הכל אמיתי, וזה רק חלק קטן מההמלצות שקיבלנו !!

https://www.glatjobs.co.il/Job/ThanksPage

זאב, מנכ"ל גלאט ג'ובס

נערך לאחרונה ב:

תגרין

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עשינו מנוי 3 פעמים לגלאט ג'ובס.
כל פעם מצאנו עבודה... בדרך אחרת :)

אבל תמיד היה שם הצע גדול של משרות רלוונטיות.

כנראה זו צורת ההשתדלות, והברכה לא תמיד מגיעה מאותו כיוון, הלא כן?

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
'קריירה' הרבה יותר מוצלח

עילום

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לפני כמה חודשים
הסתובב לו סיפור כאן בפרוג
(כמדומני שפנס בערפל עשה על זה פוסט)
על נוכל שמפרסם כל מיני מודעות
ואז מזמין לפגישה שיוצאים עם שיכנוע ותשלום על קורס
וכו'

חני ק

משתמש רשום
עריכה והפקת סרטים
מי יכול להסביר לי
איך אני יכול לשלוח בקשה באיש את רעהו????
אני מחובר עם משתמש.
[אולי, בגלל שלא השתמשתי זמן ארוך,?]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה