בעיות עם עימוד בשתי טורים

שנדי כהן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
(הצבתי את השאלה גם אצל המעמדים אבל שם אין תגובות כ"כ)
בתור מעמדת אני נתקלת לפעמים עם בעיות שונות של עימוד בשתי טורים.
כרגע נתקלתי בשאלה נוספת.
הדוגמא תסביר את זה טוב יותר ואתן גם פרוט:
האם השורה החותמת של המאמר צריכה להיות מאוזנת לטור השני (ראה "א") או לבלוט החוצה (ראה "ב").
אציין שזהו ספר ובעצם בסוף כל פרק זה קיים, זה לא קונטרס מאמרים אלא ממש ספר לימוד, אך היות שכנראה כך הרב מסיים את השיעור כך העורך כתב זאת.
תודה מראש.
(הדגשה נוספת - אם אכן חתימת המאמר צריכה לבלוט זה יסבך אותי מאד מבחינת התוכנה)
%D7%90-jpg.528410
%D7%91-jpg.528411

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ממה שנתקלתי עד היום, וכן אני נוהג - לדאוג שהכל יסתיים באותה שורה, וכמו במקור בסוף פיסקה.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
התשובה כמו שכתב 'צח מלול'.
ואגב אם תרשו לי להביע ביקורת על העבודה (זהו אחד היעודים של האתר באופן כללי, כידוע) לדעתי, העיטור למעלה ולמטה הוא מידי מגושם ולא פרפרצונלי להכותרות שבראש העמוד, ולהטקסט שבתוך הספר.

שנדי כהן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
וכמו במקור בסוף פיסקה.
לא הבנתי.
העיטור למעלה ולמטה הוא מידי מגושם ולא פרפרצונלי להכותרות שבראש העמוד, ולהטקסט שבתוך הספר.

תודה על הערה אבדוק זאת.
לא רואים כאן את הגודל האמיתי של הספר אבל הוא הולך להיות מאד גדול יותר מ-A4. לא סטנדרט

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מקובל שחתימת התשובה מקבילה לסיום הטור המקביל, ובולטת - על ידי הוספת רווח נוסף וגופן בולט וכו'.
במקרה שלך הייתי נותנת מרווח נוסף בין השאלות כדי להעביר שורה אחרונה מהטור הראשון לטור השני,
ובאופן כללי כדאי להגדיר מלכתחילה שבירת פיסקה לאחר 2 שורות.
מצטרפת להערה לגבי העיטור, היפה מאוד אגב, אבל גדול מידי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה