עזרה בעניין סלולר - חברת גולן

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ברשותי טלפון סלולרי NOKIA 105. עם סים כשר של גולן. הוצאתי את הסים לבדיקה של טלפון אחר, והחזרתי אותו לנוקיה. וגולן חסמו לי את הסים.
לאחר ברור עם נציג הוא טוען שהמכשיר הזה לא נתמך על ידי גולן ולכן הוא נחסם ועלי לרכוש מכשיר אחר שתומך. לשאלתי מה קרה שפתאום אחרי חצי שנה שזה עבד החליטו לחסום, הוא טען שזה בגלל ההוצאה וההחזרה של הסים.
תבעתי אותו להחזיר את החסימה שאין שום סיבה שאחרי חצי שנה שזה עבד פתאום אצטרך לקנות מכשיר חדש. והוא בשלו אין לא מה לעשות. לא הסכים להעביר את המנהלת. מתעקש שזה בעיה שלנו שהיינו צריכים לבדוק באתר אילו מכשירים תומכים. לטענתי שאנחנו אנשים פשוטים שהלכנו לחנות וביקשנו מכשיר תואם וזה מה שהמוכר נתן וזה עבד כך חצי שנה בלי בעיה כך שאין שום סיבה שהמוכר יקח אחריות אחרי חצי שנה ויחליף מכשיר ועלי לספוג את ההוצאה של מכשיר חדש. וכו'
בקיצור חוץ מלשפוך זעמי על המקלדת, האם יש מה לעשות?

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
@טוליפ לאחרונה פורסם שגולן תשלם החזר בתביעה ייצוגית על גבייה של סים פעם שנייה כמו במקרה זה

ישראל מיכאל

משתמש מקצוען
תקיש בפלאפון *#06# ותשלח לי את המספר שיצא לך צריך לבדוק אם הוא באמת לא כשר,
בכל אופן את יכול לבדוק כמה ספרות יש במספר הזה (נראה לי 14) ולהתקשר לגולן ולהגיד להם שקנית מכשיר חדש,
תכניס את הסים לפלאפון שלך ותתן להם איי מי איי שמתחיל בספרות 35613505,
זה התחלה כשרה והם אמורים לפתוח לך.
אחרי זה תיזהר לא להוציא את הסים אף פעם.
אין מה לעשות גולן קשוחים מאוד בקטע הזה...
בהצלחה!!!
(אם הסתבכת, תוכל לפנות באישי מקוה שאוכל לעזור.)

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מה שקובע זה המספר הסידורי של המכשיר לא החותמת...
יש לי אפשרות לתבוע את החנות שמכרה לי את הטלפון? כי במפורש ביקשתי טלפון כשר ולא 'תומך כשר'. אגב, הטלפון הזה עבר גם את הועדה (אאוט נט) שבאה למוסדות ובודקת.

ישראל מיכאל

משתמש מקצוען
יש לי אפשרות לתבוע את החנות שמכרה לי את הטלפון? כי במפורש ביקשתי טלפון כשר ולא 'תומך כשר'. אגב, הטלפון הזה עבר גם את הועדה (אאוט נט) שבאה למוסדות ובודקת.
בא קודם כל תבדוק לפי המספר האם הוא כשר או לא כשר ואח"כ נראה מה לגבי תביעות,
המכשיר לידך?

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תקיש בפלאפון *#06# ותשלח לי את המספר שיצא לך צריך לבדוק אם הוא באמת לא כשר,
בכל אופן את יכול לבדוק כמה ספרות יש במספר הזה (נראה לי 14) ולהתקשר לגולן ולהגיד להם שקנית מכשיר חדש,
תכניס את הסים לפלאפון שלך ותתן להם איי מי איי שמתחיל בספרות 35613505,
זה התחלה כשרה והם אמורים לפתוח לך.
אחרי זה תיזהר לא להוציא את הסים אף פעם.
אין מה לעשות גולן קשוחים מאוד בקטע הזה...
בהצלחה!!!
(אם הסתבכת, תוכל לפנות באישי מקוה שאוכל לעזור.)
לא הבנתי? להקיש #06# ולחייג? או מה לעשות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה