בקשת המלצה לתוסף של משתמשים רשומים

• פותח הנושא s976
  • פורסם בתאריך

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני צריך שחלקים מהאתר (קטגוריות מסוימות, או דפים מסוימים) יהיו נגישים רק לגולשים רשומים.
כמו כן התוסף צריך לאפשר מערכת הרשמה נוחה.

ראיתי כמה תוספים כאלה, אבל הייתי שמח לשמוע המלצה ממוקדת. משהו שהתנסיתם בזה.

תודה רבה.

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
יש לי לדוט נט
[אתה בטח מתכוון לוורדפרס, אבל לא כתבת...]

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י s976;1048297:
הבעיה היא שהתוסף הזה מיועד בעיקר בשביל הרחבות אפשרויות ההרשמה, ואין בו פונקציות להגבלת הגישה.

ואיך בדיוק הגעת למסקנה הזו?

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י Shia;1048300:
ואיך בדיוק הגעת למסקנה הזו?

-כנראה שקראתי את התיעוד בחוסר תשומת לב :rolleyes:
אני רואה כעת שאפשר לחסום פוסטים או עמודים, אף כי עדיין לא ברור לי אם אפשר לחסום לפי קטגוריות או תגים, או שצריך לחסום כל פוסט בנפרד.

chani2006

משתמש מקצוען
סורי על ההקפצה.
יש המלצה לתוסף רישום משתמשים פשוט וחינמי?
הדבר העיקרי שחשוב לי הוא שטופס ההרשמה יופיע בדפי האתר, כוידג'ט, ולא בדף לוגין של וורדפרס.
יש?
משום מה, עם ההם ^^^ לא מספיק הסתדרתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה