בקשה דחופה

בטריה

משתמש רשום
עימוד ספרים
אשמח מאד אם מישהו יוכל להביא לי מהפסיכולוגיה מאמר מסכם על הנושא של ביטחון עצמי
שיש בו קצת הכוונה איך להגביר ולחזק ביטחון עצמי.:confused:
( אין לי גישה לאינטרנט )
תודה גדולה !!:p

כל מיני

משתמש רשום
שלחתי לך קצת קצת חומר באישי, לא לוקחת שום אחריות על התכנים והשיטות, העתקתי בלי לקרוא, עליך לסנן ולבקר האם תואם לך ולרוח תורתנו הקדושה.
בהצלחה.

bekki

משתמש מקצוען
בטחון אישי של מי?
של ילד?
של מתבגר/בוגר???
הדרך ה'קונבנציונלית ' והידידותית לשימוש [ילדים/מתבגרים] היא לקחת חוזקה שיש לפרט הנ"ל[ויש לכל אחד ,רק צריך לחפש] ולהעשיר אותה,לקדם אותה ,לגרום לה להתפתח.כמו:מישהו שהוא אומנותי מטבעו וחזק בידיו,ניתן לו ליצור יצירות בתחום ונעזור לו לפרוץ קדימה איתן.זה כולל עבודה אינטגרטיבית של משולש ילד/הורה /מורה/
או לחילופין בוגר/בן זוג/אחר,וכו'
גם במחיר שזה דורש מאיתנו השקעה כמו לעבור ממקום למקום ולשווק את היצירות.
אם זה בכיתה נתינת תפקיד משמעותי בתחום החוזקה-נגינה באירועים[ליודעים לנגן]
פתיחת חוג ללימודי משחק לילדות /נערות[לבנות שזהו התחום החזק אצלן ועוד.

אולם מעל לכל ספק,הקסם הגדול הוא הענקת מחמאות מכל הלב למי שזקוק לכך ובתחום לו הוא נזקק.אם היעדר ביטחון מתבטא בחזות החיצונית.לקנות מלתחה/לסדר מה שצריך וניתן...
ולהחמיא ללא גבול .גם אם לכתחילה זה ישמע כמו מזוייף ולא כן מספיק.
מתוך שלא לשמה...כמובן שלאמר מחמאה-זה לא מן השפה ולחוץ אלא במשהו שהוא אכן רלוונטי לאותו אדם.
'יש לך חשיבה כל כך יצירתית.איך אתה מגיע לכל היצירות האלה..אני מצדיע לך,לי אין יכולת טובה כזאת.[לאדם יצירתי אך לא חזק בתחום הלימודי ונחשב לנחשל...]

ושוב תודה לארגון ל'נפש תדרשנו' הנותן גג חם לכל אותם שזקוקים לו.בכל המישורים.:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה