עזרה ביגוד לכלה

לומדת 10

משתמש פעיל
אני מכירה כלה מבית לא מתפקד ואנחנו מנסים לעזור לה. אין לה כלום!!!!
נדוניה פחות יותר השגנו ועכשו מחפשים עזרה בביגוד.
אתם מכירים גמחים או ארגונים שנותנים באיזור ירושלים ובני ברק.?
נשמח לכל מידע.
תודה.

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
היה פעם גמ''ח לבגדים חדשים מחו''ל עבור כלות נזקקות ברחוב פרנק בירושלים. מי שניהלה אותו היתה גב' פוברסקי. תחפשי אולי ב144.
זה היה בפרנק 9 והיה לה דברים מדהימים, מקבילים ממש לחנויות יוקרה.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
היא בני ברקית? אם כן אנא פני אלי באישי, אפנה אותך למישהי שמרכזת גמ"חים להכנסת כלה ותוכל להפנותה למקומות רלוונטיים המחלקים ביגוד לכלות.

@קול-התור אני מתייגת גם אותך.

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
היה פעם גמ''ח לבגדים חדשים מחו''ל עבור כלות נזקקות ברחוב פרנק בירושלים. מי שניהלה אותו היתה גב' פוברסקי. תחפשי אולי ב144.
זה היה בפרנק 9 והיה לה דברים מדהימים, מקבילים ממש לחנויות יוקרה.
זה עדיין קיים בדיוק הייתי השבוע עם כלה.
יש שם שמלות מ-one of a kind, ermmana ועוד... נותנים לקחת 6 שמלות ב200 שקל סה"כ!! מאמינה שאם היא באמת נזקקת יתנו לה גם עוד.

שווה להכנס

משתמש צעיר
יש בירושלים ברמת אשכול גמח my sisters closet
בגדים מהממים לשבע ברכות במצב מעולה!
הרבה נשים חוצניקיות לא לובשות את בגדי השבע ברכות שלהן שבת שבת ומעבירות אותן לגמח הזה
025325505

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
יש מישהי מפה לא זוכרת את הניק שלה, שיש להם זיכויים לחנויות. אם יש להם באותו זמן הם נותנים בסבר פנים יפות
אולי מישהי יודעת מיזו ותעזור

ראויה לשבח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אפשר לפנות ליד אליעזר נותנים זיכוי להלבשה אישית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה