דרוש מידע בעל מקצוע שמבצע תיקונים בביתר

יוכי די

משתמש מקצוען
יוצרי ai
שלום וברכה,
דרוש לי דחוף ביותר להשיג בעל מקצוע אמין ומקצועי שמטפל ברטיבויות.
ניסיתי כבר לדבר עם כמה בעלי מקצוע, הם או לא מטפלים ברטיבות, או עסוקים עכשיו עד מעל הראש.

אני צריכה משהו שעושה הכל, גם אינסטלציה, גם איטום, גם צביעה.
מכירים משהו כזה?
זה יהיה ממש הצלה, בבקשה תמליצו על משהו שיש לכם איתו ניסיון טוב.
תודה רבה

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אתם כבר יודעים מה מקור הרטיבות?
לקחנו אחד בשם יעקב כהן, אינסטלטור מומחה, כבר שנים בתחום. עושה עבודה טובה אבל לא בטוחה שגם צביעה.

יוכי די

משתמש מקצוען
יוצרי ai
אתם כבר יודעים מה מקור הרטיבות?
לקחנו אחד בשם יעקב כהן, אינסטלטור מומחה, כבר שנים בתחום. עושה עבודה טובה אבל לא בטוחה שגם צביעה.
אנחנו לא יודעים מה מקור הרטיבות...
מה דרכי התקשרות?

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש לי 2 שלקחנו, שתיהם הגיעו למסקנה שזה מגיע מאיזור המקלחת. כל אחד מהם ראה מקור אחר לרטיבות, תיקנו את שניהם וב"ה הבעיה נפתרה.
יעקב כהן - אינסטלטור: 0522878778
אריאל - מאתר מידרג: 0556679037

משהX2

משתמש פעיל
שלום וברכה,
דרוש לי דחוף ביותר להשיג בעל מקצוע אמין ומקצועי שמטפל ברטיבויות.
ניסיתי כבר לדבר עם כמה בעלי מקצוע, הם או לא מטפלים ברטיבות, או עסוקים עכשיו עד מעל הראש.

אני צריכה משהו שעושה הכל, גם אינסטלציה, גם איטום, גם צביעה.
מכירים משהו כזה?
זה יהיה ממש הצלה, בבקשה תמליצו על משהו שיש לכם איתו ניסיון טוב.
תודה רבה
אם זה רטיבות שנהייתה מלחות-כזו שנהיית בקיר שאינה מבודדת דיו והיא רק עיבשה ולא ניפחה את הקיר ולא מאיזה פיצוץ מסתורי או נזילה כלשהיא, ייתכן ואפשר למזער את הנזק [הכספי] ולרכוש בטמבור תרסיס שמוריד את העובש ואין צורך בסיוד וכו'

יוכי די

משתמש מקצוען
יוצרי ai
בסוף הבאתי הביתה איזה איש מקצוע שלא היה עסוק בימים אלו של ערב פסח,
הוא מציע לעשות קיר גבס לפני כל קיר בעייתי, להשאיר סנטימטר ריק, ואז את הגבס,
הוא אומר שהעובש ישאר תקוע בקיר הראשון ולא יעבור לקיר גבס,
נשמע לי מופרך, האם משהו מכיר טיפול כזה לפתרון בעיית עובש?
האם זה באמת יעיל?
אודה לתשובות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה