בעיה רצינית בזום!!

Yehudita

משתמש צעיר
יש לי בעיה בזום שאני לא יכולה לראות את כל המשתתפים בקבוצה בו זמנית אלא רק את מי שמדבר - על כל המסך
משהו מכיר??
יש פתרון??
די דחוף
תודה!

שמחה כ

משתמש מקצוען
יש למעלה בצד ימין ריבועים כאלה , יש שם אפשרות לשחק עם זה ולהקטין את כולם

Yehudita

משתמש צעיר
זה לא הבעיה
הבעיה היא שלא ניתן לראות את כולם
ז"א גם אם אני אקטין ואגדיל זה יקטין ויגדיל את אותו אדם אחד שמדבר באותו זמן.

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מה שכתבו לך נכון (כדאי לקרוא בנחת...)
מצורף צילום מסך

ללא שם.png

Yehudita

משתמש צעיר
מה שכתבו לך נכון (כדאי לקרוא בנחת...)
מצורף צילום מסך
הי
תודה לכם
אבל הבעיה היא שאין לי אפשרות של Gallery view בזום.
יכול להיות שזה קשור לסוג או חברת סינון כי גם ניסינו לדבר עם טכנאי ולא הלך.

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הי
תודה לכם
אבל הבעיה היא שאין לי אפשרות של Gallery view בזום.
יכול להיות שזה קשור לסוג או חברת סינון כי גם ניסינו לדבר עם טכנאי ולא הלך.
בכללי לא נשמע הגיוני. בכל אופן ממליץ להסיר התקנה ולהוריד גרסה מעודכנת של התוכנה.

Yehudita

משתמש צעיר
ת'אמת שניסיתי
אבל אף פעם לא מיותר שוב יש למשהו להביא לי קישור להורדה של ZOOM מעודכן??

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לא עזר
אבל תודה בכל אופן.
לא נשמע סביר. אבל רגע:
שימו לב שהאופציה של View וgallery אינה מופיעה כאשר יש רק משתתף אחד בזום! כלומר, כדי לבדוק זאת חייבים לחבר עוד משתתף לשיחה (אפשר על ידי שני מחשבים/טלפונים שונים בבית) ואז בהזזת העכבר נראית האופציה של View מימין למעלה, שבתוכה הGallery. יש לי הרגשה שכאן טמונה הבעיה שלכם... בדקו

נערך לאחרונה ב:

Yehudita

משתמש צעיר
לא נשמע סביר. אבל רגע:
שימו לב שהאופציה של View וgallery אינה מופיעה כאשר יש רק משתתף אחד בזום! כלומר, כדי לבדוק זאת חייבים לחבר עוד משתתף לשיחה (אפשר על ידי שני מחשבים/טלפונים שונים בבית) ואז בהזזת העכבר נראית האופציה של View מימין למעלה, שבתוכה הGallery. יש לי הרגשה שכאן טמונה הבעיה שלכם... בדקו
כן ברור שניסיתי עם יותר ממשתתף אחד ניסיתי אפילו עם 5 משתתפים וזה לא נותן יש לי רק להקטין ולהגדיל את מי שאני כן רואה - מי שמדבר באותו רגע ואת עצמי את רואה בחלונית קטנה.

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כן ברור שניסיתי עם יותר ממשתתף אחד ניסיתי אפילו עם 5 משתתפים וזה לא נותן יש לי רק להקטין ולהגדיל את מי שאני כן רואה - מי שמדבר באותו רגע ואת עצמי את רואה בחלונית קטנה.
השאלה אם אחרי ההתקנה החדשה ניסית עם יותר ממשתמש אחד...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  38  פעמים

לוח מודעות

למעלה