מאמרים בחירת אחסון אתרים - ביקורות + המלצות

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שלום חברים יקרים,
בימים אלו יצא לי לכתוב את אחד המאמרים הכי מושקעים באתר שלי אם כל מה שאתם צריכים לדעת על מנת לבחור אחסון אתר (יש גם סרטון הדרכה).

יש לכם שם 19 פרמטרים שונים שאני לוקח בחשבון בעת בחירת אחסון + ביקורת אישית למרבית האחסונים הפופולריים שיצא לי לעבוד איתם והשוואת מחירים. למי שזה מעניין אותו ניתן לצפות במדריך בקישור הבא:

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
יפה אבל חבל, חלק מהנתונים לא מדוייקים והרבה פרשנות אישית.

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יפה אבל חבל, חלק מהנתונים לא מדוייקים והרבה פרשנות אישית.

היי, תודה.

לגבי הנתונים אתה מתכוון למחירים? במידה וכן אני פשוט מעדכן את הנתונים לפי מדריך אחר.
בלאק פריידי מגיע בעוד שבוע וחלק גדול מהאחסונים מעלים את המחירים כדי שההורדה תהיה יותר גדולה. לאחר שבוע סביר להניח שהמחירים יחזרו לאותם מחירים שמופיעים במאמר.

לגבי הפרשנות האישית זאת הייתה המטרה, להביא פרשנות אישית.

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מה עם וואנגוס?

היי אני חושב שרציתי לבדוק אותם לפני כמה שנים. אני לא זוכר בדיוק למה, אם זה משהו שהיה קשור לממשק של האתר או משהו שקשור לתמיכה שלהם שלא אהבתי אבל היה משהו שם שגרם לי לבחור לא לפרסם אותם ואפילו לא לנסות אותם אז אין לי באמת דעה עליהם.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מדריך מעניין, תודה!
מה עם וואנגוס?
גם לי היה חסר
היי אני חושב שרציתי לבדוק אותם לפני כמה שנים. אני לא זוכר בדיוק למה, אם זה משהו שהיה קשור לממשק של האתר או משהו שקשור לתמיכה שלהם שלא אהבתי אבל היה משהו שם שגרם לי לבחור לא לפרסם אותם ואפילו לא לנסות אותם אז אין לי באמת דעה עליהם.
חבל, כי הממשק שלהם הוא ייחודי עם UX מטורף!
גם התמיכה שלהם יוצאת מן הכלל, דקה-שתים והם עונים מיד.

והשרתים של גוגל, נותנים להם יתרון עצום על פני המתחרים עם כונני SSD בלבד.

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מדריך מעניין, תודה!

גם לי היה חסר

חבל, כי הממשק שלהם הוא ייחודי עם UX מטורף!
גם התמיכה שלהם יוצאת מן הכלל, דקה-שתים והם עונים מיד.

והשרתים של גוגל, נותנים להם יתרון עצום על פני המתחרים עם כונני SSD בלבד.

תודה על השיתוף של הידע, אם אני מצליח להיזכר התגובה המהירה של ה-2 דקות זה מה שהציק לי.
פניתי אליהם עם כמה שאלות וכל פעם קיבלתי תשובות ב-2 דקות אבל זה היה מהתשובות האלו שחוסכות עליך במילים. נראה לי כל תשובה הייתה פחות מ-5 מילים.

בכל מקרה רשמתי לי בצד אם תהיה לי הזדמנות בעתיד אולי אני אבצע בדיקה גם שלהם ואוסיף לעמוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה