בעייה עם רקע באפליקציית זום

מוסיקה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני מנסה לבחור תמונת רקע לשיחת וידאו בזום, אבל הבעיה - שהוא בוחר גוון מסוים ורק אותו הוא צובע עם הרקע,
מה שקורה - הוא צובע למשל - את הקיר, את הפנים שלי וכו' - כל מה שבגוון דומה,

אולי לחצתי בטעות על משהו בהגדרות?
אשמח לעזרה!!

חננה בננה

משתמש רשום
אני מנסה לבחור תמונת רקע לשיחת וידאו בזום, אבל הבעיה - שהוא בוחר גוון מסוים ורק אותו הוא צובע עם הרקע,
מה שקורה - הוא צובע למשל - את הקיר, את הפנים שלי וכו' - כל מה שבגוון דומה,

אולי לחצתי בטעות על משהו בהגדרות?
אשמח לעזרה!!
איפה שאתה בוחר את התמונה, יש למטה הגדרה של "יש לי מסך ירוק"
מה שגורם לרקע להיות גם על הפנים
תבטל את הסימון של "יש לי מסך ירוק" וזה יסתדר

מוסיקה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
תודה! אני מנסה והוא לא מאפשר לי לבטל את הנתון הזה!! מצרפת צילום מסך מההערה שרושם. הענין הוא - שבתחילה כשעשיתי את זה - זה התאפשר!! אח"כ שיחקתי קצת בהגדרות וכנראה משהו שם השתבש....

קבצים מצורפים

• צילומסך זום.PNG
    צילומסך זום.PNG
    KB 4.2 · צפיות: 15

חננה בננה

משתמש רשום
תודה! אני מנסה והוא לא מאפשר לי לבטל את הנתון הזה!! מצרפת צילום מסך מההערה שרושם. הענין הוא - שבתחילה כשעשיתי את זה - זה התאפשר!! אח"כ שיחקתי קצת בהגדרות וכנראה משהו שם השתבש....
אולי תעשי בלי רקע וירטואלי ותלחצי על הכפתור
ואחרי שהוא לחוץ תעשי שוב רקע וירטואלי
אין לי מושג אם זה יעבוד
תשחקי עם זה קצת

פלטפורמה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אולי תעשי בלי רקע וירטואלי ותלחצי על הכפתור
ואחרי שהוא לחוץ תעשי שוב רקע וירטואלי
אין לי מושג אם זה יעבוד
תשחקי עם זה קצת
\\
גם לי נהיית ההודעה הזאת אשמח אם יתנו לזה פתרון

רחל1

משתמש מקצוען
D I G I T A L

\\

גם לי נהיית ההודעה הזאת אשמח אם יתנו לזה פתרון

זה נשמע שצריך מינימום פגישות זום בשביל לאפשר רקע בלי שיש מסך ירוק

מוסיקה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
זה נשמע שצריך מינימום פגישות זום בשביל לאפשר רקע בלי שיש מסך ירוק
בתחילה הצלחתי לעשות רקע נורמלי, ואח"כ איכשהוא זה התפספס... מה גם שחברה שהייתי איתה בזום, ניסתה גם היא - והלך לה מצוין, והזום די חדש אצלה.

להתעמק

משתמש פעיל
עריכה תורנית
לא מסתבר, מכיון שבהודעה כתוב שמפרט המחשב לא מאפשר לעשות רקע וירטואלי בלי מסך ירוק. בתוך ההודעה יש קישור לאתר של זום ושם כתוב מהו המפרט המינמלי הנדרש לאפשר רקע וירטואלי בלי מסך ירוק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה