בית קברות לכלבים

מרציפן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
קצת הגזמת עם הכותרת.

והאמת, לא יצא לי ברור מה בדיוק אתה רוצה.

ועוד דבר,
הכתיבה - יפהפיה!

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אנשים ובעיקר נשים אוהבות להתדיין, מה יש?
מאז ומעולם, זה מתחיל מהסמינר ואולי עוד קודם וממשיך לספסל בגינה, ולספסל הוירטואלי דפרוג.
זה חלק מהתשעה קבין שלנו. אנחנו אוהבות את זה. זה כיף לנו.
הגברים פחות מתחברים לזה? סבבה. בשביל זה הם גברים ואנחנו נשים. כל אחד ותפקידו עלי אדמות

לגבי האייפון, ואני כותבת כאחת שלא מבינה איך אפשר לחיות עם אינטרנט לא חסום ושאר המרעין בישין, אני בהחלט מבינה את הנקודה. בלי קשר, עם קשר, אנשים רואים לנכון לתקוע אמרות שפר בנושא. זה נראה לי אופנה כזו, גם ברחוב רואים את זה, כל הקריקטורות שלא עוזרות לאף אחד אלא אולי להיפך, רק חופר לאנשים במוח, מי שלא צריך את זה מתחרפן, מי שצריך את זה שקוע בזיפזופים ולא רואה מימינו ומשמאלו מאומה. ולילדים מתרחב עולם המושגים והשאלות והרצון לדעת "מה זה". (השבוע ראיתי את שתי כרטיסים של מה שחלקו לילדים החיידרים, לא זוכרת בדיוק מי ומה ופשוט נחרדתי מהצורה המעוותת של החדרת המסרים)

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י משויטט;2325114:
אני לא רוצה, אני רק תוהה, האם הפלטפורמה הזו היא מקצועית נטו או סתם במה להחלפת דעות בנושאים שוליים.
ובצד זה אני גם שואל האם הדליקה הגדולה שפורצת כשמדברים על אלימות במשפחה, או על אינטרנט, קשורה למציאות קשה ומוכרת, או סתם. למה זה כל כך רגיש.
ואכן הכותרת קצת מוזרה, אבל כל הנושא הוא מוזר, והשעה מאוחרת.

יש את הפורומים המקצועיים
ויש את איש את רעהו.
בעקרון הוא נועד לעזרה הדדית
ולעיתים הוא גולש גם לדיונים

דווקא השם "משויטט" לענ"ד מתאים לאחד שמחפש ריגושים וויכוחים ולא לאחד שמחפש דיונים מקצועיים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה