בת 9 משתעלת עם ליחה כבר יותר מחצי שנה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הבן שלי היה אסטמתי קשה והשתעל ברצף 4-5 חודשים
והיינו במעקב אצל רופא ריאות (עשה לו סקר בדיקות מקיף לשלול כל מיני מחלות ריאות למינהם)
ובין היתר עשו לו ברונכוסקופיה (צילום עם סיב אופטי לריאות לשלול אולי בלע משהו)
וביום שהגענו לרופא לקחת את התוצאות של הבדיקות הוא הפסיק להשתעל
(שבוע קודם עדיין הראות לא היו נקיות)
אם את מהמרכז ממליצה בחום על ד"ר "טומי שינפלד" מקבל פרטי עם החזרים מהקופות
רופא ריאות ילדים מהגדולים בארץ.

וכומובן שרק אזניל עוזר לדלקות ריאות המתמשכות האלו

ציפופוק

משתמש רשום
הטיפול לשעלת הוא אנטיביוטיקה מסוג מסוים חזקה בהרבה,
מומלץ לקחת אפילו אם לא יעבור השיעול תוך 24 שעות לפחות שלא תדביק אחרים!
כי שעלת יכולה להיות מאוד מאוד מסוכנת!!
אחינית שלי נפטרה מזה בגיל חודשיים, שבוע השתעלה קשות עד לאישפוז שגילה את זה..
והרופא הרגיעה את האמא שבאה יום אחרי יום שזה סתם צינון ושיעול רגיל...

ד"א הוסיפו את החיסון הזה לאחרונה בטיפת חלב מגיל צעיר יותר.
אז בע"ה שתהיה לה רפואה שלימה ואולי זה אכן אלרגיה או אסטמה- ואז יש לפנות לרופא ראות, ניסית אינהלציה בהתקף שיעול?!
רפואה שלימה

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י GRN;1697497:
באמת שהתבלבלתי:
אין מה לעשות עם זה (כך הרופא אמר)
אבל נותנים אנטיביוטיקה.
אולי האנטיביוטיקה היא בכלל בשביל למנוע הסתבכויות ולא בשביל לרפא את השעלת?

גם וגם. שעלת היא מחלה זיהומית בדרכי הנשימה.לכן- ללא אנטיביוטיקה היא תגרר ותביא סיבוכים רציניים. מחלה זיהומית צריכה טיפול ממגר חיידיקים= אניטיביוטיקה.
במקום שבו אני גרה יש רופא שתמיד מעדיף טיפול אלטרנטיבי וכמה שפחות אנטיביוטיקה אבל לשעלת הוא נותן מיד אנטיביוטיקה.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
---

mishu

משתמש רשום
אם הילדה חוסנה כרגיל ללא דילוגים זה לא אמור להיות שעלת, הלא כן?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י golea;1701166:
אם הילדה חוסנה כרגיל ללא דילוגים זה לא אמור להיות שעלת, הלא כן?

בכיתה של הבן שלי היתה תחלואה בשעלת. כולם מחוסנים! משרד הבריאות שלחו מכתב שהודיעו שגם מי שקיבל חיסון בינקותו יכול להידבק כי חיסון נוסף מקבלים רק בכיתה ח'. כך שעד כיתה ח' עדיין אפשר להידבק, אם כי בדרך כלל בתורה קלה יותר אבל לא מחייב. והאמת? יש כאלו שלמרות שקבלו חיסון לא מפתחים נוגדנים ועלולים לחלות בכל גיל. כך גם לגבי אנשים שהמערכת החיסונית שלהם חלשה או מדוכאת בכוונה [כגון מושתלי איברים, מטופלי כימותרפיה, קשישים וכיוצ"ב]

052810009

משתמש רשום
עימוד ספרים
לבת שלי גם כן היה שיעול עם ליחה במשך יותר מחצי שנה, הלכתי איתה להיימליך והוא אמר שהיא רגישה למי ברז...... מאז נהיה לנו שקט... יום אחד היא שכחה את הבקבוק שלה ושתתה מים מהברז ואותו לילה לא הפסקנו לשמוע אותה....

yaffat

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שיעולים

לכי איתה למעין מרים חקלאי (בירושלים) - 0527622976‬
רפלקסולוגית - רפואה טבעית
היא בטוח תוכל לעזור לך - מנסיון.
אם מענין אותך, תפני אלי באישי, אוכל לספר לך על הבן שלי, שהיה עם ליחות בלי סוף, ומאז שהייתי אצלה - (יותר מחצי שנה - הילד לא היה צריך רופא!)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה