תרופה בעלי מלבין בגיל 28 :)

בנני

משתמש מקצוען
תנסי מינוקסי אני יודעת על מישהו בגיל הזה עם הסיפור הנ"ל
וזה עזר לו...
שוב לא לוקחת אחריות -תשאלי בסופר פארם....
-------

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אני יודעת על משהו שרב התיר לו לצבוע,
אולי תנסו לשאול רב,
(אם זה באמת בעיה הלכתית)
הרב יעקב מאיר שטרן מתיר לצבוע.
דבר ראשון זה שאלה לגבי איסור דאורייתא

לכן כדאי מאוד לדעת את כל הפרטים, יש היתרים בתחילת שנות ה-20 שאז ההלבנה היא בגדר כיסוי ''מום'', ויש מבדילים בין זה לבין גילאים מתקדמים יותר שכבר יש לדון שזה כדי להיראות צעיר יותר ואז זה איסור דאורייתא

יש עוד כל מיני נידונים נוספים וצדדי היתר, לכן צריך לשאול ספציפי

גימפעל

משתמש מקצוען
דבר ראשון זה שאלה לגבי איסור דאורייתא

לכן כדאי מאוד לדעת את כל הפרטים, יש היתרים בתחילת שנות ה-20 שאז ההלבנה היא בגדר כיסוי ''מום'', ויש מבדילים בין זה לבין גילאים מתקדמים יותר שכבר יש לדון שזה כדי להיראות צעיר יותר ואז זה איסור דאורייתא

יש עוד כל מיני נידונים נוספים וצדדי היתר, לכן צריך לשאול ספציפי
יש לו תשובה בספרו אמרי יעקב

סימבה.

משתמש פעיל
משהי מכירה תכשיר/טיפול להלבנת שיער בגיל צעיר?
לבעלי התחילו להופיע מלא שערות לבנות ואפורות
אשמח לשמוע /לקבל מידה עיצה בנושא
מי שניסתה כבר
בשוק יש הרבה תכשירים השאלה מה באמת עוזר ומה בלוף
איזה פתיחה דרמטית
חשבתי משהו מת
אני בגיל 28 והתחלתי להלבין בגיל 23
זה לא כזה נורא
אולי יחשבו שאתה יותר מבוגר ויקומו לכבודך באוטובוס;):p
קחו את החיים בקלות יש דברים יותר גרועים שעליהם צריך לכתוב הצילו

ייצ'ק

משתמש מקצוען
אני מלבין כבר מגיל 17
היום אני בן 25 ואני לא בכיוון של עשיר...
והאמת זה כלל לא נורא
חוץ מזה שלפעמים חושבים שגם נזדקן יותר מהר...

במידה וזה לא גנטי, הלבנת שיער בגיל צעיר עשויה להיות תוצאה של מחסור במינרלים או ויטמינים, חשוב לעשות בדיקת דם מקיפה ככל שהרופא יאשר לרמת הויטמינים והמינרלים בגוף, כדאי לבדוק גם תפקודי כבד

כמו כן, חשוב להקפיד על תזונה בריאה עם דגש על קמח מחיטה מלא היות והיא עשירה בויטמיני B הנחוצים גם לבריאות השיער,
בכל מקרה, אפשר לקחת מולטי ויטמין למשך כמה חודשים, חשוב גם להקפיד על שינה מוקדמת יחסית והפחתת לחצים ככל האפשר
תוסף תונה ספציפי שיכול לסייע - ביוטין (מקבוצת ויטמיני B)

בברכה ע. גונן מומחה לרפואה טבעית - מרפאת גונן קליניק מודיעין עילית

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אומרים שזה סימן לעשירות,
להלבין בגיל צעיר
איזה ניק יש לך...
חבר שלי התחיל להלבין בישיבה בגיל 20. היה לו קצת קשה בשידוכים לא. יודע אם בגלל זה. סופו שקיבל דירה בירושלים ומזדה 3 חדש (אז).

שאטה

משתמש צעיר
זה עבירה על החוק להלבין....
אבל תגידו תודה יש הרבה אנשים בפרט צעירים שאין להם כסף להלבין;)

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
זה עלול לקרות ממי המקווה המהולים בכלור בנדיבות , מנסיון לאחר שבימי הקורונה ולאחריה החלו באזור שלנו לטבול במי כלור מהודרים:eek:
קצת מזכיר את התאוריה שאנשים מבוגרים עשו יותר מקלחות בחיים ולכן הצבע של השיער שלהם יורד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה