אטרקציה בשערייך ירושליים - מישהו מכיר?

ריקי שחור

משתמש מקצוען
ממש מוצלח!
מה שאהבתי זה שזה מתאים לכל הגילאים, כך שמשפחה עם ילדים בגילאים שונים, יכולה להנות יחד: חלק ממשימות הניווט בסמטאות הרובע, חלק מהסיפור ומהמתח, וחלק מהחידות. ממש חוויה משפחתית כיפית ומרתקת וגם מלמדת.

חדשה בפרוג

משתמש רשום
ממש מוצלח!
מה שאהבתי זה שזה מתאים לכל הגילאים, כך שמשפחה עם ילדים בגילאים שונים, יכולה להנות יחד: חלק ממשימות הניווט בסמטאות הרובע, חלק מהסיפור ומהמתח, וחלק מהחידות. ממש חוויה משפחתית כיפית ומרתקת וגם מלמדת.
איך מקבלים את הקלפים? איך משלמים? האם עוברים באיזור של ערבים?

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מאיזה גיל זה מתאים?

ריקי שחור

משתמש מקצוען
אנחנו היינו עם עגלה...
הקטנטנים נהנים מעצם הטיול, הקטנים הקשיבו לסיפור, הבינוניים ניווטו, הגדולים התעמקו בחידות ובתכנים...

Sped

משתמש פעיל
זה נשמע מעניין מאוד.
אבל, האם עוד מישהו עשה את זה?
הייתי רוצה לשמוע מיותר ממשפחה אחת.
תודה

אבגד1234

משתמש פעיל
אנחנו נרשמנו לשבוע הבא.
נשמע טיול כלבבנו... (בכלל אוהבת את הרובע).
נעדכן בל"נ.
זוכרת שאת עם רוב גדולים.
נראה לי אישית שפחות מתאים.
כמובן תלוי בסגנון המתבגרים,
אבל לי נראה שמלכתחילה מתאים עד גיל 12 מקסימום.

אולי כדאי שמי שכותבת אם נהנתה תציין גם את גילאי הילדים.

אבגד1234

משתמש פעיל
לא יכולה כבר לערוך אז מפרטת:
החידות הן לא ברמת חדר בריחה הן יותר תמונות של מקומות שצריך לחפש,
ושאלות אמריקאיות בנושאים שבסיפור.
הסיפור מעניין אך הקריינות בצורה שמתאימה לילדים.
בהצלחה!

Sped

משתמש פעיל
לא יכולה כבר לערוך אז מפרטת:
החידות הן לא ברמת חדר בריחה הן יותר תמונות של מקומות שצריך לחפש,
ושאלות אמריקאיות בנושאים שבסיפור.
הסיפור מעניין אך הקריינות בצורה שמתאימה לילדים.
בהצלחה!
זה קצת מאכזב.
תכננתי לקחת ילדים בני11-14, אבל עכשו לא יודעת אם זה מתאים.
עוד מישהו היה שיכול לתת דעה?

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
זוכרת שאת עם רוב גדולים.
נראה לי אישית שפחות מתאים.
כמובן תלוי בסגנון המתבגרים,
אבל לי נראה שמלכתחילה מתאים עד גיל 12 מקסימום.

אולי כדאי שמי שכותבת אם נהנתה תציין גם את גילאי הילדים.
אנחנו באמת יוצאים שתי משפחות בגילאים שונים, ומכוונים יותר לצעירים שבחבורה...
נדווח בעזרת ה' מהשטח :)

כלנית

משתמש צעיר
איך עובד הרישום?
רק דרך הטלפון?
קודם משלמים ואז קובעים יום ושעה?

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
איזה יום אתם יוצאים?
יצאנו אתמול.

מעתיקה לפה את מה שכתבתי גם באשכול אחר (התבלבלתי בהתחלה כשחיפשתי את זה האשכול הזה, זכרתי שהתחייבתי פה לתשובות :))

עכשיו אני יכולה לספר מהניסיון, היינו אתמול.
היינו אתמול. חזרנו מבסוטים עד הגג.
קודם כל - נהנינו מאד. ממש ממש.
הגענו בערך בשש, וזה היה טיפהלה מאוחר כי סיימנו בשמונה וחצי-תשע כזה.
זה לא אמור לקחת כל כך הרבה זמן אבל התעכבנו בכיף שלנו, עצירות שירותים, גינה וכזה.

היינו חבורה של שתי אימהות עם סך הכל 6 ילדים מגילאי חמש עד חמש עשרה, עיקר המסה בנים סביב גיל 8-11.
חבורה אנרגטית שלא יודעת לשבת רגע במקום.
מאד מאד נהנו מהניווטים. בהתחלה אנחנו האימהות היו שותפות פעילות, אחרי שהם קלטו את העיקרון נתנו להם להחזיק את הכרטיסים ולחפש את הסימנים ולנווט לבד. רק היינו צריכות אנרגיה ללכת אחריהם :)
מבחינתם סיפור המסגרת לא משנה (בבית אולי הם היו מקשיבים לו, ברחוב הם רק רצו לדעת מה היעד והרמז הבא).
את החידות הם כן אהבו - זה שאלות בעיקר סביב בית המקדש ועבודת הקרבנות, והם ידעו את רוב התשובות והיו מבסוטים מעצמם. (ספציפית חלק מהילדים המשתתפים למדו בדיוק השנה חומש ויקרא, אבל גם האחרים מתעניינים ואינטלגנטים וידעו כל מיני פרטים שלא ידעתי בכלל שהם יודעים, על אירוח עולי רגל בירושלים).
מבחינת תפעול המערכת, היא נוחה ומובנת. כן הרגשנו שהיא עוד לא ממש 'משופשפת', קצת התקשינו לעצור אותה וגם כשידענו תשובה נכונה לפעמים לקח לה זמן לקלוט שאכן ענינו תשובה נכונה. אבל די מהר למדנו להתמודד גם עם הבאגים הקטנים שלה, ולמשל להוריד אותה מרמקול עד שנדע מה התשובה ונוכל לחשוב בשקט.
הניווט הביא אותנו לפינות שלא הכרנו ברובע, וזה היה לי הפתעה בתור אחת שהיתה בו עשרות רבות של פעמים. וגילינו גינה שלא היכרנו, רווח נקי.
וגם, זה כיף שמסיימים עם הפתעה קרירה ומתוקה (לא נגלה איזה ;))
בהשוואה לעלות אטרקציות אחרות ומיצוי העלויות, היה שווה +++

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה