הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
רק שימת לב קטנה
ממליצה לכם לא לקחת מכאן ברכות בשלימות אלא לשנות לפחות מעט או לקחת משפט מפה ומשפט משם, פשוט אם יקרה מצב ששתי אנשים העתיקו מפה ברכה לאותו ר' או מחנכת או לא משנה מי.... אהמ... לא יהיה נעים. אז למנוע פדיחות שכאלו - שימו לב.
בפרט אם אתם רוצים לתת תחושה הכי חמה ושכתבתם את זה במיוחד להם.
וממש כל הכבוד למשתפים!
אני כ"כ קנאית לברכות שכל אחת שכתבתי מכוונת בדיוק לאותו האדם עם כל הנשמה שקצת קשה לי לשתף פה... אולי יום אחד אני אשתכנע. נראה.

ארישוק

משתמש מקצוען
האם יש רעיון מה אפשר לכתוב בברכה למשלוח מנות בנושא ריח
(במשלוח סבונים, מפיצי ריח וכו...)

תודה גדולה!!!

אלישבע וי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
למי יש רעיון מה אפשר לכתוב לשויגער למשלוח מנות שחור לבן הבן שלי מתחפש לדבר פנדה על העזרה על שבתות על בגדים שקונה????בבקשה!!:rolleyes:
יש לי ברכה על משלוח מנות שחור לבן משהו חמוד על הרעיון שיפחת השחור ויחדור האור...
אם את מעונינת פני אלי באישי ואשתדל מחר לכתוב לך(זה בבית שלי ואני כעת בעבודה)

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
האם יש רעיון מה אפשר לכתוב בברכה למשלוח מנות בנושא ריח
(במשלוח סבונים, מפיצי ריח וכו...)

תודה גדולה!!!
לתת כמו הפרחים שנותנים ריחם לכולם, בלי חשבון בלי תמורה, סתם, משום שהם פרחים.

חלומיים

משתמש פעיל
יש רעיון לברכה למטפלת במעון שקשור למשלוח מנות של חייל משמר המלכה?
אולי משהו כמו שמנצחת על המשמר וכו'
דחוףףףףףף
אולי משהי תסגנן לי משהו?

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ברכה שחיברתי ושלחתי למטפלת של בני בעבר.

על-

שפע אהבה,

האכלה והכלה,

נקיון וטיפוח,

קידום ופיתוח.

תודה.
על-

שמירה ואימוץ

בסבלנות ובחיוך,

עבודת עילית,

הענקת העידית,

תודה.

על-

הרגעת כל יבבה,

לא נבהלים מצרחה.

נותנים את הנשמה.

עד חצות היממה,

תודה.

מחזיקה אצבעות-

ומאחלת ממיטב הברכות:

שתזכו לראות פירות הילולים,

הרבה נחת ושפע ממרומים.

ישלם ה' משכורתכם,

"פורים שמח"

ר גן עדן

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ברכה נוספת שפעם חיברתי לגננת של ביתי:

“דעה קנית - מה חסרת?" (ויקרא רבא א’)

לך-

הזורעת גירסא דינקותא,

גננת יקרה!

על הקנית הרגלים,

וחינוך למעשים.

קנית את עולמך!

על שפע אהבה,

נתינה בחום והמון הבנה.

קנית לב...

על סבלנות בלי מידה,

חינוך מלא שמחה.

הקנית מיומנויות ואומנויות,

וחוויות של הצלחות,

ועל אין סוף קניות,

ששרי שלנו זוכה השנה לקנות.

”ישר כוח”

והמון תודה!

בעל הקניינים,

ישלם לך בכפל כפליים.

מעריכה ומוקירה איכות:

אמא של הקניינית הראשית - ....

ר גן עדן

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
השנה חיברתי את הברכה לרבה של בני ושלחתי מתנה לט"ו בשבט, אפשר לקחת וורט אחר המתאים לפורים.

בט"ו בשבט, כאשר הפירות הרבים מונחים על השלחן, מקדימים בתורה תחלה להראות לפני השם יתברך כי אף ששלחננו מלא כל טוב, כל זה לא נחשב לנו, כי העיקר הוא התורה הקדושה ובה אנו רוצים לחוש טעם. ולכן מבקשים על אתרוג כשר ומהדר ביום זה, כמובא ב"בני יששכר", כי "אתרוג" בגימטריא "תורה".

(שפע חיים מקלויזנבורג)

למחנך הדגול, הרב ... שליט"א,

במלוא הערכה,

לכם ההקדשה,

על מלאכה כהלכה,

השקיה והצמחה,

על בלי גבול השקעה,

בהמחשות להמתקת התורה,

על הקרנת אורה,

והבנת הפרשה.

על דאגה והשבחה,

וסבלנות בלי מידה.

על תרגול והקניה,

של אותיות בהצלחה.

לכם שלוחה התודה!

מעריכים ומוקירים,

יהודית שטיי

משתמש צעיר
אני מחפשת ברכה ואיחול מכל הלב לסיום של כל הברכות לגננות ולמורות ולמטפלות,
משהוא על ישלם לכם כפליים וכד' מרגש ומחמם,
תנו לי כיוון, רעיונות
פליז!!!!!

פיגלה

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
אני קניתי לגננות למשלוח מנות ערכה לניקוי מצלמה
אם למישהי יש רעיון לברכה
אולי לגננת ששמה את הפוקוס על ביתי
אודה לכם מאד

תן חיוך!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה