כללי ברווזים ווקטוריים

• פותח הנושא kl
  • פורסם בתאריך

kl

משתמש רשום
אני מחפשת ברווזים וקטוריים,
שיראו טוב גם אם אעשה אותם כצללית.

חפשתי פה בפורום, אך לא מצאתי משהו כלבבי

תודה לכל מי שיעשה דקת זמן חיפוש והעלאה...:)
(אפשר לשלוח באישי אם יותר קל....)

תודה.

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
למה שלא תקחי מלכתחילה צלליות?

kl

משתמש רשום
נכתב ע"י שרה חסידה;1486590:
למה שלא תקחי מלכתחילה צלליות?
נסיתי לעשות כך אך הבעיה היתה לי בצורת המקור, בזוית שלו, לא היה ברור מה זה...

קבצים מצורפים

• ברווז.jpg
    KB 563.9 · צפיות: 7

kl

משתמש רשום
הנה המקורי...

קבצים מצורפים

• ברווז 2.jpg
    KB 592 · צפיות: 6

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

קבצים מצורפים

• duckling-side-view-silhouette_318-47852.jpg
    KB 2.8 · צפיות: 6
  • small-duck-silhouette_318-37892.jpg
    KB 3.3 · צפיות: 12

kl

משתמש רשום
האם אין לאפחד תמונה של ברווז שמרים ככה את הראש,
- - אני צריכה תמונה של ברווז שהוא האמא- ואחריה הולכים בשיירה הילדים הברווזים החמודים... :) :rolleyes:

קראנצול

משתמש פעיל
כזה?

קבצים מצורפים

• rubber_duck_family_swimming_clip_art_22910.zip
    KB 143.7 · צפיות: 6
  • beautiful_toys_for_children_05_vector_182577.zip
    2.3 MB · צפיות: 7

kl

משתמש רשום
קראנצול- תודה רבה יש לי את מה ששלחת. תודה על הרצון הכנה...
אני מחפשת כמו שכתבתי לעיל, ברווזה שהולכת ואחריה בשיירה הברווזונים הקטנים.....

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
flaticon.com
מכל האייקונים שבעולם ;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק מ

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד מִזְמוֹר:ב קַוֹּה קִוִּיתִי יְהוָה וַיֵּט אֵלַי וַיִּשְׁמַע שַׁוְעָתִי:ג וַיַּעֲלֵנִי מִבּוֹר שָׁאוֹן מִטִּיט הַיָּוֵן וַיָּקֶם עַל סֶלַע רַגְלַי כּוֹנֵן אֲשֻׁרָי:ד וַיִּתֵּן בְּפִי שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּה לֵאלֹהֵינוּ יִרְאוּ רַבִּים וְיִירָאוּ וְיִבְטְחוּ בַּיהוָה:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר שָׂם יְהוָֹה מִבְטַחוֹ וְלֹא פָנָה אֶל רְהָבִים וְשָׂטֵי כָזָב:ו רַבּוֹת עָשִׂיתָ אַתָּה יְהוָה אֱלֹהַי נִפְלְאֹתֶיךָ וּמַחְשְׁבֹתֶיךָ אֵלֵינוּ אֵין עֲרֹךְ אֵלֶיךָ אַגִּידָה וַאֲדַבֵּרָה עָצְמוּ מִסַּפֵּר:ז זֶבַח וּמִנְחָה לֹא חָפַצְתָּ אָזְנַיִם כָּרִיתָ לִּי עוֹלָה וַחֲטָאָה לֹא שָׁאָלְתָּ:ח אָז אָמַרְתִּי הִנֵּה בָאתִי בִּמְגִלַּת סֵפֶר כָּתוּב עָלָי:ט לַעֲשׂוֹת רְצוֹנְךָ אֱלֹהַי חָפָצְתִּי וְתוֹרָתְךָ בְּתוֹךְ מֵעָי:י בִּשַּׂרְתִּי צֶדֶק בְּקָהָל רָב הִנֵּה שְׂפָתַי לֹא אֶכְלָא יְהוָה אַתָּה יָדָעְתָּ:יא צִדְקָתְךָ לֹא כִסִּיתִי בְּתוֹךְ לִבִּי אֱמוּנָתְךָ וּתְשׁוּעָתְךָ אָמָרְתִּי לֹא כִחַדְתִּי חַסְדְּךָ וַאֲמִתְּךָ לְקָהָל רָב:יב אַתָּה יְהוָה לֹא תִכְלָא רַחֲמֶיךָ מִמֶּנִּי חַסְדְּךָ וַאֲמִתְּךָ תָּמִיד יִצְּרוּנִי:יג כִּי אָפְפוּ עָלַי רָעוֹת עַד אֵין מִסְפָּר הִשִּׂיגוּנִי עֲוֹנֹתַי וְלֹא יָכֹלְתִּי לִרְאוֹת עָצְמוּ מִשַּׂעֲרוֹת רֹאשִׁי וְלִבִּי עֲזָבָנִי:יד רְצֵה יְהוָה לְהַצִּילֵנִי יְהוָה לְעֶזְרָתִי חוּשָׁה:טו יֵבֹשׁוּ וְיַחְפְּרוּ יַחַד מְבַקְשֵׁי נַפְשִׁי לִסְפּוֹתָהּ יִסֹּגוּ אָחוֹר וְיִכָּלְמוּ חֲפֵצֵי רָעָתִי:טז יָשֹׁמּוּ עַל עֵקֶב בָּשְׁתָּם הָאֹמְרִים לִי הֶאָח הֶאָח:יז יָשִׂישׂוּ וְיִשְׂמְחוּ בְּךָ כָּל מְבַקְשֶׁיךָ יֹאמְרוּ תָמִיד יִגְדַּל יְהוָה אֹהֲבֵי תְּשׁוּעָתֶךָ:יח וַאֲנִי עָנִי וְאֶבְיוֹן אֲדֹנָי יַחֲשָׁב לִי עֶזְרָתִי וּמְפַלְטִי אַתָּה אֱלֹהַי אַל תְּאַחַר:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

למשפחותם לבית אבותם • אתגר 65

לוח מודעות

למעלה