דרוש מידע גיטריסט (חשמלית)??? כנס לכאן בבקשה!!! עזרה בקשר למולטי אפקט.

ששון אברהם

משתמש פעיל
רציתי לשמוע המלצות על דגמים של מולטי אפקט המומלצים ביותר (מחיר לא משנה כרגע נטפל בזה אח"כ).
אשמח אם מישהו יפרסם זאת גם בפורום מוזיקה.

ygy

משתמש מקצוען
תראה זה לא עסק כזה זול... הנה כמה קישורים כדי שתדע קודם את המחירים, ושיהיה בהצלחה!!!!

ygy

משתמש מקצוען

ygy

משתמש מקצוען
רציתי לשמוע המלצות על דגמים של מולטי אפקט המומלצים ביותר (מחיר לא משנה כרגע נטפל בזה אח"כ).
אשמח אם מישהו יפרסם זאת גם בפורום מוזיקה.
תראה, אולי זה נכון שעדיף לך לקבל כרגע המלצה על מכשיר אפקטים טוב, אבל אתה צריך לדעת גם מה המחיר שאתה יכול להשקיע כדי שלא להיתקע...
אני בעיקרון קניתי לחבר שהוא גם גיטריסט וזמר יוצר מוכשר ועוד לא מוכר כ"כ, מכשיר שהוכן בעבודת יד (אני יותר סומך על אדם שלמד מההתחלה ועד הסוף - ללא קיצורי דרך על מוזיקה ועל בניית המכשירים האלו, מאשר לקנות את זה מאיזה סיני - ולא שיש המון הבדל, אבל עדיין יש הבדל קטן ומשמעותי) והוא עלה לי (לאבא של חבר שלי...) 8,000 ש"ח המכשיר הקטן הזה, אבל ההבדל שהוא יוצר שווה את זה. בהצלחה, ואם תעלה לפה לפעמים הקלטות שבהם ניגנת, זה לא יזיק, אפילו יועיל...!

ששון אברהם

משתמש פעיל
תראה זה לא עסק כזה זול... הנה כמה קישורים כדי שתדע קודם את המחירים, ושיהיה בהצלחה!!!!
אני לא מחפש מחיר זול אלא דגמים מומלצים (אני יודע את האזור של המחירים)

ששון אברהם

משתמש פעיל
תראה, אולי זה נכון שעדיף לך לקבל כרגע המלצה על מכשיר אפקטים טוב, אבל אתה צריך לדעת גם מה המחיר שאתה יכול להשקיע כדי שלא להיתקע...
אני בעיקרון קניתי לחבר שהוא גם גיטריסט וזמר יוצר מוכשר ועוד לא מוכר כ"כ, מכשיר שהוכן בעבודת יד (אני יותר סומך על אדם שלמד מההתחלה ועד הסוף - ללא קיצורי דרך על מוזיקה ועל בניית המכשירים האלו, מאשר לקנות את זה מאיזה סיני - ולא שיש המון הבדל, אבל עדיין יש הבדל קטן ומשמעותי) והוא עלה לי (לאבא של חבר שלי...) 8,000 ש"ח המכשיר הקטן הזה, אבל ההבדל שהוא יוצר שווה את זה. בהצלחה, ואם תעלה לפה לפעמים הקלטות שבהם ניגנת, זה לא יזיק, אפילו יועיל...!
אני מחפש מולטי אפקט ולא להרכיב ארגז מאפקטים בודדים

ששון אברהם

משתמש פעיל
מקפיץ!

עוד מישהו יכול לעזור?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
זה חשוב לי!!!

מישהו יכול לפרסם בפורום מוזיקה?!?!?!

שירי :)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנצלת את האשכול
כמה זמן לוקח לעשות "הסבה" מגיטרה קלאסית לחשמלית?
ושימוש באפקטים זה מסובך?
וסליחה מפותח האשכול..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה