תח"צ ביטול ההנחה ברב קו

פונפוניקו

משתמש מקצוען
מעניין לדעת. מקורות מהימנים בבקשה!

נערך לאחרונה ב:

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
בעוד שבוע:
התייקרות של 25% בתחבורה הציבורית.
שר האוצר החליט על ביטול ההנחה ב"ערך הצבור".

יו״ר שס אריה דרעי: ‏
ממשלת חלם! ‏בימים שיוקר המחיה משתולל ומצב הפקקים בלתי נסבל, הממשלה פוגעת דווקא בנוסעי התח"צ ומכבידה על הוצאות המבוגרים והמשפחות המוחלשות. ‏אין מבוגר אחראי על ההגה.

ח״כ אוריאל בוסו: ‏
כעת מתקיים דיון פגרה בוועדת הכלכלה אותו יזמתי בעקבות הפגיעה בפרירפיה ע"י עליית מחירי התחבורה ציבורית, הקואליציה עם אפס נוכחות ושרת התחבורה עסוקה האם כותבים נוסעים או נוסעות. אטומים.

חיימקה פלונצ'ק

משתמש מקצוען
בעוד שבוע:
התייקרות של 25% בתחבורה הציבורית.
שר האוצר החליט על ביטול ההנחה ב"ערך הצבור".

יו״ר שס אריה דרעי: ‏
ממשלת חלם! ‏בימים שיוקר המחיה משתולל ומצב הפקקים בלתי נסבל, הממשלה פוגעת דווקא בנוסעי התח"צ ומכבידה על הוצאות המבוגרים והמשפחות המוחלשות. ‏אין מבוגר אחראי על ההגה.

ח״כ אוריאל בוסו: ‏
כעת מתקיים דיון פגרה בוועדת הכלכלה אותו יזמתי בעקבות הפגיעה בפרירפיה ע"י עליית מחירי התחבורה ציבורית, הקואליציה עם אפס נוכחות ושרת התחבורה עסוקה האם כותבים נוסעים או נוסעות. אטומים.
אבי רבינא: ‏הישג לח״כ אוריאל בוסו בדיון פגרה שיזם בוועדת הכלכלה של הכנסת על עליית מחיר התחבורה ציבורית בפריפריה, הוועדה דורשת שלא יבוטל הערך הצבור ברב - קו. כמו כן שום רפורמה לא תחול בתקופת הפגרה אלא תדחה עד להסכמות.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
רק התעודה לשנתיים.
זה לא קשור למדינה, אם היא תחליט שבשנה הבאה לא יהיה חופשי סטודנט (שבכל מקרה לא דובר על זה).
לפי מה שפורסם הדבר היחיד שמתבטל הוא ההטבה בטעינת ערך צבור ולא חוזים מסוג 'חופשי חודשי' או 'חופשי יומי'.

תמר פלג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
זאת אומרת שאם אני מטעינה 100 נטען לי 100?
או שפשוט המחירים של הנסיעות יתייקרו?

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
החוצפה היא דרישת התשלום לפני הנסיעה, ללא שום הטבה.
מה, אני הבנק של רב קו? למה אני אמורה לטעון ב-30 ש"ח כשאני זקוקה לנסיעה בודדת?
מאותה סיבה שכשפג תוקף הרב קו או כשהוא נשחק את צריכה להטריח את עצמך ולשלם נסיעה לשירות לקוחות או לשלם 10 ש"ח על משלוח שעולה להם פחות מחצי מזה.
הם חברה.
רווחית.
ששבתה את כולנו כשרצנו בהתלהבות לעשות כרטיס בפעם הראשונה,
וכעת עושה בנו כרצונה.

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
האם אמור לחול שינוי על ערך צבור של נוער? [50 אחוז]
זאת אומרת שאם אני מטעינה 100 נטען לי 100?
או שפשוט המחירים של הנסיעות יתייקרו?
אז לא הבנתי ערך צבור נוער אם מטעינים 100 נהיה 200
זה נשאר או שלא?

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
בחופשי חודשי או חופשי יומי לא היה אף פעם תוספת של 25% בהטענה.
אכן, ואת זה באתי להדגיש, מכיוון שהיו שחשבו שכל ההטבות מתבטלות.

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אז לא הבנתי ערך צבור נוער אם מטעינים 100 נהיה 200
זה נשאר או שלא?
כשמבוגר טוען כסף ברב קו הוא מקבל תוספת ל 25% - זה יבוטל.
ולכן כשמבוגר יטען 100 שקל בכרטיס יהיה 100 שקל ולא 125 כמו עד עכשיו.
ההנחה של נוער לא תבוטל ולכן כאשר טוענים 50 שקל בכרטיס בפרופיל נוער, בכרטיס יהיו 100 שקלים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה