ביטוח רכב ביטוח רכב... בקשת עזרה

אזמרגד

משתמש חדש
מישהו שמע כאן על סוכנות ביטוח "טוהר האמינות"?
הוא נתן לי הצעת מחיר זולה ב-500 ש"ח מהשוק,
האם זה אומר שהוא מביא הצעה פחות שווה, או שהוא סתם זול משמעותית מהשוק.
ומה מומלץ לבדוק באופן כללי, לפני שסוגרים?
תודה רבה למגיבים

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תבדקו מה הפוליסה כוללת, ומי החברה המבטחת.

א.ד.מ.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
גובה השתתפות עצמית,
תקרת סכום ביטוח,
שהעבר ביטוחי מעודכן נכון (רלוונטי לפחות מ3 שנים וותק)
שגיל הנהג נכון,
גרירה, שמשות מראות,
והכי חשוב לבדוק אחרי תקופה שהפוליסה לא בוטלה...
ולעקוב אחרי חיובי אשראי...
וכל הנ"ל מניסיון מר (עם סוכן פרטי, לא עם הסוכנות הנ"ל)

מה יש

משתמש מקצוען
היום רב החברות כוללות בביטוח צד ג' 'מורחב' זה נקרא גם פנסים ומראות, גרירה, עזרה במקרה של תביעה וחלק אפילו רכב חלופי.
וכן עלות ההשתתפות העצמית- זה מה שיכולל השפיע על המחיר הנמוך.
תבדקו שהכל כלול (יש סוכנים שמפצלים את זה וכל התוספות מגיעות בערך ל500 שנתי לכן חושבת שזה הענין)

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
תכלס' כמה יוצא בערך לרכב פשוט נהג מעל גיל 30 רק ביטוח חובה (ובלי צד ג') ללא צבירה של עבר ביטוחי?.
כמה הכי זול

הנורמלי הבודד

משתמש פעיל
תכלס' כמה יוצא בערך לרכב פשוט נהג מעל גיל 30 רק ביטוח חובה (ובלי צד ג') ללא צבירה של עבר ביטוחי?.
כמה הכי זול
ביטוח חובה בגדול זה הסכומים שנקבעים ע"פ רשות הרישוי ומשרד התחבורה לפי סוג הרכב והנהג, ככה שלא תמצא הפרש גדול, מקסימום כמה עשרות שקלים לשנה

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
גובה השתתפות עצמית,
תקרת סכום ביטוח,
שהעבר ביטוחי מעודכן נכון (רלוונטי לפחות מ3 שנים וותק)
שגיל הנהג נכון,
גרירה, שמשות מראות,
והכי חשוב לבדוק אחרי תקופה שהפוליסה לא בוטלה...
ולעקוב אחרי חיובי אשראי...
וכל הנ"ל מניסיון מר (עם סוכן פרטי, לא עם הסוכנות הנ"ל)
סוכן 'דחף' לי ביטוח שמשות.
וזה הציל אותי, כי לאחר חודש השמשה האחורית נשברה מרוורס לתוך צינור כיבוי אש.

נמבר וואן

משתמש פעיל
סוכן 'דחף' לי ביטוח שמשות.
וזה הציל אותי, כי לאחר חודש השמשה האחורית נשברה מרוורס לתוך צינור כיבוי אש.
ביטוח חובה - זה חובה. מחירים לא משתנים הרבה בין החברות.
צד ג' - בגדר "חובה", הבדלי מחירים נובעים בעיקר מגובה הכיסוי למקרה של פגיעה ברכב שרד [למשל עד מיליון או 2 מליון]
מקיף - לרכב ששווה את סכום הביטוח! - מה שדי שימושי זה פנסים מראות ושמשות [לא עולה הרבה].
ובמקיף - העיקר - ביטוח גניבות.
לגבי תאונות - בדרך כלל ניתן להגדיל את ההשתתפות העצמית ולהוריד בפרמיה. אולי זה מה שהסוכן של @אזמרגד עשה ובהחלט כדאי לחשוב על האפשרות הזו.
כל זה לעניות דעתי.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
אם יש כאן מישו שיש לו רק ביטוח חובה אשמח לשמוע כיוון של מחיר
שנה שעברה שילמתי 2222
כעת אני צריך לחדש.

הנורמלי הבודד

משתמש פעיל
אין הפרשים בביטוח חובה בין החברות
זה ע"פ משרד הרישוי שמחשב את גיל הנהג ומצב הרכב [מבחינה בטיחותית וגיל הרכב]

genius

משתמש פעיל
מישהו שמע כאן על סוכנות ביטוח "טוהר האמינות"?
הוא נתן לי הצעת מחיר זולה ב-500 ש"ח מהשוק,
האם זה אומר שהוא מביא הצעה פחות שווה, או שהוא סתם זול משמעותית מהשוק.
ומה מומלץ לבדוק באופן כללי, לפני שסוגרים?
תודה רבה למגיבים
מדובר בסוכן ביטוח בשם דקל?
אם כן יש לי ניסיון של כמה שנים איתו.
מומלץ בחום!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה