עזרה ביטול הזמנה

• פותח הנושא PUSH
  • פורסם בתאריך

PUSH

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אשמח לעצתכם מה עושים
קרה לי סיפור מוזר
בתאריך 08/05/2020 הזמנתי מוצר באתר של אחת הרשתות גדולות בישראל (משחק בשווי 280 ש"ח)
כשלחצתי על אישור הזמנה נכתב לי נסה שוב בעוד דקות
ניסיתי שוב כך מספר פעמים ובעוד 2 כרטיסים חשבתי שאולי הבעיה היתה בכרטיס (דיירכט) ושוב כתוב לי נסה שנית
עד שהתייאשתי
למחרת אני רואה בבנק שחוייבתי על כל לחיצה סה"כ 280*13 פעמיים בדיירקט וועוד כמה פעמים בשתי כרטיסים פניתי אליהם במייל והם לא מגיבים
איימתי שאני אפנה לגורמים הרלוונטים אז הם התקשרו אלי ואמרו שזיכו ובאמת תוך יומיים ראיתי את הזיכוי בכרטיסים האחרים.
אבל בדיירקט לא היה זיכוי עבר עוד שבוע פניתי שוב והם לא עונים אחרי איום היא עונה ואומרת שעבר לטיפול בהול של צוות האתר
תכלס אנחנו חודש אחרי והרב אמר לנו שאסור לפנות דרך הרשות להגנת הצרכן אלא רק אחרי בי"ד משהו יודע מה עשים והאם זה כזה מורכב לזכות אשראי מסוג דיירקט
מדובר בקרוב ל4000 ש"ח

PUSH

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

PUSH

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

אברך

משתמש פעיל
תדווחו לחברת האשראי על כשל תמורה.
תהליך פשוט, והכסף תוך יומיים אצלם.

אגב, יש רבנים שמתירים ללכת בלי לפנות קום לבי"ד במקרה שברור שהצד השני הוא לא ציית דינא.

PUSH

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

A052

משתמש סופר מקצוען
או באתר (נכנסים לעיסקה ושם יש מקום לדווח) או בטלפון.

אברך

משתמש פעיל
תתקשרי לחברת האשראי ותגידי להם שיש כשל תמורה.
הם כבר יכוונו אותך מה לעשות.
תהליך מאד פשוט.

אליש

משתמש מקצוען
אכן באמת זה יותר מסובך לבטל עסקת דיירקט,
משום מה זה עובד רק דרך פקס.. עד היום,
עסקה רגילה הם יכולים לבטל בעצמם, אפילו בלי לפנות לחברת האשראי,
תבררו בחברת האשראי האם הם קיבלו הודעה לביטול.

a Computer

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש כאן כמה בעיות:
להם יש בעיה באתר, יש דרך לחסום פעולה כזו, להפוך את הכפתור ללא פעיל וכו' או לבטל ולשנות את הכיתוב המטעה נסה שנית כאשר העסקה בעצם נקלטה בהצלחה. זהו פשע שלהם שדורש תיקון. אבל זה פשע מסוג עצלנות.
הבעיה השניה היא החיובים הכפולים, אבל נראה שהם הבינו, לא התכחשו והחזירו.
הבעיה השלישית, לדיירקט אי אפשר להחזיר חיוב ע"פ רוב!
אז ייתכן שהם ניסו, אבל זה לא באמת חזר. האם הם מודעים לכך שמדובר בכרטיס דיירקט וההחזרה היא בלתי אפשרית?
מומלץ ליידע אותם, ולהפנות את תשומת ליבם לסעיף הראשון שזהו פשע ורשלנות מצידם לגרום לך לשלם מספר פעמים, המעט שהם יכולים לעשות זה להחזיר כסף לאחד הכרטיסים האחרים (כמדומני שזה כן יהיה אפשרי) או לחילופין, לבצע העברה בנקאית.
תמיד ניתן לאיים על פניה למדורי צרכנות שישמחו להעלות את שמה ורמת אמינותה של החנות בעיניי הציבור...

PUSH

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה