דרוש מידע בעל ניסיון - מכונת תספורת מעולה לבית

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

המצפה לישועה

משתמש צעיר
קניתי את המכונה הזאת והמספר הכי נמוך 3 לא מוריד כלום בזקן
כנראה שיער דליל - יש רעיון ?

יוסףף

משתמש רשום
היום זה הדגם המומלץ?

מה ההבדל בין הדגם עם הs לבלי

bmkol

משתמש מקצוען
קניתי את המכונה הזאת והמספר הכי נמוך 3 לא מוריד כלום בזקן
כנראה שיער דליל - יש רעיון ?
גם אם תעשה מספר 0 אין בעיה הילכתית כי המספר 0 במכונה הזו הוא 0.8 מ"מ אז אין בעיה כמובן שצריך להיזהר לא לגעת באזור הפיאות (שם צריך לפחות 6 מ"מ מספר 2).

bmkol

משתמש מקצוען
על מה היית ממליץ היום לקנות
ובאיזה חנות עדיף בי-ם?
תודה
לגבי חנויות בירושלים אני לא ממש מתמצא כי אני מאשדוד. אבל אני מאמין שיש שם מחסני חשמל או אייבורי אפשר לבדוק באתר שלהם בדרך כלל יש להם מחירים טובים למכונות האלה רק צריך לבדוק שהם קיימים במלאי שלהם.

bmkol

משתמש מקצוען
היום זה הדגם המומלץ?

מה ההבדל בין הדגם עם הs לבלי
לדעתי האישית אין שום הבדל. השתמשתי ואני עדיין משתמש גם בדגם עם ה S וגם בדגם ללא לא יודע להגיד שיש הבדל כלשהוא

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
אנחנו מאוד מרוצים מאוסטר
(אבל כבר לפני כמה שנים טובות, לא יודעת איך אוסטר היום)

bmkol

משתמש מקצוען
אנחנו מאוד מרוצים מאוסטר
(אבל כבר לפני כמה שנים טובות, לא יודעת איך אוסטר היום)
אין ספק שאוסטר היא המובילה בתחום בפרט לתספורות חסידיות. אבל האמת היום המכונות הקיימות הם מאד מוצלחות והרבה יותר קלות. לא יודע איזה דגם אוסטר יש לכם אבל רוב האוסטרים הם ללא הטענה אלחוטית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה