גופן לקומיקס

לאני

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אני מחפשת גופן מתאים לקומיקס, על איזה אתם ממליצים?

ליפסקר

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
על הגופן של "אלי וגולד"!
או של @ג'קי ירחי
יש אותו כמעט בכל מחשב, והוא נעים מאוד לעין.
(אם את לא יודעת לאיזה גופן אני מתכוון, פשוט תפתחי את הספרים שלהם ותשווי עם המחשב..)

לאני

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
תודה לכולכם על הרצון לעזור, יש לי גופןCOMIK SANS שלא משפיע על הכתב,
ואת הגופן FB CARISH אין לי,
אכן הגופנים של ג'קי ירחי ושל אלי וגולד מצוינים לקומיקס, אך אני לא יודעת איזה הם, ואם יש לי אותם.
תודות...

SC

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
בשנים האחרונות מאוד פופולרי הגופן 'אלף קומיקס' של פונטייפ

לאני

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
יש לכם אולי אפשרות להעלות את הגופנים?
כי אני רואה שאין לי אותם, למרות שיש לי המון גופנים, ואני בקושי משתלטת כשאני מחפשת משהו מסוים...

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תודה לכולכם על הרצון לעזור, יש לי גופןCOMIK SANS שלא משפיע על הכתב,
ואת הגופן FB CARISH אין לי,
אכן הגופנים של ג'קי ירחי ושל אלי וגולד מצוינים לקומיקס, אך אני לא יודעת איזה הם, ואם יש לי אותם.
תודות...
לא מעבירים פונטים. גם לחברות שמתעסקים עם פונט מגיע זכויות יוצרים :) עכשיו יש לך חינמים וגם חלק שאת מקבלת בפקג' של ווינדוז. לגבי השאר, פונט הוא לא דבר יקר.

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה