עזרה בית הבראה ליולדת

חגית:)

משתמש פעיל
בקופ"ח כללית יש החזר לבית הבראה ליולדת -
עד חודש אחרי הלידה.

הבעיה שגיסתי נזכרה מאוחר מדי,
יש רעיונות מה אפשר לעשות?

או אולי,
מכירים מקום נופש שיסכים להוציא קבלה על חודש שעבר??

תודה מראש!

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שתנסה לדבר עם המנהל קשרי לקוחות בקופה,
לי במאוחדת הביאו החזר גם על משהו אחרי התאריך.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
איך הסכימו??
פשוט בקשת?
לא, דיברתי עם המנהלת קשרי לקוחות של הסניף (יש מודעה בכל סניף מי המנהל קשרי לקוחות)
הסברתי לה למה זה אחרי התאריך ושממש חשוב לי לקבל על זה החזר, וביקשתי ממנה שאם היא יכולה לעשות כל מאמץ לדאוג לי להחזר וכו', וכמובן הודיתי לה המון.
למחרת היא חזרה אלי שאני אגיש את הקבלה וייתנו לי החזר.

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
או אולי,

תודה מראש!

בדרך כלל בית הבראה ליולדות מקבלות רק יולדות עד חודש מהשחרור....
ככה שזה כבר לא נראה לי כ"כ רלוונטי....

בכל אופן אם יש לה פלטניום, יש לה עוד שלושה ימים מהסל הלידה בכל צימר שמוכר במשרד התיירות.

מתוך האתר של כללית
הבראה.JPG

Bingo

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני ניצלתי חצי שנה אחרי הלידה בצימר וקיבלתי החזר של 75%.
אבל זה היה בחצי שנה של הקורונה [תש"פ] ואני לא יודעת מה הנהלים היום.

מצד כללית בכל מקרה נראה לי שעד שלושה חודשים הם ודאי מקבלים. ממה שאני יודעת הענין של עד חודש זה לא ענין של כללית אלא נוהל של הבתי החלמה שמקבלים רק עד חודש מהלידה.

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
בדיוק זה השאלה,
אם יש מקום שיכול להוציא על חודש שעבר כבר---
חשבונית מבית החלמה?
אם היא לא הייתה למה שיתנו לה??
ואם היא רוצה ללכת עכשיו הם כבר לא מקבלים אותה.....

בצימר פרטי אם עדיין לא עבר 1/2 שנה היא עדיין זכאית,
ואם עבר, לא נראה לי שיהיה בעיה למצא אחד כזה....

honey

משתמש פעיל
בכללית (פלטינום) ניתן לקבל החזר של עד 400 שח ללילה ועד 3 לילות. בכל צימר או מלון עם חשבונית על שמך. ושיהיה כתוב מחיר ליחיד ולא לזוג. ועד 6 חדשים מהלידה.

משתמש פעיל
חשבונית מבית החלמה?
אם היא לא הייתה למה שיתנו לה??
ואם היא רוצה ללכת עכשיו הם כבר לא מקבלים אותה.....
לא רוצה בית החלמה.

בצימר פרטי אם עדיין לא עבר 1/2 שנה היא עדיין זכאית,
ואם עבר, לא נראה לי שיהיה בעיה למצא אחד כזה....
רוצה צימר.
איפה נראה לך יש מקום כזה שיסכים?

חולי

משתמש סופר מקצוען
בקופ"ח כללית יש החזר לבית הבראה ליולדת -
עד חודש אחרי הלידה.

הבעיה שגיסתי נזכרה מאוחר מדי,
יש רעיונות מה אפשר לעשות?

או אולי,

תודה מראש!

מסל הריון ולידה אפשר עד חצי שנה...

משתמש פעיל
אוף.
הסתבכתי!
תכלס, היא צריכה המלצה לצימר שיכול להוציא קבלה על חודש שעבר...
:)

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
לא רוצה בית החלמה.

רוצה צימר.
איפה נראה לך יש מקום כזה שיסכים?
במירון מתאים לך?
אני יכולה לברר
אבל כמובן לא לכתוב כאן בפרום בומבי...
אני אחפש דרך איך לעביר לך המידע!
תעדכני רק אם זה מתאים לך......

משתמש פעיל
במירון מתאים לך?
אני יכולה לברר
אבל כמובן לא לכתוב כאן בפרום בומבי...
אני אחפש דרך איך לעביר לך המידע!
תעדכני רק אם זה מתאים לך......

ברור.
אני אכתוב לך מייל ליצירת קשר,
שתהיי פה תלייקי אותי ואכתוב לך.
תודה!!

פאני רז

משתמש צעיר
XXX בירושלים הסכימו להוציא לי קבלה עם תאריך מוקדם יותר מהתאריך שהיינו בפועל.
שאלתי טלפונית לפני שהגעתי, והמזכירה שם אמרה שאין לה בעיה לעשות את זה. (היה נשמע שהיא לגמרי מכירה את זה ..)
ואכן קיבלנו החזר של 800 שקל ממכבי עבור שני לילות במלון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

משתמש פעיל
XXX בירושלים הסכימו להוציא לי קבלה עם תאריך מוקדם יותר מהתאריך שהיינו בפועל.
שאלתי טלפונית לפני שהגעתי, והמזכירה שם אמרה שאין לה בעיה לעשות את זה. (היה נשמע שהיא לגמרי מכירה את זה ..)
ואכן קיבלנו החזר של 800 שקל ממכבי עבור שני לילות במלון.

תודה על המידע.
אז יכול להיות שעוד בתי מלון מכירים את זה---

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה