שיר ביום שאחרי

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
ביום שאחרי

בַּיּוֹם שֶׁאַחֲרֵי
אֶלְחַץ בַּמַּעֲלִית
בְּכָל הַכַּפְתּוֹרִים.

בַּיּוֹם שֶׁאַחֲרֵי
לֹא אֲפַחֵד עוֹד
לַעֲמֹד בַּתּוֹרִים.

בַּיּוֹם שֶׁאַחֲרֵי
פִּתְאוֹם אֲזַהֶה
אֶת מִי בְּשָׁלוֹם לְבָרֵךְ.

בַּיּוֹם שֶׁאַחֲרֵי
אַעֲרִיךְ כָּל יְצִיאָה
לִסְתָם מַסְלוּל וְדֶרֶךְ.

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
כמובן, אשמח לביקורת.

פסיק

עורך תורני וכותב תוכן
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית

@Simcha

משתמש מקצוען
כאן יכול להיות שתמצאו ביקורת
דברי הוצאו מהקשרם.. איני בא בביקורת חלילה לאף אחד ואחת.
כל יצירה כבודה במקומה מונח, לכל אומנות יש את הקליינטורה שלה וודאי שיצירה נאה זו אשר חורזת בנינוחות וטווה בעדינות את היום שאחרי לא זקוקה לביקורתי.
במאמרי המצוין ניסיתי לעמוד על טיבו של סגנון אשר נקרה לעיני פעם אחר פעם פה באתר ותהיתי מה סודו. מאחר ומעת לעת כותב אני שירים ומאחר ושמח הייתי להנגיש אותם לכמה שיותר אנשים (תוך שמירה על סגנוני) מנסה אני לפענח את סוד קסמם של האמנים המוכשרים אשר משתפכים פה באתר.

פסיק

עורך תורני וכותב תוכן
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
דברי הוצאו מהקשרם.. איני בא בביקורת חלילה לאף אחד ואחת.
סליחה על הוצאת דברים מהקשרם. אבל הביקורת הוא מאפיין מרכזי וחיובי בקהילתנו, בפרט כשהכותב שוחר אחריה. כך שכשיש לך ביקורת אל תמנע טוב.

@Simcha

משתמש מקצוען
אבל הביקורת הוא מאפיין מרכזי וחיובי בקהילתנו, בפרט כשהכותב שוחר אחריה. כך שכשיש לך ביקורת אל תמנע טוב.
צודק הינך, ועל כן איני חושך את ביקורתי במקומות שאני רואה לנכון. כאן אין שום מקום לביקורת. הטקסט אינו מתיימר להיות משהו שאינו, הטקסט נכתב בצורה נאה עם מסר פשוט ואין שום בעיה עמו. כמובן שישנם שירים עמוקים יותר, ארוכים יותר, מסוגננים בצורה עשירה יותר אך כל זה לא פוגם במעלתו של שיר זה. מה גם ששיר זה זוכה לאהדת הקהל במידה רבה באופן ניכר על פני שירים אחרים אשר יתכן וערכם הספרותי רב על שיר זה, ועל כן מי אני שאשלול את צורך קיומו או שאתמה על סגנונו.

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
תודה על הביקורות וגם על אלו שאינן.
בקשר לזה:
מה גם ששיר זה זוכה לאהדת הקהל במידה רבה באופן ניכר על פני שירים אחרים אשר יתכן וערכם הספרותי רב על שיר זה
חושבת שתלוי גם העיתוי בו מתפרסם שיר.

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
כנראה שאכן שעתיים לפני ליל הסדר אינו העיתוי הנכון אך עדיין חושבני שיש כאן עוד כמה רבדים בנפשם של הקוראים עליהם מנסה אני לתהות.
עיתוי - הכוונה גם לאקטואליה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה