בקשת עזרה בתוכנה לעריכת מוזיקה

אלזער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
איזה תוכנה מומלץ כדי לערוך פלייבק חוץ מקיובייס אפילו לא משהו מקצועי אני צריך משהו יותר חובבני

אולפניסט

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
איך משתמשים ב-FL Studio

כדי לערוך את הרצועות שלכם באמצעות FL Studio, תוכלו להשתמש בחלון התבניות המקורי, שמכיל את כל הכלים שבחרתם. תצטרכו ליצור את התבנית הרצויה לכל אחד מהכלים.

תוכלו להשתמש גם בחלון רשימת ההשמעה, שבחלקו העליון תבניות ובתחתון רצועות אודיו. תצוגת רשימת ההשמעה מכילה כלי שימושי של מברשת צבע לצביעת התבנית שלכם. תוכלו גם להחליט לערוך את הרצועות שלכם עם תצוגת piano roll, דבר שימושי למדי אם חיברתם אורגנית מידי למערכת.

FL Studio עלול להיראות מסובך בהתחלה. אבל מי שמכיר סקוונסרים לא אמור להתקשות אתו. כל הכלים והסמפלרים הם סטריאו, כך שכדי לקבל מספר פלטים תצטרכו ליצור את מספר המופעים הרצוי.

כל מי שמעוניין לחבר כלים אמיתיים יעריך את העובדה ש-FL Studio מטפל גם בכמה midi-insוכוללתמיכה בדוושת רגל להשהיית צליל. המיקסר של FL Studio כולל מספר מכובד של קטעים מוגדרים מראש ותוכלו לכוונן את הרצועה שלכם ברמת דיוק גבוהה.

FL Studio הוא סקוונסר מצוין לכל מי שמעוניין ליצור מקצבים. תצוגת הדפדפן השימושית וחלונות העריכה הרבים כמו רשימת השמעה, piano roll או תבנית, מאפשרים לכל משתמש לעבוד באופן המועדף עליו. בזכות המיקסר המכוונן וספריית התוספים הגדולה, FL Studio הוא יישום עריכת אודיו מרתק.

אלזער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
איך אני מחבר את האורגן למערכת הורדתי והתקנתי את הדרייבר וחיברתי עם כבל למחשב
מה הלאה?

נערך לאחרונה ב:

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אני דווקא הייתי ממליץ על Reaper ,תוכנה חינמית קלה וכפית וכמובן מקצועית (היא פחות פופולארית אולי, אבל לא פחות מקצועית).
ה FL studio די מסורבל גם הממשק ערוצים (אין קשר בין התצוגה הראשית של ציר הזמן (Playlist) של הפרויקט לבין הערוצים במיקסר,כל אייטם וטייק נכנס לתוכנה כקובץ נפרד שצריך לנתב לערוץ בלי קשר למיקום שלו ברצועה של ציר הזמן (Playlist)) וגם מערכת השליחות (Bus) ולא נדבר על ההכבדה שלו על ה RAM והמעבד,
הוא יותר טוב בסנתיסיזר ומידי.
בכל מקרה מצורף בזה קישור להורדה ישירה עם פריצה קלה (קובץ Reg) של FL studio וקישור להורדה מאתר Reaper:
FL Studio
Reaper

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
חשוב לי לציין שלמרות הנוחות הרבה שיש ב FL studio בעריכת והקטלת MIDI חוץ מתמיכה בפדאל
sustain ובטאצ' אני לא נתקלתי בקריאה של ג'ויסטיק pitch, ועוד' מה שאין כן ב Reaper, אבל כמו שציינתי ממשק ה MIDI יותר מסובך ב Reaper מאשר ב FL studio שת'כלס נועד לזה...
בהמשך, אם היה לי זמן אני יכתוב פה הוראות לחיבור MIDI.

אלזער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
חשוב לי לציין שלמרות הנוחות הרבה שיש ב FL studio בעריכת והקטלת MIDI חוץ מתמיכה בפדאל
sustain ובטאצ' אני לא נתקלתי בקריאה של ג'ויסטיק pitch, ועוד' מה שאין כן ב Reaper, אבל כמו שציינתי ממשק ה MIDI יותר מסובך ב Reaper מאשר ב FL studio שת'כלס נועד לזה...
בהמשך, אם היה לי זמן אני יכתוב פה הוראות לחיבור MIDI.
איך יש אפשרות לחבר את האורגן לתוכנה
FL studio או ל Reaper
תודה מראש

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אני יכתוב בקצרה כי ת'כלס בשביל הסבר מפורט צריך לכתוב A4 שלם+... :
ב FL Studio צריך להכנס ל Options לבחור ב MIDI Settings ושם לבחור במקלדת הרצויה (כמובן שצריך להתקין אותה עם דריוור לפני כן, אבל לפעמים לא צריך) בחלון ה Output לאחר הבסחירה במקלדת (מסומנת בכחול) לבחור באפשרות Send Master Synt (לסמן באדום) ובחלון הInput לבחור Enable (לסמן בירוק) אם מדובר במקלדת שליטה (Controller) עדיף לחפש אותה ברשימת המקלדות Controller type ולבחור גם כן את דגם המקלדת,
זהו, מעכשיו כל כלי,דגימה או הקלטה שמסומנים ב Chaanel rack יעבדו עם המקלדת,
עם לחיצה ימינת על כפתור ההקלטה ובחירה באפשרות Notes (סימון בV, יש לשים לב שאפשרויות הקלטה אחרות לא מסומנות כגון קול, ואוטומציה.) התווים יוקלטו בפורמט MIDI ויכתבו ב Piano roll

מצורף תמונות:
מידי 1.PNG
מידי 5.PNG
אני מקוה שעזרתי..בהצלחה!!!

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עשיתי מדריך קצר לעבודה עם fl studio זה הראשון והוא די בסיסי, בעז"ה היה יותר מתקדמים.
בהצלחה!!
נ.ב. אשמח לפידבקים, אם זה ברור מספיק וכדו'....
לצפייה/הורדה בגוגל דריו

נערך לאחרונה ב:

שמקור

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
חברים אם אפשר עזרה בfl studio חיברתי את התוכנה למקלדת שליטה במידי ומאז כל פעם שאני פותח את התוכנה הפליליסט מלא בערוצים שכתוב בהם השם של המקלדת שליטה עם כל מיני תופים ובאסים אם יש אפשרות לאפס את התוכנה לגמרי או משהו כזה תודה רבה מראש

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
זה לא קשור למידי, כנס/י ל File>minimal>Basic יש שמה עוד עוד מצבים, כל אחד מהם שיבחר ככה התוכנה תפתח כל פעם, כנראה שחקת עם זה.

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
סליחה לא שמתי לב שכבר כתבו.. אבל בכל אופן הנה וידאו מפורט:

קבצים מצורפים

• bandicam 2018-08-23 15-09-23-937.mp4
    5.2 MB · צפיות: 98

שמקור

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ומישהו יכול להעלות פה קישור או משהו להוריד קיובייס 9 חינם או אבלטון לייב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה