בניה בחורף - מעלה או חיסרון

שזמה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
קחו בחשבון שיהיו נזקים.
אצלנו בבנין שכן בנה שנה שעברה, כל הבנין סבל מהצפות והוא יצא בנזקים של עשרות אלפי שקלים, וזה חוץ מהעגמת נפש ומריבות שזה יצר.
עד עכשיו עדיין לא גמר לתקן הכל, רק מהגשם אתמול התברר על עוד מקום בעייתי שנוזל בו.
מהנסיון הרע אצלנו, תחכו לקיץ.

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אצלנו בבנין שכן בנה שנה שעברה, כל הבנין סבל מהצפות והוא יצא בנזקים של עשרות אלפי שקלים, וזה חוץ מהעגמת נפש ומריבות שזה יצר.
עד עכשיו עדיין לא גמר לתקן הכל, רק מהגשם אתמול התברר על עוד מקום בעייתי שנוזל בו.
מהנסיון הרע אצלנו, תחכו לקיץ
תודה רבה! אני מבין שנוסף לכל גם האיטום שהוא עשה לא יצא טוב, ולזה גם הקיץ לא עוזר...

שזמה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תודה רבה! אני מבין שנוסף לכל גם האיטום שהוא עשה לא יצא טוב, ולזה גם הקיץ לא עוזר...
הנזקים היו בעיקר בזמן הבניה בחורף, סיוט שלא נשכח לא אנחנו ולא הם.
עכשיו התברר שיש מקום שהוא שבר בו את החיפוי אבן מחוץ לבנין שמשם נכנס מים.

אילה זייברט

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מנקודה שונה
בחורף אנשים סגורים בבית ולא באים אורחים לבניה כך שהיא עוברת יותר בשקט
כמובן שיש לעשות הכל כדי שהשכנים לא יסבלו ולבנות קודם את הגג שמעל בלי להוריד את האיטום שתחתיו
אבל כשבונים בהסכמה לא השכנים הקרובים עושים את הבעיות אלא צרי העין

א. קליין

משתמש צעיר
בית הדין זה המקום בו כל הסיפרים מתנקזים
תחשוב מה עומד מאחורי מה שגרם להם לפרסם את זה..
(זה פורסם לקראת סוף הקיץ כדי שאנשים לא יתחילו בניות שיימשכו לחורף)

קבצים מצורפים

• בית דין ביתר .pdf
    KB 773.5 · צפיות: 41

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
בונים לפי התנאים ולא לפי עונות השנה. אם יש צורך עכשיו אז בונים עכשיו. יש יתרונות וחסרונות גם בקיץ וגם בחורף.
ברור שצריך לבחון את התנאים הסביבתיים
כדי שלא להינזק בעצמו
וכדי שלא להזיק לאחרים

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
תודה לכולם על המשוב. לתועלת העניין, משיחה שעשיתי עם קבלן מצור באהר מירושלים... הוא אמר לי מעצמו את הפתרון של חשיפת העמודים בלבד, ושלל הפתרונות לחלק של העמודים, מכיסוי ניילון ועד העמדת חבית מתחת לחלק של העמוד.
שורה תחתונה שאלתי אותו - לחברים שלך היית ממליץ לבנות בחורף?
הוא ענה לי, לחברים שלי הייתי אומר לחכות חודשיים וחצי אם לא מאד דחוף להם...

בדין

משתמש רשום
היה לך בעיות באיטום או עד ששמו את האיטום? כי בעיות באיטום יכולות להיות גם בקיץ, ואם לא מגלים אותם הם מתנקמות בחורף...
עד ששמו את האיטום, וגם היו בעיות באיטום שזה משהו נוסף....
בכל מקרה גם אם חושפים רק את העמודים יכול להיות שיטפון גדול מאד, כל חור באיטום לא משנה אם זה עמודים או קרע בגלל אביזרי בניה גורם לרטיבות גדולה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה