עזרה באקסל ברירת מחדל לפתיחת קבצי אקסל

רמתי

משתמש רשום
יש לי במחשב גם אופיס 2010 וגם 2019, אני לא רוצה למחוק את הישן כי בחדש העזרה היא רק מקוונת.
בשלב כלשהו הפכה ברירת המחדל לפתיחת קבצי אקסל לאקסל הישן, ואיני מצליח לשנות בחזרה. ברשימת האפליקציות המוצעות לא מופיעים שני אפשרויות של אקסל

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
יש לי במחשב גם אופיס 2010 וגם 2019, אני לא רוצה למחוק את הישן כי בחדש העזרה היא רק מקוונת.
בשלב כלשהו הפכה ברירת המחדל לפתיחת קבצי אקסל לאקסל הישן, ואיני מצליח לשנות בחזרה. ברשימת האפליקציות המוצעות לא מופיעים שני אפשרויות של אקסל
תעשה פתיחה באמצעות > בחר אפליקציות נוספות > עיון ותבחר את קובץ היישום של באקסל החדש

רמתי

משתמש רשום
לא מופיע לי ברשימת היישומים פעמיים אקסל.
במאפיינים של הקובץ, יש אפשרות לשנות את "נפתח באמצעות" ולחפש במחשב אפליקציה. דפדפתי עד האקסל החדש, ועדיין לא שונה

xl3391

משתמש מקצוען
תעשה פתיחה באמצעות > בחר אפליקציות נוספות > עיון ותבחר את קובץ היישום של באקסל החדש
גם באופן שרשם אפר אפשר לבחור אפליקציה. רק צריך לסמן V בתיבת סימון ליד 'השתמש תמיד באפליקציה זו לפתיחה של קבצים מסוג זה'.

xl3391

משתמש מקצוען
כאן:
1594757874589.png

רמתי

משתמש רשום
דיברתי על בחירה בין שתי מהדורות אקסל, ובשום רשימה לא מצאתי את שתיהן מופיעות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה