דרוש מידע בעלי מכונת כביסה פתח עליון- אשמח שתסייעו למחקר.

א. שטיגליץ

משתמש מקצוען
לצורך מחקר שאני עורך מאוד יעזור לי אם תענו על כמה שאלות
1. איזו חברה המכונה שלכם?
2. בת כמה שנים היא בערך?
3. האם הצירים של הדלת עשויים פלסטיק?
4. האם הם שבורים?
5. האם האזור של הצירים נקי או שנדבקה בו אבקת כביסה?

ממש יעזור לי, תודה רבה!

הסבר: אני טכנאי ונפגשתי בכמה מכונות שהצירים נשברים מהר (עלות התיקון גבוהה מאוד) , חשבתי שזה תלוי בהדבקות אבקת כביסה באזור הציר שגורמת לדלת ליצור לחץ על הצירים, ואולי אם מקפידים לנקות אין בעיה.
אשמח לתגובתכם!

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
2. בת כמה שנים היא בערך?
4. האם הם שבורים?

ממש יעזור לי, תודה רבה!

הסבר: אני טכנאי ונפגשתי בכמה מכונות שהצירים נשברים מהר (עלות התיקון גבוהה מאוד) , חשבתי שזה תלוי בהדבקות אבקת כביסה באזור הציר שגורמת לדלת ליצור לחץ על הצירים, ואולי אם מקפידים לנקות אין בעיה.
אשמח לתגובתכם!
עד לא מזמן היתה לי מכונה כזו
1. מייטג
2. 26 לערך
3. לא יודעת
4. לא
5. תמיד הקפידו על נקיון החלק הזה

תילתן

משתמש סופר מקצוען
2. בת כמה שנים היא בערך?
4. האם הם שבורים?
1. קריסטל
2. XX שנים (המון המון)
3. לא יודע
4. א
5. מנקים וטיפה ספרי שמן
גילוי נאות - המכונה עובדת מצויין אבל היא לא משמשת כבר הרבה שנים לכביסת כבשים..
יש לה תפקיד אחר..

יונלה

משתמש מקצוען
2. בת כמה שנים היא בערך?
4. האם הם שבורים?

ממש יעזור לי, תודה רבה!

אשמח לתגובתכם!
היה לי אחד של קריסטל
חי 18 שנה,
לא זוכרת ממה הצירים היו עשויים,
היו שלמים עד סוף ימיהם,
הייתי מנגבת את האזור אחרי כל הפעלה של מכונה.

המכונה השניה היא של אלקטרולוקס,
חיה כבר 13 שנה, לא הרבה בשימוש כי הקיבולת אינה מספקת אותי.
הצירים שלמים,
תחזוקה- כנ"ל

א. שטיגליץ

משתמש מקצוען
האם יש מסקנות למחקר?
פגשתי כמה וכמה מכונות שהלכו לפח אחרי מספר מועט של שנים בגלל שבירת הצירים, כאשר אבקת הכביסה מתקשה באזור הצירים נוצר עליהם הרבה לחץ ושובר אותם לכן צריך לנקות.
כפי שמבואר בעונים לעיל, יש אנשים שאצלם אין את הבעיה הזו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה