גלאט ג'ובס

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

lmaof

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני רואה באתר מס' משרות שיכולות לענין אותי ואני מעונינת לדעת
האם שווה להירשם אצליהם?
האם המשרות נכונות ועדכניות?

לאה בלוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
אני לא אענה לך שווה או לא - זה את תחליטי, רק אתן לך נתונים:

1. בגלאט ג'ובס יש קרוב ל-5000 משרות שמתעדכנות כל הזמן.

2. יש שם גם משרות בלעדיות, שאין בשום מקום אחר.

3. המשרות כולן נכונות.

4. לגבי העדכניות ששאלת - קצת יותר מורכב. מידי תקופה קצרה מתקשרים לכל מעסיק לברר אם המשרה עדיין רלוונטית, ואם לא - מוחקים אותה. וזה בנוסף למעסיקים שמתקשרים לעדכן בעצמם. אך מטבע הדברים, כששוק מחפשי העבודה כל כך תחרותי, אין שליטה על משרות שנתפסו ואוישו באותו יום או יום קודם.
(עוד משהו לגבי זה - אחרי שכמה אנשים התלוננו לגבי משרה מסוימת שהיא לא רלוונטית ובטלפון אמרו לגלאט ג'ובס שהיא רלוונטית, החליטו שם לבדוק את הנושא יותר לעומק. מעניין, אבל מעסיקים רבים שלא מעוניינים במציע שמתקשר, אולי כי הוא ביישן מידי, אולי כי הוא אסרטיבי מידי ואולי בגלל כל מיני סיבות אחרות, פטרו אותו ב"זה לא רלוונטי". אבל זה לא אומר שהמשרה באמת לא רלוונטית...)

עוד משהו - מכיוון המעסיק:
אחרי שאנחנו פרסמנו בכמה מקומות דרושה גרפיקאית, ואחרי שפרסמנו גם בגלאט גובס - אני חייבת לציין שקורות החיים שנשלחים מגלאט גובס איכותיים ביותר. אני חושבת שאחרי שהמעסיק קולט מי כוח האדם שמצפה לו שם, הוא מתייחס בצורה אחרת לאלו שעושים מנוי ומחפשים עבודה ברצינות.

בהצלחה רבה.

לגעת בנקודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ckuh;922955:
אני לא אענה לך שווה או לא - זה את תחליטי, רק אתן לך נתונים:

1. בגלאט ג'ובס יש קרוב ל-5000 משרות שמתעדכנות כל הזמן.

2. יש שם גם משרות בלעדיות, שאין בשום מקום אחר.

3. המשרות כולן נכונות.

4. לגבי העדכניות ששאלת - קצת יותר מורכב. מידי תקופה קצרה מתקשרים לכל מעסיק לברר אם המשרה עדיין רלוונטית, ואם לא - מוחקים אותה. וזה בנוסף למעסיקים שמתקשרים לעדכן בעצמם. אך מטבע הדברים, כששוק מחפשי העבודה כל כך תחרותי, אין שליטה על משרות שנתפסו ואוישו באותו יום או יום קודם.
(עוד משהו לגבי זה - אחרי שכמה אנשים התלוננו לגבי משרה מסוימת שהיא לא רלוונטית ובטלפון אמרו לגלאט ג'ובס שהיא רלוונטית, החליטו שם לבדוק את הנושא יותר לעומק. מעניין, אבל מעסיקים רבים שלא מעוניינים במציע שמתקשר, אולי כי הוא ביישן מידי, אולי כי הוא אסרטיבי מידי ואולי בגלל כל מיני סיבות אחרות, פטרו אותו ב"זה לא רלוונטי". אבל זה לא אומר שהמשרה באמת לא רלוונטית...)

עוד משהו - מכיוון המעסיק:
אחרי שאנחנו פרסמנו בכמה מקומות דרושה גרפיקאית, ואחרי שפרסמנו גם בגלאט גובס - אני חייבת לציין שקורות החיים שנשלחים מגלאט גובס איכותיים ביותר. אני חושבת שאחרי שהמעסיק קולט מי כוח האדם שמצפה לו שם, הוא מתייחס בצורה אחרת לאלו שעושים מנוי ומחפשים עבודה ברצינות.

בהצלחה רבה.
נראה שאת עונה בתור משהו שמ"בפנים";)

לאה בלוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
נכתב ע"י לגעת בנקודה;922991:
נראה שאת עונה בתור משהו שמ"בפנים";)

לגמרי.
אבל חשבתי שכולם יודעים שפרסום נוחעם מפרסם את גלאט ג'ובס, לא?
ואם לא - אז הנה הגילוי נאות.

אגב,
אחת הפעולות הראשונות שלנו כמשרד פרסום הוא לחקור את התלונות שיש על חברה/מוצר ולטפל בכל אחד מההיבטים בנפרד. אחרת - אם נפרסם מוצר בעייתי נקבל חשיפה חד פעמית ואולי רמת התנסות גבוהה, אך במקביל נזכה להרבה מאוד צרכנים מאוכזבים.

גלאט ג'ובס מלכתחילה היה מוצר טוב, ולמרות זאת עקבנו אחרי התלונות שכן הגיעו. חלק מהתלונות הן באמת תוצר של שמועות שונות שאינני יודעת, אולי פעם היו עדכניות... (כמו השמועה חסרת כל שחר - שאין שם משרות 'שוות'. תבדקו בעצמכם באתר גלאט ג'ובס, תראו איזה משרות יש שם!)

במעט התלונות האמיתיות שהיו טיפלנו - כמו עדכון כל המשרות בכל תקופה קצרה שנעשה מעתה בתדירות גבוהה יותר.

אולי עוד מעט אעלה את סדרת הקומיקסים הנפלאה שצייר לנו yoyoBL (חבר בפרוג, בפורום ציור). שתהנו.

dk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני ממאוכזבי גלאט ג'ובס, בהתחלה נראה שיש הרבה משרות, אבל בתכל'ס בפעם הראשונה את מקבלת רשימה ארוכה של כל מה שהצטבר ואחרי זה הרוב זה טלמרקטינג ועוד דברים לא רלוונטיים, מדובר על לפני שנה.

esw

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ckuh;922955:

הזכרת לי את זה...

קבצים מצורפים

• המשרה פנויה למתאימים בלבד.wmv
    1.4 MB · צפיות: 83

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עשינו מנוי 3 פעמים לגלאט ג'ובס.
כל פעם מצאנו עבודה... בדרך אחרת :)

אבל תמיד היה שם הצע גדול של משרות רלוונטיות.

דינה די

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני ממאוכזבי גלאט ג'ובס...
היה לי שם מנוי אולי שנה כמה פעמים נרשמתי בתור ה"השתדלות" ושלחתי כל הזמן קורות חיים. בפעם האחרונה שנרשמתי היו משרות עלובות למדי שכולן סביבות רף ה-25 לשעה או שכר מינימום (מדובר על גרפיקה)
או שחיפשו גרפיקאית + מזכירה.או עבודות קטנות מזדמנות (וזולות כמובן) גם שכבר התיאשתי וחיפשתי משהו אחר לא גרפיקאית לא היה הרבה משרות איכותיות. בטח שלא כמו בפרסומות שפירסמתם.... אני מאד מקווה שתעבדו על החלק הזה ותכניסו מעסיקים איכותיים (ולא אלה שמחליפים עובדים כל יומיים כי אף אחד לא עומד בתנאים המחפירים שהם מציעים) וכן לגבי הבלעדיות אני מצטערת לספר שלא הרגשתי מי יודע מה משרות בלעדיות הרוב הגדול הכרתי.

אין לי ענין להרוס להם את השם הטוב אבל כחברה בלעדית בתחום כדאי לכתוב את הדברים לשיפור.... הם קיבלו ממני מספיק כסף בתקופה שהכי קשה לשלם (כשאין עבודה) וגם בתקופות שהמחירים היו הרבה יותר גבוהים... ואני מצטערת לספר שאני מהמאוכזבים...
(ואם תגידו שאני לא מעודכנת המנוי האחרון שלי נגמר לפני חודשיים)
בתקוה לשינוי

דינה די

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מי;923074:
עשינו מנוי 3 פעמים לגלאט ג'ובס.
כל פעם מצאנו עבודה... בדרך אחרת :)

אבל תמיד היה שם הצע גדול של משרות רלוונטיות.

גם אצלי בכל הפעמים מצאתי ממקום אחר וגם כיום אי ב"ה עובדת. שום דבר לא הגיע דרכם וזה מה שכתבתי אני עושה השתדלות מסוימת וזה נראה לי הכיוון הראשון שעלה לי בראש...
לשיקולכם.

chani-studi

משתמש צעיר
קורות חיים

נכתב ע"י דינה די;923098:
נרשמתי בתור ה"השתדלות" ושלחתי כל הזמן קורות חיים.

בלי קשר לגלאט ג'ובס
יש בעיה גדולה בקורות חיים.
המעסיקים מוצפים בקורות חיים לא רלונטים
(קורות החיים כתובים בשפה מאוד כוללנית עם מידע עלום
.וללא תיק עבודות מסודר.)
בסוף המעסיקים מתיאשים, כי אין להם זמן וכח אדם לחפור.

הכי חשוב, יותר מקורות חיים, לשלוח תיק עבודות מסודר
עם קישורים לגלרית תמונות ואתרים פעילים.

דינה די

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י chani-studi;923130:
בלי קשר לגלאט ג'ובס
יש בעיה גדולה בקורות חיים.
המעסיקים מוצפים בקורות חיים לא רלונטים
(קורות החיים כתובים בשפה מאוד כוללנית עם מידע עלום
.וללא תיק עבודות מסודר.)
בסוף המעסיקים מתיאשים, כי אין להם זמן וכח אדם לחפור.

הכי חשוב, יותר מקורות חיים, לשלוח תיק עבודות מסודר
עם קישורים לגלרית תמונות ואתרים פעילים.

בקשר לקורות חיים הייתי אצל מישהו מקצועי שסידר לי את הקורות חיים וכן התיק עבודות הבאתי גם בקובץ מצורף וכן לינק למקום מסודר ברשת שם נמצאים עוד עבודות. לא חושבת שזאת היתה הבעיה.

chani-studi

משתמש צעיר
נכתב ע"י דינה די;923145:
בקשר לקורות חיים הייתי אצל מישהו מקצועי שסידר לי את הקורות חיים וכן התיק עבודות הבאתי גם בקובץ מצורף וכן לינק למקום מסודר ברשת שם נמצאים עוד עבודות. לא חושבת שזאת היתה הבעיה.

מצוין, אבל לא כולם כמוך.

coolpix

משתמש רשום
אם את מחפשת משהו בסגנון הגרפיקה ..
90 אחוז מהדרושים שם , מופיעים קודם בפרוג..

אסתר10

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מחפש עבודה בתחום החשמל אחזקה ניסיון למעלה מעשרים שנות ניסיון 0587230550

זה אני :)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני הייתי ממש מאוכזבת מהם,
הגעתי דרכם לראיון אצל אדם חילוני לחלוטין במשרד חילוני בלי חרדיות בכלל. מקם מחריד !!!
בתור גלאט גובס הייתי מצפה שיבררו מי המעסיק והאם המשרה המוצעת מתאימה לחרדיות...

פרספכתיבה

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
אם הם באמת רוצים לשנות תדמית-שיחליפו שם, הנהלה והתנהלות ואז אולי יתנו להם צ'אנס נוסף...וגם זה בערבון מוגבל ביותר...

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
הם אכן הרבה פעמים שולפים מודעות מרחבי הנט
אבל מתקשרים למעסיק לבדוק פרטים / רלוונטיות / ולקבל אישור.

ובדיוק נשאלתי היום:
איפה הכי טוב לפרסם דרושים לציבור החרדי?

פרספכתיבה

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
נכתב ע"י שריתיש;2363718:
ובדיוק נשאלתי היום:
איפה הכי טוב לפרסם דרושים לציבור החרדי?

תעני להם: רק פרוג!!
לא לוקחים כסף על מודעת דרושים,
לא מגבילים כמות צופים וכו'...
לא מתקשרים אלייך מיד מיד לבקש אשראי ומנוי ועוד ועוד ועוד...
לא מפציצים אותך במיילים כל חצי שניה על המודעה שלך והמבצע שעומד להסתיים וכל הבלה בלה בלה...
נשלחים אלייך קו"ח רלוונטיים למשרה ולא כל מה שבא...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  33  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה