בלאקברי כשר

מצב
הנושא נעול.

האורות

משתמש פעיל
יש למישהו מידע על מכשיר בלאקברי או דומה לו (למיילים וכדו') כשר?
מה מחיר מכשיר?
מה מחיר קו?
מה מחיר חסימה?
האם יש לשכור לתקופה?

תודה!

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
לא יודעת פרטים מקווה שאחרים יתנו לך,
ממה שאני ראיתי זה מעתיק את אפקט "האבא הנעלם" למחוזותינו...

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
לבלקברי יש חסימה של חברת דלתא, מאושרת על ידי ועדת הרבנים לעניני תקשורת. (החתימה מופיעה על המכשיר, כך שאין "פאדיחות")
יש גם מכשיר של סלקום עם חסימה של נתיב. -אני מכירה מישהו שהשתתף בקבוצת הפיילוט ודווקא היה מאוד מרוצה. האפלקציות נוחות ומעניינות. אבל חזר לבלקברי שלו, פשוט כי היה לו את המכשיר, אז למה לקנות חדש?:rolleyes:
עלות קו, מחיר? צלצל וברר:1599525111
אני לא עובדת שם ולא קשורה ולא כלום. זה סתם שרות למתעניין.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י mig;1047721:
לא יודעת פרטים מקווה שאחרים יתנו לך,
ממה שאני ראיתי זה מעתיק את אפקט "האבא הנעלם" למחוזותינו...
הכל תלוי בבנאדם.
יש יהודים טובים שנזקקים למייל נייד לצורך העבודה וטוב שיש מכשיר עם חסימה טובה.
והם לא חיים בתוך המלבן המהבהב הזה ולא מכורים אליו- כי זה כלי עבודה, וכתובת המייל שלהם לא פרוצה לכל רוח.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י נוי;1047729:
הכל תלוי בבנאדם.
יש יהודים טובים שנזקקים למייל נייד לצורך העבודה וטוב שיש מכשיר עם חסימה טובה.
והם לא חיים בתוך המלבן המהבהב הזה ולא מכורים אליו- כי זה כלי עבודה, וכתובת המייל שלהם לא פרוצה לכל רוח.

בלי ספק,
כמו בכל דבר המינון הוא סוד הטעם...

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
אין דבר כזה בלאקברי כשר, יש בלאקברי מסונן (הבהרת הרבנים)

להשכרה לתקופה-פונטופ.

את הפרוספקט כתבתי לפני תקופה, יתכנו שינויים.

קבצים מצורפים

• פונטופ 2.pdf
    KB 950.5 · צפיות: 19

גרפוס

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המכשיר הבלקברי אפשר לקנות בכל חנות והם סוגרים לך את הכול חוץ אם אתה צריך משהוא ספציפי ובאישור של רב והחסימה עולה כולל הקו כ 200 ש"ח

אני הייתי מציע לך לחכות למכשיר מבית "נתיב" רק זה עוד יקח קצת זמן.
זה אמור לעלות 150 ש"ח כולל מייל בנקים וכו' כמו במחשב

שוהם - אמנות יהודית

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
ממליץ גם כן על החסימה של האנדרואיד, זו עבודה מושלמת,
לא צריך לחכות לשום נתיב או להנעל דווקא על מכשירי הבלאקבעערי המגושמים,
לקנות איזשהו סמסונג עם אנדרואיד, מכשירים קטנים עם מערכת הפעלה נוחה וטובה, ועם חסימה הרמטית ללא יכולת פריצה כלל, אין יותר טוב מזה!!

לא, באמת שלא, אין לי דילים איתו... :)

האורות

משתמש פעיל
ההצעות שהעלו לגבי האנדרואיד וחסימה וכדו זה מאושר ע"י וועדת הרבנים?

CSDesign

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ממליצה בחום על החסימה של נט-צח. שרות יעיל ומסור תחת ההכשר של בעלז. אפשרות למיילים, וואצסאפים, S.M.S. ומעט אפליקציות. הסינון מבחינת החברה מעולה. כמובן כמו שאמרו שסמרטפון מעיקרו לא יכול להיות כשר, אפשר איכשהו להכשיר אותו. רק למי שבאמת חייב. ויעשה כל אחד חשבון נפשו...
העלות כ-200 ש"ח לחודש.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בדיוק קראתי ראיון עם מומחה למחשבים, הרב יניב חניא, שפיתח את תכנת "שומר מסך"
(פיקוח על גלישה, כך שאם הגולש נכנס לאתר לא ראוי,
מישהו בקצה אחר של הקו מקבל התראה שיש חריגה, מה שנקרא "חסימה רגשית")
הוא טוען שאין שום דבר היום שניתן להגדירו כ"חסימה" לסמארטפונים
משום שהחסימה היא בעצם רק על כרטיס ה"סים", כך שבהחלפת כרטיס המכשיר פרוץ לחלוטין, ובנוסף לזה, כשעוברים ליד חיבור אלחוטי - המכשיר מתחבר לאינטרנט פרוץ (חיבור אלחוטי נמצא היום בהמון מקומות ציבוריים, וגם באוטובוסים)
חסימה בסיסית ביותר יש רק לסלקום, זה נקרא המסלול הירוק, והוא טוען שהם לא ששים לתת את זה, אבל צריך להתעקש ולקבל, עלות של כ-10 ש"ח לחודש, אבל זו כאמור חסימה בסיסית

האורות

משתמש פעיל
מי ששולח למכשיר שאינו כשר ע"י וועדת הרבנים הרי הוא מכשיל!
במקום לכתוב "פושע"!! כתבתי "איך מותר". עדין. ואתה מתחיל לאלפני בינה על ויכוחים או מידע???

ואני עדיין רוצה מידע על עלות המכשיר ואיזה סוג מומלץ ועל עלות הקו ועל עלות החסימה.
וכמו"כ על השכרה של הנ"ל.

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ariels;1047890:
בדיוק קראתי ראיון עם מומחה למחשבים, הרב יניב חניא, שפיתח את תכנת "שומר מסך"
(פיקוח על גלישה, כך שאם הגולש נכנס לאתר לא ראוי,
מישהו בקצה אחר של הקו מקבל התראה שיש חריגה, מה שנקרא "חסימה רגשית")
הוא טוען שאין שום דבר היום שניתן להגדירו כ"חסימה" לסמארטפונים
משום שהחסימה היא בעצם רק על כרטיס ה"סים", כך שבהחלפת כרטיס המכשיר פרוץ לחלוטין, ובנוסף לזה, כשעוברים ליד חיבור אלחוטי - המכשיר מתחבר לאינטרנט פרוץ (חיבור אלחוטי נמצא היום בהמון מקומות ציבוריים, וגם באוטובוסים)
חסימה בסיסית ביותר יש רק לסלקום, זה נקרא המסלול הירוק, והוא טוען שהם לא ששים לתת את זה, אבל צריך להתעקש ולקבל, עלות של כ-10 ש"ח לחודש, אבל זו כאמור חסימה בסיסית

אז חבל ש'הרב' הזה לא מספיק מבין בתחום...
החסימה על האנדרואיד היא בכלל בכלל וממש ממש לא על הסים, אין שום קשר בין הסים לחסימה! החסימה היא על המכשיר בעצמו, כך שגם אם תחליף סים או שתלך ליד רשת אלחוטית, תמיד יהיה את הסינון והחסימה שהגדרת במכשיר.

וגם בקשר למסלול הירוק שציינת לעיל, זה ממש לא חסימה בסיסית, זו חסימה מטעם אינטרנט רימון, ומחירה הוא לא 10 ש"ח לחודש אלא 4.9 ש"ח לחודש.

בהצלחה.

האורות

משתמש פעיל
נכתב ע"י רמה פלוס;1048078:
אז חבל ש'הרב' הזה לא מספיק מבין בתחום...
החסימה על האנדרואיד היא בכלל בכלל וממש ממש לא על הסים, אין שום קשר בין הסים לחסימה! החסימה היא על המכשיר בעצמו, כך שגם אם תחליף סים או שתלך ליד רשת אלחוטית, תמיד יהיה את הסינון והחסימה שהגדרת במכשיר.

וגם בקשר למסלול הירוק שציינת לעיל, זה ממש לא חסימה בסיסית, זו חסימה מטעם אינטרנט רימון, ומחירה הוא לא 10 ש"ח לחודש אלא 4.9 ש"ח לחודש.

בהצלחה.

יפה. וזו הסיבה שאני מבקש מידע על המאשרים הרשמיים ולא חאפרים.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אוקיי.
אז קיבלת את המידע.

אפשר לסגור את האשכול בנקודה זו.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה