שאלה בינה מלאכותית לעבודות אקדמאיות

לשם שינוי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אודה מאד להמלצות לבינה מלאכותית לעבודות אקדמאיות. כאשר הדגש הוא על:
  1. מציאת מאמרים תואמים הגדרות ספציפיות
    (ולא, לא לשלוח אותי לגוגל סקולאר...כי מי שהתנסה יודע שהמענה שם מאד חלקי ומצריך חיפוש ארוך ומייגע),
  2. אפשרות הוצאת מידע ממאמרים מקוונים (כמו צ'אט PDF, אבל בלי צורך לצרף לו PDF).
  3. אפשרות סיכום איכותי מכמה וכמה מאמרים יחד.
אפשר גם כל חלק- כלי בינה אחר, לא חייב כלי אחד שעושה הכל.

מאמינה שקיימים לא מעט כלים, אשמח לכל המלצה שהיא, אבל יש עדיפות ל- AI שמספק פלט ברמת אמינות גבוהה.

תודה רבה!!

Yael Mor

משתמש מקצוען
אני לקחתי מאמרים מגוגל סקולר, אותם הזנתי ב chat gpt, והוא ערך לי אותם. זו עבודה כיון שהכמות מלל שאפשר לשים לו היא די קטנה, אז כל 2 פסקאות בערך צריך מחדש. בתוצאה הסופית יצא מעולה. (אם זה משנה עשיתי באנגלית)

לשם שינוי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כאמור החיפוש של גוגל סקולר הוא מוגבל מאד. במיוחד במאמרים בעיברית.
אין אפשרות להגדיר לו שיהיה אקדמאי שפיט.
אי אפשר לבקש סינון רק למאמרים שיש אליהם גישה חופשית או שאפשר להוריד PDF.
ועוד כל מיני מגבלות חיפוש...

הבנתי שיש כלי בינה שעולים על יכולות החיפוש של סקולר.

חנילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אין לי מענה מבחינת מציאת מאמרים,
אם את מחפשת נושא שאת יודעת בוודאות שיש עליו הרבה חומר אקמדאי תכתבי לקלוד שיביא לך חומר ויצרף את הביבליוגרפיה שלו
תדבקי שיכתוב לך בכמה פסקאות את המסקנות שלו ואז תלכי לגוגל סקולר ותזיני את הביבליוגרפיה ותראי אם היא באמת קיימת, עשיתי את זה וזה עבד על נושא שיש עליו מחקר רב,
ממליצה לך לחפש ישירות בג'ייסטור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה