התייעצות בקע טבורי והיפרדות בטנית - אחרי לידה

רבקה ק.

משתמש פעיל
ילדתי לפני שלושה חודשים וכתוצאה מההריון נוצר לי מה שנקרא בקע טבורי 0.5. בנוסף באולטרסאונד שעשיתי בעקבות הבקע התגלה גם היפרדות בטנית של מעל 4.5 ס״מ.

אני לא יודעת לאן לפנות, מה צריך לעשות אילו צעדים וכו׳ והמידע ברשת מבלבל ניסינו להשיג את הרב פירר ללא הצלחה עד כה.

אשמח לכל מידע אפשרי, האם חובה ניתוח ואם כן האם חייב הרדמה מלאה אשמח למי שמכיר מישהי עם ניסיון וכדו׳, כולל המלצות ספציפיות לרופאים ומנתחים פרטיים (באיזור ירושלים והסביבה)

אם זה משנה אני במכבי.

תודה רבה מראש לכל מי שייתן אינפורמציה כלשהי.

mfr

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אשמח לשוחח איתך באישי
עברתי ניתוח בקע לאחר לידה
עשיתי הרבה חקירות בנושא
ופניתי למנתח דרך שר"פ אחרי המלצה של הרב פירר
אני לא במכבי
אין לי מושג כמה תשלמי במכבי למנתח הזה

רבקה ק.

משתמש פעיל
אשמח לשוחח איתך באישי
עשיתי הרבה חקירות בנושא
אני לא במכבי
אשמח מאוד.
איך ניתן לשוחח איתך? אני מאוד לחוצה..

רבקה ק.

משתמש פעיל
אשמח לשוחח איתך באישי
עשיתי הרבה חקירות בנושא
אני לא במכבי
היי @mfr לא חזרת אלי במייל ולא ענית לי…
את בטוחה שזה היה המייל הנכון??
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה