דרוש מידע בית חולים בית רבקה, פתח תקוואים? בעלי חסד? מוכנים לעזור?

שירה מאתרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מחפשים כל מידע לגבי שהות בשבת בבית החולים בית רבקה
דירות, ארוחות שבת וכו'.
עבור כמה משפחות שיש להם חולים שמאושפזים שם ולא מוצאים ידיהם ורגליהם
כל מידע יעזור!
תזכו למצוות.

שירה מאתרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

מי מכיר מי יודע

משתמש פעיל
אני מניחה שבכל בית חולים יש מישהו
תדברו עם עזר מציון בסניף של בית רבקה, כך כתוב באתר
החמישה 4, פתח תקווה
time

א'-ה'
12:30 - 9:00
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
phone
03-9373875, 0733957250
img

עמדת שירות נגישה

יוסיK

משתמש מקצוען
הייתה ליד בית רבקה משפחה שמארחת ביחידות אירוח, לא זוכר את השם ואין לי את הפרטים שלהם, אנשים מאוד נחמדים.
צריך לשאול משפחות חרדיות שמלוות מאושפזים שם, מישהו מהם כנראה ידע.

שירה מאתרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
הייתה ליד בית רבקה משפחה שמארחת ביחידות אירוח, לא זוכר את השם ואין לי את הפרטים שלהם, אנשים מאוד נחמדים.
צריך לשאול משפחות חרדיות שמלוות מאושפזים שם, מישהו מהם כנראה ידע.
וואו, זה בדיוק סוג המידע שאני מחפשת.
מישהו אולי יודע פרטים?

ברוכה תהיי

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול-
איך כרגע המצב בבית רבקה מבחינת הרגשה "היימיש"?
וכמה מרוצים מהמקצועיות? (אפשר גם בפרטי..)

yehudam

משתמש מקצוען
יש בית אורנית של עזר מציון ברח' קפלן ברחוב של שניידר. יש שם גם מלונית
זה לא קרוב אפשר רגלית זה דרך
אבל אולי אם אין ברירה זה כדאי.
תנסו לדבר איתם.
אולי מכירים מקום קרוב יותר.

מי מכיר מי יודע

משתמש פעיל
בית אורנית מארחים עכשיו גם מפונים.. ורוב האנשים שמתארחים שם זה מי שמגיע
לשניידר/בלינסון
אבל שווה תמיד לשאול אותו אם יש מקום או שמכיר מקום אחר

שינדי- זה אני.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אני עובדת בבי"ס שצמוד לבית רבקה.
אם יש משהו שאפשרי לעזור מכאן- בשמחה.
יש כאן קרוב ביכנ"ס חב"ד עם מניין אשכנזי, כל שאר הבתי כנסת באזור הם ספרדים.
האב בית שלנו גר כאן ואוכל לשאול אותו.
ויש כאן מתחם קטנטן וחמוד להשכרה לשבתות.
רפואה שלמה

מיכל הולנד

משתמש פעיל
סוג של התרסה או מה בדיוק?
יש היום הרבה חרדים?
מה עושים בין הטיפולים? כ"א עם המבקרים שיש או שאין לו?

תודה רבה
אני לא יודעת מה הולך שם, הלכתי כל הדרך עם רגלים ברצפה, עד שהגעתי לחדר שלה. כשהייתי שם פעם אחרונה ראיתי הרבה מבקרים חרדים, אבל אולי בגלל שהיה חוה"מ. (ראיתי גרבי רגל ונעליים אופייניות לחרדים, מכנסים כהות וכו')
אם אני לא טועה מי שבמיטה לידה לא חובש כיפה. (שזה יכול להיות בגלל שהוא חולה וזה נופל וכו, ובעצם הוא כן היה רוצה)
מי שאני מכירה שם- מונשמת, ומוקפת ילדים, נכדים ונינים בתורנות צפופה מאוד, ההוא לידה בטלפון כל הזמן.
יכול להיות שיש אפשרות לאינטראקציה כלשהי, רק שאני לא יודעת כי היא עסוקה ומוגבלת.
יכול להיות שבחדרים אחרים יש הפרדה בין גברים לנשים ורק אצלה אין כי זה מונשמים.
שוב. הייתי שם וברחתי.

לא יודעת למה מגבירים, אבל בפירוש מגבירים. גם כשיש ארוע בטחוני כלשהו.

מיכל הולנד

משתמש פעיל
@ברוכה תהיי בררתי בשבילך.
יש שם הרבה מאוד מטופלים חרדים, העובדים רובם ככולם ערבים.
הטיפול ממש מסור וטוב, אם כי לפעמים יש סניטרים/עובדים שמתעקשים על שטויות ואז צריך לקרוא למישהו אחר.
מה שכן, יש צורך לשמן את המערכת עם הרבה מתנות שוקולד ופינוקים...

יוסיK

משתמש מקצוען
אולי זה תלוי באיזו מחלקה, לפחות איפה שאני הסתובבתי היו בעיקר רוסים/אוקראיניפ אז, לא ייחסתי משמעות להבדלים
ועוד......

ברוכה תהיי

משתמש מקצוען
@ברוכה תהיי בררתי בשבילך.
הטיפול ממש מסור וטוב, אם כי לפעמים יש סניטרים/עובדים שמתעקשים על שטויות ואז צריך לקרוא למישהו אחר.
תודה רבה!!
אולי זה תלוי באיזו מחלקה, לפחות איפה שאני הסתובבתי היו בעיקר רוסים/אוקראיניפ אז, לא ייחסתי משמעות להבדלים
תודה גם לכם!!

המידע הזה עוזר לנו מאד.
בתקווה ובתפילה לשהות שם זמן מינימלי ותוצאות מקסימליות...

הרבה בריאות, עמו"ש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה