בקשת ייעוץ | את מי להתרים, את אבא, אמא, או הילדה?

בעלון התרמה, כדאי להביא את הקורא להזדהות עם הרגשות של

• סה"כ מצביעים
    27
  • הסקר נסגר .

כתב ומכתב

משתמש מקצוען
אני עובד עתה על עריכת עלון התרמה עבור ילדה קטנה חולה ל"ע.
מעבר לשער ולסיסמאות, יש את הטקסט המרכזי שתפקידו לעורר רגש. הפעם בחרתי ללכת בדרך של הזדהות, והשאלה היא עם מי יהיה יותר אפקטיבי לעורר זיהוי, עם האב, האם או הילדה החולה.

כמובן שהחישוב משקלל את מידת ההנעה לפעולה של ההתרמה אחרי ההזדהות (לדוגמה, אם אדם שיש לו כ.א. יזדהה עם חוסר האונים של הילדה, האם זה מספיק כדי שיתגייס לעזור לה או שצריך להציב אותו במקום של האבא?)

אשמח על כל תשובה
תזכו למצוות

גוגלית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
הזדהות יכולה להניע לפעולה, כל עוד המצב לא מתואר כסופני מדי.
אף אחד לא מתלהב לממן מצבות.
לא משנה כמה המצב חמור, אם לא יהיה ביטוי לתקווה ולאופטימיות-
אנשים יתרמו פחות.

מעבר לשער ולסיסמאות
גם שם ובעיקר שם צריך לשתול איזו קרן אור, אחרת כל מי שאינו מזוכיסט-
לא יעלה את העלון הביתה. (והדיון על הטקסטים הפנימיים כבר לא יהיה רלוונטי)

רפואה שלמה

שרלוט

משתמש סופר מקצוען
השבר הנפשי מצד האם.
תראו לי מישהו שיעמוד שאנן מול החוסר האונים של אימא לילד חולה.
הצילו!!!!

[אני רוצה לשלוח תרומה. אם יש לכם המלצות וחתימות של רבנים מוכרים בע''ה תקבלו סכום יפה]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה