טיול בחו"ל ברלאס תיירות

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אליהו סבאג

משתמש חדש
מישהו מיכר את חברת ברלאס תיירות
עושים נופש באוסטריה
כן יצא לי להכיר. היינו בעבר אצלם 2 זוגות בקיץ 2022 קראנס מונטנה בשוויץ, היה נפלא ומעולה ורמת אוכל טובה ומושקעת. חושבים ליסוע גם השנה בעזרת ה', ראיתי שהם לקחו מלון טוב יותר.

אליהו סבאג

משתמש חדש
אשמח גם לשמוע פרטים, יש מישהו שכבר נסע איתם?
כן יצא לי להכיר. היינו בעבר אצלם 2 זוגות בקיץ 2022 קראנס מונטנה בשוויץ, היה נפלא ומעולה ורמת אוכל טובה ומושקעת. חושבים ליסוע גם השנה בעזרת ה', ראיתי שהם לקחו מלון טוב יותר.

Achinoam

משתמש פעיל
מה סוג האוכלוסיה שנוסעת איתם?
האם הנסיעות לטיולים ארוכות ?
האם יש זמן פנוי לעצמך או שכל הזמן מזרזים?

תודה רבה !

*טובית*

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אשמח גם אני למידע.
לא מצליחה להגיע למידע על חברת התיירות הזו.
אתמול בררתי אצלם, עושים רושם טוב.
אבל חייבת מידע אמין.
האם זו חברה שעומדת בהבטחות שלה? (נסענו לפני שנתיים עם חברה ידועה שהבטיחה שיש אפשרות לטיולים עצמאיים (שזה מה שאני מחפשת) הבטיחו שיש תחבורה מסודרת לכל מקום. תכל'ס, הרכבות לא עבדו, היו בשיפוצים. הכל היה באוטובוסים ש'נולדו' רק כדי להחליף את הרכבות, והיה עם זה בלגן. רוב המקומות היו רחוקים ברמה שצריך מונית, שעלתה הון).
לפי מה שאני רואה, המקום די מבודד, ויש שם שאטלים כדי לרדת למקום עם תחבורה נגישה.
מנסה להבין אם אפשר לסמוך על החברה שאכן יש שאטלים בשעות הגיוניות.
קיצור, כל מידע יעזור לי.
תודה לעונים!

*טובית*

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אז זה גמני ראיתי.
בקשתי המלצות.

*טובית*

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
חברה מוכרת, היו שותפים עם גאיה, יש להם ניסיון עשיר בנופשים כשרים בחול
מכירה מישהו שנסע איתם השבוע ומאוד מרוצים
הקטע שהמלון השנה נמצא במקום מבודד. ראיתי שיש שאטלים כדי לרדת לעיירה ומשם לטייל עצמאית.
לדעתי זה חיסרון. אלו שנוסעים איתם לטיולים המאורגנים, לא יפריע להם.

יצחק טס

גרפיקה ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אנחנו הגענו הלילה למלון של ברלאס באוסטריה,קיבלנו יחס מדהים ושרות מעולה, פגשנו את הקבוצה שהיתה בשבוע האחרון והם היו מולהבים מהחופשה והיה להם קשה להפרד, הם אמרו שהאוכל מדהים ובשפע,כל יום יוצאים עם מדריך ישראלי לטיול רציני, המיקום נהדר, גבוה מאוד אויר קריר הנוף כמו גלויה, כל הצוות אדיב ומסיע במה שצריך,אפשר גם לצאת לבד לטיולים באזור, והצוות עוזר במה שצריך,

*טובית*

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אנחנו הגענו הלילה למלון של ברלאס באוסטריה,קיבלנו יחס מדהים ושרות מעולה, פגשנו את הקבוצה שהיתה בשבוע האחרון והם היו מולהבים מהחופשה והיה להם קשה להפרד, הם אמרו שהאוכל מדהים ובשפע,כל יום יוצאים עם מדריך ישראלי לטיול רציני, המיקום נהדר, גבוה מאוד אויר קריר הנוף כמו גלויה, כל הצוות אדיב ומסיע במה שצריך,אפשר גם לצאת לבד לטיולים באזור, והצוות עוזר במה שצריך,
אשמח אם תוכל לברר לי עלהשאטלים שם.
אנו מעויינים בחופשה עם ברלאס, רק שרוצים לטייל עצמאית, ובלי רשיון.
הבנו שיש שאטלים מטעם העיריה.
השאלה כמה פע' ביום ומה השעות.
יעזור לי מאד!!!
מודה מראש!

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אשמח אם תוכל לברר לי עלהשאטלים שם.
אנו מעויינים בחופשה עם ברלאס, רק שרוצים לטייל עצמאית, ובלי רשיון.
הבנו שיש שאטלים מטעם העיריה.
השאלה כמה פע' ביום ומה השעות.
יעזור לי מאד!!!
מודה מראש!
את יודעת מה המחירים שלהם? עם ובלי טיסות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה