דרוש מידע בקשה! ספרים מרתקים לחובב גאוגרפיה ומדע וטכנולוגיה

יקנועם

משתמש חדש
בחור כבן 16 שמתעניין מאוד בגאוגרפייה ומדעים וטכנולוגיה.אני מחפש רעיונות לספרים שאפשר לקנות לו המתאים לסגנון החרדי.
למישהו יש רעיונות?

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
וואו, בתור אחת שגם אוהבת לדעת על העולם (היסטוריה, גאוגרפיה, אקטואליה) מגיל מאוד צעיר.
אני הייתי קוראת מלא אנציקלופדיות.
קוראת ספרי גאוגרפיה של הבית ספר (גם אחרי שסיימתי ;)) וכו'
מאוד אהבתי לקרא אטלס, הייתי יושבת ופשוט חוקרת כל מקום בעולם (מבחינת אקלים, תעשיה, אזור טופוגרפי, הידרוגרפי וכו').

בהצלחה

יקנועם

משתמש חדש
וואו, בתור אחת שגם אוהבת לדעת על העולם (היסטוריה, גאוגרפיה, אקטואליה) מגיל מאוד צעיר.
אני הייתי קוראת מלא אנציקלופדיות.
קוראת ספרי גאוגרפיה של הבית ספר (גם אחרי שסיימתי ;)) וכו'
מאוד אהבתי לקרא אטלס, הייתי יושבת ופשוט חוקרת כל מקום בעולם (מבחינת אקלים, תעשיה, אזור טופוגרפי, הידרוגרפי וכו').

בהצלחה
אטלס נכנס לרשימה.
אני צריך עוד רעיונות יפים שיכול להתאים.
ספרים למדעים וטכנולוגיה ועוד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה