התייעצות ברנדולינו -פרסטר/ דיימונד - ברון מה עדיף?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אנוכי

משתמש מקצוען
התבלבלתי כבר--
מה איכותי יותר?
מה יפה יותר לאורך זמן?
אשמח לתשובותיכם.

יחשבאף

משתמש מקצוען
יש מצב ששתיהם מאותו יצרן ואותו חומר גלם...
לא מכירה את הדגמים, רק שאני קרובה קצת לעולם של ייצור הכובעים והיבוא שלהם ויש מצב שכולם מייצרים אצל אותו יצרן ועם אותו חומר גלם.
תקנה אצל מי שאתה יותר סומך או שתלך לחנות אחרת, גם בא בחשבון....

אנוכי

משתמש מקצוען
יש מצב ששתיהם מאותו יצרן ואותו חומר גלם...
לא מכירה את הדגמים, רק שאני קרובה קצת לעולם של ייצור הכובעים והיבוא שלהם ויש מצב שכולם מייצרים אצל אותו יצרן ועם אותו חומר גלם.
תקנה אצל מי שאתה יותר סומך או שתלך לחנות אחרת, גם בא בחשבון....
גם כאן מדובר על 2 חנויות,
לכל חנות יש מס' דגמים שחלקם ממיוצרים במפעלים אחרים, ולכן יששוני בעלויות,
האם את יודעת לומר לי הכובעים הטובים יותר- מאיפה מיובאים?
או איזה דגם- שווה לאיזה דגם בחנות המקבילה?

יחשבאף

משתמש מקצוען
הכובעים הטובים הם האירופאיים.
מנסיון אישי המחירים והשירות אצל פוקס הרבה יותר זולים וכולם בסופו של דבר מיוצרים באותם מפעלים באירופה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה